Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

haha, sorry Tomek, ale nie moge sie nie cieszyc jak Ci takie zaklady nie wchodza. ja po prostu jak widzialem faworyta w przeciwniku Polaka to omijalem, sa lepsze bety, a nie bedzie 'moralniaka', ze sie stawia przeciwko Polakom. Ty jestes bezwzgledny zauwazylem! :>
 
Niedzielne szaleństwo :-)







Beztytuuj_wpehssr.jpg
 
ja dzis za drobne gram el.ms w reczna



niemcy+dania kurs 1.9 za 20



i rosja kurs 2 za 20



skad taki kurs na ruskich to nie wiem , graja co prawda na wyjezdzie ale portugalia to europejski przecietniak ,
 
Świetny pomysł Zychal. Walnąłem kombo Niemcy+Dania+Norwegia za 150. Może dziś coś przytulę znowu... :-)
 
kazdego mozesz tak okreslic z United ostatnio, ale od Davida to Ty sie odpierdol szybciutko. Ikera zjada na sniadanie. :)



Smalling to troche idiota.
 
Ikera zjeść to nie problem. I własnie w tym problem,że go zjada, bo jakby był słabszy dzisiaj, to już bym się cieszył z wygranej, zresztą Hart też kawał chama mi tak zakład psuć :-)
 
rosja kurs 2 za 20



skad taki kurs na ruskich to nie wiem , graja co prawda na wyjezdzie ale portugalia to europejski przecietniak ,


jak ktos zagral ten zarobil 34-29:-)
 
ja też na Rosji ;) odbiłem sobie tym zakładem wszystkie wtopy z weekendu, a właśnie mi Valenica i Tottenham wpadły :)
 
Żałuję, że Rosji nie postawiłem. Ale jeszcze jeśli wejdzie Dania, to wpadnie kolejne 150... :-) To może być dobry weekend.
 
sa 4 walki



mizuno-rafiq ale ta walka sie nie odbedzie



abbasov -santos ,a sie klaniam ku abbasovi2.2



ando - moreira ,raczej ando bo moreira dawno nie walczyl



i perelka adaides 1.33 pewniak
 
Zychal mistrz... Dzięki za ręczną! Kupon poniżej. Mogłem zagrać jeszcze Rosję, ale nie bądźmy zachłanni.


2u9u528.png
 
Myślisz Zychal że Adaides wygra to bez problemu i jego rywal nie ma zbyt wielkich szans? Bo zastanawiam się czy to grać po tym jak napisałeś że perełka ;)
 
mess ladnie :P buk ograny zawsze ciezszy



rzadko gram inne dyscypliny jak mma ,ale czasem mozna cos dobrego wypatrzec



edit



widzialem jego dwie walki na one fc gosc jest tak naladowany i eksplozywny ze niedlugo zobaczymy go w ufc



co do rywala to widzialem jedna walke wiec duzo nie powiem ,



ja bede gral jak kurs nie spadnie, tylko nie wiem co dorzucic
 
Ja dziś puściłem Duckwortha w sumie bez przekonania, a zrobił robotę. Odkuwamy się po CW i Invictcie:)



ten.jpg
 
Nasz BJ główny faworyt przegrał, ale szczęściem była ukochana Karolinka :-) Z dwóch kuponów 1 zwycięski, który pokrył mi koszty i dodał kilka złotówek na +.
 
Azaitar wypada z walki na KSW!
Piotrek dostaje Jaya Silve.Patrząc na to jakie Jay dawał walki z Cipkiem to jeśli będzie w formie to osobiście nie daje zbyt wielkich szans Strusowi z jego formą z ostatnich walk.Podzielacie moje zdanie? ;)
 
Nie zapominaj, że Piotrek przygotowuje sie do tej walki w Ankosach co bedzie zdecydowanie na plus. Cieżko wytypować, kury już są?
 
Back
Top