Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak to jest w betsafe jak ma się łączone kupony a zwodnicy-zawodnicy wypadaja. I co teraz?
 
Wypadł : Tomek , Strus, Materla . To jest jakiś koszmar z tym Ksw. Np miałem łączony kupon Koralina plus Strus i co teraz?







co oznacza up@ ? Jęsli to była odp to rozumiem że jest zwrot kasy poprostu.
 
Co z tego ,że przygotowuje się w Ankosach ? Będzie bronił sprowadzeń Silvy jak z Horwichem ? Cipek miał przewage nad Silvą w bjj a Piotrek ma troche słabszy parter a w stójce może być ciężko choć fajnie by było jakby wygrał.Czekam na kursiwa.
 
@respect



Czemu niemiły, myślałem, że to żart 10/10. ;) Kursów nie ma oczywiście - zestawienie dopiero co ogłoszono.
 
Nieznam sie na slangu netowym.



up@ to pewnie jest okreslenie na odp. pod postem którego sie tyczy jak mniemam?
 
To z tego, że bedzie na wiele wyższym poziomie niż podczas swojej ostatniej walki i ja bym go nie spisywał na pożarcie.
 
Dla mnie Piotrek minimalnym faworytem. Jeśli nie da się ustrzelić, to może wymęczyć decyzję. Oglądałem Jay'a w akcji nie tylko w walkach z KSW i to na prawdę przeciętny zawodnik. A Strus niedoceniany jak zwykle.
 
Kase którą postawiłem na ich dwoje przechodzi na samą Karole teraz? Więc to dział wstecz. Ale czy działa też w przyszłośc . Bo strusa mam w kuponach ufc i bokserskich. Sory za trucie dupy.
 
W przyszłość też działa. Kupony dalej będą w grze, tylko będzie mniejsza potencjalna wygrana.
 
Dokładnie. Ja bym nie patrzył na to w taki sposób, że Cipek się bardzo męczył z Silvą a Strus jest słabszy od Cipka więc w ogóle dostanie wpierdol. Wydaję mi się, że duzo osób myśli w ten sposób.
 
respect



Silva niby nie ? widziałeś jego fotki ? jest napizgany całą tablicą Mendelejewa i jebnięcie pewnie ma większe ale cóż,wychodzi na to ,że nie kibicuje Piotrkowi.Życze sobie żeby spierdolił mi kupon bo takie zwycięstwo to super sprawa dla niego ale według mnie ma za maly arsenał na Silve.W jakiej płaszczyźnie może zagrozić ? rozumiem,że w stójce - ale bezpardonowa wymiana ciosów z Jayem to świetny przepis na nokaut.Upatruje szanse jedynie w obaleniach pod koniec rund i punktowaniu prostymi na wsteku to decyzja może wtedy wjedzie.Szczerze to chciałbym żeby Piotrek w końcu odjebał taką walke o której będzie się mówić i będę ją sobie odpalał na ripicie bo pojedynki z Azizem,Horwichem czy Azaitarem nie porwały mnie i były najnudniejsze z gal chyba.Nie hejtuje tylko mówie jak to widze.



ps.Ankosiaki czasem przegrywaja,to w jakim klubie się trenuje nie jest wyznacznikiem werdyktu :-)
 
Piotrek raczej będzie sporym underdogiem. Ja obstawiam nawet 2.50-70:) (marzenia).
 
Według mnie Strus wygrał by z Cipkiem. ale nie wygra z Jayem .Gdyż Jay jest bardzo dobry jesli chodzi o bicie rasistowskich apriori w jego mniemaniu Polaków . Murzyni musza mieć motywacje poza sportową zazwyczaj i wtedy sa groźni. Więc nie trzeba się kierowac jego walkami w cywilozwnych krajach gdzie murzyńskie lenistwo bierze nad nim góre. On z Polakami ma porchunki. Wtym świetle odradzam stawianie na Strusa kasy.







I mała dygresja te pełne uprzedzeń pytanie o rózowy zegarek Silvy w oficjalnym wywiadzie na ż ywo zadane przez Borka....! Sorry ale gwarantuje wam że Jay ma 100 powodów aby zapewnic K.o Piotrkowi.
 
Gdy tylko się pojawi kurs na Piotrka taki powyżej 2,5 to trzeba go grać, bo się potem Janusze rzucą i kurs będzię mniejszy od Jaya:-)
 
Sorry Kiras, ale zdjecia na TT tym bardziej nie są tym wyznacznikiem ;)
Mnóstwo osób ze środowiska MMA widzi w Piotrku wielki talent i mimo tego, że jak narazie nie do końca przekonał mnie do tego to wierzę, że on ma w sobie ten potencjał. Tym bardziej wierzę, że Kościelski jest tą osobą, która obudzi w Piotrku owy potencjał. Możliwe, że po prostu lecę zbyt patriotycznie.
 
Jak już rozmawiamy o Silva vs Strus, to jak na moje to jest troche takie 50/50. Albo szybkie KO Jaya Silvy w okolicach pierwszej rundy, albo Strus via dec. Wydaje mi się, że przy takiej masie Jay może nie podołać kondycyjnie całej walki, a jeśli Piotr będzie walczył mądrze to werdykt może być jego. Ja to tak widzę. I jeśli będzie dogiem (a wydaje mi się, że tak też się stanie) to warto go zagrać, nawet za niską kwotę.
 
respect myśle ,że mnóstwo osób WIDZIAŁO potencjał w Piotrku i troche zawiódł więc fajnie by było gdyby wygrał - życze mu tego ale obstawiam ,że Jay wygra w ten sposób co Karaoglu a jeśli stanie się inaczej będę bardzo zaskoczony.
 
Ja właśnie nie wiem w jakiej płaszczyźnie miałby wygrać Piotrek zupełnie. W stójce ? Nie widzę tego jakoś. Wogóle jak jakimś cudem w miesiać Jay zejdzie do 84 to w klatce będzie siłowym potworem.
 
Weźcie pod uwagę jak łatwo Strus potrafił dusić w zarodku brawlerskie zapędy Azaitra, nie pozwalając, aby rywal rozpoczynął umiłowaną mu cepeliadę. Piotrek ma miesiąc na rozpracowanie Jay'a i myślę, że podejdzie do starcia taktycznie, co pozwoli mu wyciągnąć wygraną przez decyzję. Z drugiej jednak strony, Strus mimo dużego doświadczenia w sportach uderzanych odsłania się często niczym amator, w związku z czym jedna kombinacja Silvy i będziemy stawiać nagrobek. Jestem bardzo ciekaw tego starcia.
 
No dobra Panowie, czas na dzisiejszą LM. Jakieś typy?

Ja chyba zagram potrójny Selby(snooker)+ Real handi -1+ A.Madryt AKO 2.21 za stówkę.
Kusi mnie jeszcze Real handi-1 + Borussia handi-1 AKO 2.39.
 
Piotr Strus - Jay Silva 2.36 - 1.55

co do LE ja dziś
dam Benfica - Monaco x2
Real, Dortmund i Arsenal
 
Ja bym na pewno nie zagrał Dortmundu -1. A co do Realu to poszukałbym zakładu "Ronaldo strzeli bramke i Real wygra".
 
Back
Top