Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tomasz zawrociles mi w glowie tym Curtem ,a mam wolne 30zl i ale nie wiem czy stawiac bo mam juz



kowalkiewicz+honchak za 50



wallhead+mann za 30



i des green+lasota za 20






Tak jak pisałem, to jest raczej zakład oparty na nadziei, że Ray zawalczy tak jak zawsze, a Curt bardziej się zmobilizuje, bo jak wiemy z ostatniej walki, obaj dość asekuracyjnie walczyli. Ktokolwiek teraz wykrzesa z siebie więcej agresji i częściej będzie wywierał presję na rywalu to wygra (o ile nie zdarzy się nokaut czy poddanie). W związku z powyższym obstawiam, że tym kimś 'może' być Curt. Wiadomo jak to jest z posiadaczami pasa. Czasem w pierwszej obronie nie walczą tak jak walczyli gdy byli pretendentami, a skoro Steven walczył dość spokojnie w poprzedniej walce, to tym bardziej teraz liczę na to, że również rozważnie podejdzie do tematu, a rozważna walka dała mu niejednogłośną decyzję. Także wiesz Zychal, to takie trochę wróżenie z gwiazd i liczenie na wkurzonego Curta, któremu poprzedni werdykt wcale się nie podobał. Jeśli obaj zawalczą tak samo, to decyzja znowu pójdzie na konto Raya, bo ten lepiej stójkowo punktuje. Curt Warburton nie jest to raczej underdog, którego bym polecał - ja liczę na po prostu na wkurwi@%^nie Warburtona, lepszą motywację do rewanżu, co w konsekwencji przełoży się na żywsze tempo walki z jego strony (bo trochę przez apatię przegrał poprzednie starcie). Powiem tak: zarówno Steven jest w stanie zwyciężyć z Curtem jak Curt ze Steven co bilans ich walk idealnie prezentuje (1 do 1) - a ja po prostu liczę na to, że tym razem to Warburton będzie lepszy. Anglik ma już 33 lata i to jego ostatni dzwonek by zdziałać coś w MMA.



I tak przy okazji nie sugerujcie się kwotą jaką rzuciłem na kupon. Ona wcale nie znaczy, że jestem przekonany do Warburtona. Nie jest to "pewny" underdog i zysk (value) można uzyskać w kilku innych pojedynkach zbliżających się dwóch gal UFC.
 
Gol Milika w dzisiejszym meczu z beniaminkiem za 1.80. Oczekiwałem ponad 2.20 i już liczyłem hajs. Teraz nie wiem czy się opłaca ryzykować...
 
dalem na curta 30zl ,jesli lasota wygra to i tak bedzie plus z weekendu dzieki greenowi,nawet jak kowalkiewicz przegra i nic z cwfc nie wejdzie
 
Panowie a'propos obstawek- ma ktoś jakąś aplikację mobilną dającą wyniki MMA coś jak livesports?
 
Szkoda Chelsea bo liczyłem ,że u siebie ich zmiotą(jak Real Granade na wyjeździe :-) )68 zł poszło się jebać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale miałem czujke po pierwszej połowie na Newcastle :-):



ygw3m.jpg




myśle nad CW teraz.Poleci warburton + lasota + może ktoś jeszcze ? rzuce z 3,4 dyszki ew 5
 
Sory za posto pod postem ale Tomasz możesz mieć racje z tym agresywnym nastawieniem Curta.Na ważeniu widać mocno zdeterminowany i wkurwiony.Po tym co widziałem wnioskuje,że Warburtonowi BARDZIEJ zależy na wygranej przed czasem.Pakuje większe siano chyba :D



ps.panowie chyba nie przepadają za sobą ;)
 
Ale będzie płacz po Lasocie :) Trzeba było na Curta stawiać (który też pewnie przegra, ale przynajmniej kurs większy :-) )
 
Trzeba było na Curta stawiać (który też pewnie przegra, ale przynajmniej kurs większy
lol.gif
)






Pierwszy kupon do śmietnika :D niby wkurzenie było, ale oczekiwałem czegoś innego. Nie mniej dość dobrze przewidziałem nastawienie Warburtona. Szkoda, że nie wykorzystał lepiej tego ognia :).
 
Ja wbrew wszystkim i wszystkiemu zagrałem:
Harris 2.49
Perosh 2.59
Rockhold/Bisping under 2.5 2.7
Hester 1.28
 
under 2.5 w Bisping vs Rockhold bardzo ladny kurs. patrzac na tendencje Luke'a do konczenia walk - az dziwne, ze tak wysoko dali. wiem, ze Bisping nie jest latwy do skonczenia, ale Vitor pokazal, ze sie da.
 
Na szczescie Wallhead, Mann i Ray nadrobili to co spieprzyli Lasota z Rooneyem. Teraz Barb i Karolina albo chociaz sama Barb i bedzie przyzwoita gorka.
 
Tomasz dzis ja pije szampana :D



Invicta FC 9: Honchak vs. Hashi



1Kupon:



1.Barb Honchak - Takayo Hashi Typ1 Kurs:1.2+



2.Mizuki Inoue - Karolina KowalkiewiczTyp2 Kurs:2.2+



AKO:2.64 Stawka:50



Wygrana:132 Przegrana:
 
Gratuluję:) ja jeszcze mam 300 zł na koncie BetSafe do wydania, więc pewnie pójdzie coś szalonego na odkucie gdy pojawią się kursy drugiej gali UFC! Ogólnie Curt trochę zawiódł, nie mniej wyszedł tak jak oczekiwałem, ale co z tego skoro został ładnie trafiony i nie pozbierał się już po tym trafieniu. Jemu chyba służy zamulanie i w agresywniejszej postawie za bardzo się otwiera. No nic, ryzyk-fizyk. Z Kowalkiewicz podobnie jak z Jotko. Jakoś niedoceniam naszych za oceanem i stawiam przeciw nim. Najgorsze jest to, że całkiem możliwe, iż kasa pójdzie teraz na przeciwniczkę Agi Niedźwiedź;).
 
"Najgorsze jest to, że całkiem możliwe, iż kasa pójdzie teraz na przeciwniczkę Agi Niedźwiedź;)."



Bardzo nieladnie :)



Pytanie dotyczace Betsafe. Jak dlugo czeka sie u nich na aktualizacje ? Chodzi mi o wczorajsze CW i Invicte bo Unibet robi to praktycznie od reki a na Betsafe stanelo na walce Manna z wczoraj.
 
Dobra robota Karola. Czekam na rozliczenie zakładu.



Już chciałem się wkurwić na Barcę za zjebanie taśmy, ale Lasota też się nie popisał i jedna stówka poszła w błoto.


Edit. Co do LM.. Kurs na Ajax przeciwko Barcy to 9.8. Chyba warto coś rzucić, bo Katalończycy teraz nie są w gazie...
 
Back
Top