Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Adamka lepiej odpuścić.Szpila mnie zawiódł z Jenningsem ale taka porażka dała mu lekcje i mam nadzieje,że lepiej teraz wypadnie.Wydaje mi się,że Artur wygra przez decyzje i Góralowi odechce się boksu.Walka na pewno będzie ciekawa.







Co do Karoliny to jeśli będzie underdogicom :D powiedzmy 2.5+ to warto próbować choć sylwetka jej rywalki jeszcze nie jest mi znana.#cohonesowegraniepatriotyczne
 
1. Torino - Parma
Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1

2. Inter - Sampdoria
Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1

ako 3.42 WON

1. Palermo - Chievo
Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1

kurs 1.92 WON



Trzeba zbierać hajs na ufc :)
 
Na bispinga 4.20 z Rockholdem. Michael był ostatnio w nieżlej formie walcząć z Le, który też wyglądał jakby trenował dwukrotnie ciężej do tej walki. warto ? Jeszcze myślałem o Strusie - 2.35 w walce z Azaitarem i Sam alvey (2.00) w walce z jakimś dylanem andrewsem.
 
Myślę nad zagraniem VERONA - LAZIO kursy prezętują się tak:


1. 3.20 x. 3.45 2. 2.22


Verona ma 8pkt i bilans bramek 9:14 z czego grając u siebie 2 razy wygrali raz zremisowali i raz przegrali. Wyjdą do tego meczu bez Marquesa, Obbadiego, Sali i Rodrigueza. Ostatnio dostali 6:2 od Napoli.


Lazio ma 15pkt i jest 6 w lidze. Bilans bramek to 15:8 z czego na wyjazdach dwa razy wygrali i dwa razy przegrali ale w czterech ostatnich meczach zdobyli jedenaście bramek i stracili tylko trzy. Wyjdą do tego meczu bez Gentilettiego, Basty, Keity i Castaldiego.
 
under 2.5 w walce Luke vs Bisping moze byc kuszace, ale nie wiem czy Rockhold bedzie sie spieszyl ze skonczeniem Brytyjczyka az tak... o skonczeniu walki przez Bispinga nawet nie bede pisal. :)



ta walka jest z mega ladunkiem emocjonalnym obu fighterow i nie wiem czy Luke bedzie szedl po skonczenie tak szybko, wedlug mnie prezentuje inny totalnie poziom niz Michael i IMO bedzie mocno zagrazal mistrzowi w niedlugim czasie. gosc naprawde ma swietne warunki, ale tutaj walka jest dziwna - Rockhold bardzo chce wpierdolic Bispingowi i to nie 'od razu'. im wiecej czytam i slucham tym bardziej sklaniam sie na pacyfikacje Bispinga przez pare rund. pierwsza mysl? Rockhold przez cokolwiek w 1/2 rundzie, druga mysl - decyzja Rockhold.
 
Ma szanse, kurs jest ładny, ale widzieliśmy już jedną jego wpadkę z przeciętnym zawodnikiem, a Pearson to będzie pierwszy poważny test w jego karierze i jakoś nie chce mi się wierzyć by podołał. Jeśli miałbym stawiać to tylko jakieś niewielkie stawki, żeby nie przegapić okazji, która jednak nie wydaje się zbyt duża.
 
I co o nim myślicie ?


No w stójce to przewagę powinien mieć Pearson. Jeśli tam walka się utrzyma, Al przegra.


1.25 na Werduma tylko? Przecież to jakieś jajca...
 
Poszło ;)



oz1ao.jpg




@pem, jak chcesz stawiać to nie czekaj :-)
 
@up
to można śmiało ryzykować Hunto :D

Mam pytanie, czy typując walki korzystacie czasem z cagerank.com albo podobnych serwisów przy analizie kursów?
 
No mało a ja nie jestem jakoś przekonany.



Myślałem że Iqaunita do gory pójdzie a tu w dół leci mocno.
 
Odwołana walka Shoguna więc kurs 2 poszedł się jeb... a chyba Shogun był chyba najpewniejszym typem z UFC na następny weekend (jeśli chodzi o typy po kursie min. 2) Chyba że wy już widzicie coś pewniejszego na dzień 8 listopada? ;)
 
ja mysle ze Soa nie da sie tak latwo obalac jak z Rosholtem ,bo Haris po piersze ma slabe zapasy i ofensywne i defensywne,a po drugie jesli soa obali to bedzie to samo co z barym i pottsem
 
Ja mam takiego wariata. :D



30hvakk.jpg




Przegapiłem 2.70 na Betsafe, ale jak to wejdzie, to też będzie całkiem spoko. ;)
 
Szady to jest dla ciebie mała stawka czy na prawdę bardzo wierzysz w Ala? Bo też się zastanawiam czy go grać ;)
 
jeckob10



Sprawa wygląda tak - w październiku uciułałem 620 złotych na czysto i teraz postanowiłem trochę "zaszaleć". Normalnie poszłoby 100. Do Iaquinty mam "czutkę" i postanowiłem postawić od razu, zanim się naczytam opinii, że przegra, by następnie nie postawić, a po walce pluć się w brodę (jak z Dariushem...) ;)



Pearson mnie nie przekonuje do końca. Z Guillardem by przegrał, gdyby tamten zbytnio się nie zapędził. Tak, powinien wygrać z Sanchezem, ale... Czy wyglądał wtedy aż tak super? Z tegorocznym Diegiem, a nie tym sprzed paru lat... No i z Maynardem wcale tak dobrze nie wyglądał do czasu KO. Pamiętajmy, że z Graya zrobiła się szklanka i to konkretna ostatnio. Pearson Iaquinty nie podda (raczej ;)), a Al przegrywał tylko w ten sposób w swojej karierze. W TUFie wygrał wszystko i nawet po wyrównanej walce poradził sobie z Jurym.



Hubi



Dzięki. :-) Obyś się nie rozmyślił. :P No to już planuję, jak wydać te pieniądze.
 
ile dadzą na Lime z Pawlakiem > 1.30 > 1.20 ?



Harris walkę wziął w zastepstwo - ma 2 tyg na przygotowanie - nie widze go
 
Back
Top