Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

No chyba was popier......, żeby stawiać przeciwko Karolinie oraz przeciwko Polce. Karolina wygra i dostanie angaż w UFC, mówie wam to :-) I u mnie za to będzie Karolina w jakimś podwójnym kuponie.
 
przeciwko Polce


Rozumiem argument "jak można stawiać przeciwko Karolinie" bo jest w miarę logiczny, ale co ma do tego "jak można stawiać przeciwko Polce?" :D. Weźcie mu wytłumaczcie na czym polega obstawianie przeciwko reprezentacji i reprezentantom bo ja już muszę lecieć ;).
 
To na moim przykładzie, zawsze kibicuję rodakom i z tego powodu nie chcę stawiać przeciwko nim, a jak wiem, że nie ma szans na wygraną to zakład odpuszczam. To taka moja opinia, wiadomo nie każdy musi się z tym zgadzać :-).



Ps. Tak teraz mnie naszło, że możecie stawiać przeciwko Karolinie, wzrośnie kurs na nią i będę mógł więcej wygrać :-).
 
Panowie dlaczego jest taki duzy kurs na desmonda grenna ,walczy na titan kurs na bah 2.7



na besttodds jest odwrotnie 1.4na greena



poszlo 90 jak wycofaja to trudno
 
Weźcie mu wytłumaczcie na czym polega obstawianie przeciwko reprezentacji i reprezentantom bo ja już muszę lecieć ;).


Normalnie jak jest kasa na stole nie ma patriotyzmu i tyle , a jak ktos myśli ze to bedzie łatwa przeprawa dla Karoliny to chyba go ostro popierdo.....
 
niech mi ktoś wytłumaczy czemu nigdzie mnie ma jutrzejszej gali z Shogunem? :( może na sherdogu się data nie zgadza? Jutro są 2 gale prawda?
 
Za tydzień są 2 gale 8 listopada UFN 55 Rockhold - Bisping oraz UFN 56 Shogun - St.Preux.


Ps. Wiadomo, że Karolina ma ciężki pojedynek, nie będzię to walka taka jakie miała w ksw.
 
oooo fuck, za tydzień, a nie jutro hahahaha:D Jakoś nie mogłem się doczekać aż kursy z tej 2 pojawią się u buków.
 
Titan FC 31



1Kupon:



1.Dess Green • Miquel Torres Typ1 Kurs:2.7



AKO:2.7 Stawka:70



Wygrana: Przegrana:







Titan FC 31+ CWFC 73



2Kupon:



1.Dess Green • Miquel Torres Typ1 Kurs:2.7



2.Marcin Lasota - Brett Caswell Typ1 Kurs:1.4



AKO:3.78 Stawka:20



Wygrana: Przegrana:







Invicta FC 9: Honchak vs. Hashi



1Kupon:



1.Barb Honchak - Takayo Hashi Typ1 Kurs:1.2



2.Mizuki Inoue - Karolina Kowalkiewicz Typ2 Kurs:2.2



AKO:2.64 Stawka:40



poszlo na weeken



Des Green to prezent od bahu po2.7 :P nie wycofali to juz przejdzie
 
Osiem już na betsafe jest walk z CW, jakiegoś dubelka bym puscił, kogo dać oprócz Lasoty? Ktoś ma jakieś dobre typy?
 
Ray raczej powinien wygrac ale malo pewny typ po 1.55 na bah jest po 1.8



Walhead raczej pewny po 1.5
 
Zychal



Ależ genialny kurs trafiłeś. Des to wygra. Sam dałem:



15mb4if.jpg




Green przeniósł się do Tristaru, wbija nowy "level" umiejętności mi.n. z Chadem Laprisem i Rorym, także powinien ogarnąć. Torres fajne wojny dawał kiedyś w WEC, ale dla mnie gość już się nie rozwija.
 
no jak zobaczylem ten kurs to wiedzialem ze cos tu nie pasuje ,wchodze na bestodds a tam 1.4 na dessa



oby weszlo
 
Zychal



No, jedyna obawa, że właduje się w jakieś poddanie jak ostatnio w Bellatorze... Zobaczymy. :)
 
Moktar Benkaci - Ronnie Mann typ 2


Jim Wallhead - Juan Manuel Suarez typ 1


Brett Caswell - Marcin Lasota typ 2



ako: 2,79



Chyba tak zagram, tylko ile hmmm
 
Właśnie mi sie kojarzy że był już Titan. Faktycznie Desmond na Bah jest do 00:00 więc pewnie już nie wystawią.
 
Moktar Benkaci - Ronnie Mann typ 2



Jim Wallhead - Juan Manuel Suarez typ 1


zgadzam się własnie skonczyłem oglądac ich walki , Mann to powinien zdeklasowac rywala , Jim tak samo zaplecze judo dobra stójka . Juan były rywal Soboty na mmaatack
 
1. Karolina + Mann



Kurs 2.83 , Stawka 10 zł



2. Wallhead + Rooney + Lasota



Kurs 2.84 , Stawka 10 zł



Coś bym jeszcze ugrał tylko pomysłu brak.
 
Back
Top