Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Daniel juz Ci tutaj pisalismy, że Cie w chuya zrobił... wszędzie jest napisane, że po kursie 1,5



@dzieki Puczi :)
 
Tak jak mówiłem:
Postawiłem taki trochę dla jaj kuponik: (wszystko remis bez zakładu) Bayern+Legia+Inter+Chelsea+Sevilla+Napoli. A nuż widelec...



Wynik - 4 trafione, 2 unieważnione.

Maksymalny kurs - 4.29.
Weszło - 2.26.
Też dobrze. Ważne, że z hajsem do przodu. :-)

A po moim "Sevilla grać, kurwa mać", Sevilla ładnie wzięła się do roboty i w niecałe 10 minut odrobiła straty i z 0:1 zrobiło się 2:1.
Passo trwaj! :-)
 
Wiem że do walki jeszcze 2 tyg ale może ktoś się interesuje i ma jakieś przemyślenia na temat tej walki.Adamek kontra Szpilka.Faworytem Adamek na którego kursy w okolicach 1.60 i się zastanawiam czy nie zagrać Tomka za grubszą stawkę.Jak myślicie? Góral da radę czy jednak szukać niespodzianki w postaci zwycięstwa Szpili? I jeszcze jedno pytanie czy na 8 listopada jest planowana jakaś gala UFC żeby można to było pograć w zestawieniu z tą galą bokserską?
 
Adamek faworytem ale bardziej opłaca się pograć Szpilke.Oglądałem teraz wywiad z Tomkiem jest w domu przy rodzinie ,jakaś szkoła udostępniła mu sale do trenowania i koleszka siłke 10km od jego miejsca pobytu.Dwóch sparingpartnerów miał teraz Rosjanina mieszkającego w Polsce i Amerykanina ale nazwiskami nie sypnął.Jakby miał typowy obóz to jeszcze a tak jak nie trenuje w gymie tylko tak troche na własną rękę to nie wiadomo co z tego wyjdzie.Tanio skóry na pewno nie sprzeda ale siano postawie na Artura.
 
No ja nie mogę wypłacić dalej.



Jutro będe pytał też na chacie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
Zrobiłem to co napisane jest w regulaminie bonusu. Jak zrobisz to co trzeba to będziesz mógł wypłacić. (obrócić wygraną netto jeszcze przynajmniej 1.5 raza)
 
Na sobotę z piłki nożnej:
Bayern - Borussia 1
Atletico - Cordoba 1
Granada - Real 2

AKO 2.29

Wchodzić grubiej? Jak myślicie?
 
Borussia może dostawać wpierdol od każdego, ale na Bayern się zawsze spinają jakby grali o mistrzostwo świata. Trochę bym się obawiał wsadzać w ten typ oszczędności życia.



Oczywiście, Klopp może dostać piątkę w plecy, ale może się również skończyć na 0:0 (jak Bayern z Gladbach wczoraj).
 
Bayern wczoraj wyglądał kiepsko



Z drugiej strony Goetze i Lewy napewno się zmobilizują na Borussię w której i tak brakuje połowy składu



A z trzeciej Borussia nie może w nieskończonośc przegrywac w lidze



chyba bym odpuscił:-)
 
Wypłaciłem bonus :)



Po prostu dzisiaj się zalogowałem i miałem możliwość wypłaty tych pieniędzy.



Trzeba po prostu chwilke poczekać.
 
Wtopiłem z tym bayernem i zacząłem grać coś żeby delikatnie odrobić. Póki co:


1. Jerzy Janowicz - Sam Querrey
Tenis - ATP - ATP Masters Series-Paris
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2



1.44 :)

Zobaczymy jak będzie pod koniec dnia.
 
Drwalu już po 3,05 na betsafe.



Ja tam odradzam Szpilke. Szpilka ma zawsze kilkunastu dobrych sparingpartnerow , super gym , super trenera , pensje itp a z Jenningsem nie zaszalał. W 3 miesiace według mnie nie zrobi super progresu. Adamek jak to dobrze powiedział Borek pierwszy raz od dawna ma pełny obóz bez nikogo ( tzn żona dzieci ). To że siedzi w Gilowicach wcale takie złe nie jest. Adamek tak naprawdę ma 37/8 lat i nie jest jeszcze taki stary jak na HW. Ma jeszcze sporo warte nazwisko i może dać jeszcze kilka dobrych i wartościowych walk więc po prostu nie opłaca mu się przegrać i zlać tematu. Jak wygra to myślę że będzie miał sporo propozycji.
 
Wczoraj udało mi się wygrać ten Zakład bez Ryzyka - postawiłem live mecz Milan-Fiorentina. A dziś postaram się obrócić wygraną na tenisie.



Sock-Andujar (Andujar wygra przynajmniej jednego seta) po kursie 1,74



Na początku też chciałem pograć przeciwko Janowiczowi z handi, ale jakoś miałem skrupuły, żeby grać przeciw Polakowi (patriotyzm się we mnie obudził :-)).
 
Są już gdzieś kursy na złotą piłkę? Pamiętam, że rok temu były już w okolicach końca października / początku listopada.
 
1.25 w tej chwili na Ronaldo. Pewniak, ale mrożenie hajsu, bo gala dopiero w styczniu.



Z następnych 2 UFC widzę 5-6 pewniaków, którzy wejdą i wejść muszą - Almeida, Lima, St. Preux, Sterling, Seery i może Soa. Czekam niecierpliwie na kursy.
 
panowie to ten zakłąd darmowy to trzeba jakoś odbierać jeśli nie wszedłczy sami wrzucą?



bo miałęm trochę kuponów i nie orientuję się w stanie konta tzn. nie wiem czy mi zwrócili czy nie
 
@cloudeater, sami zwrawają + obok koperty na górze masz "Moje konto" kliknij, potem przejdź do zakładki transakcje i tam masz wszystko pokazane - cały cashflow na portfelu
 
Myślicie że mimo tego że gala na której zawalczy Karolina Kowalkiewicz to nie jest jakaś priorytetowa dla bukmacherów to jednak pojawią się zakłady na tą walkę w którymś z bukmacherów? Podobno Japonka będzie faworytką bo po wygranej będzie miała kontrakt w UFC więc będzie miała o co walczyć Karolina żeby pokazać się z jak najlepszej strony a skoro kursy będą dobre to można by na nią pograć.
 
Back
Top