Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mam do Was pytanie ;) na mecz liverpool-chelsea na handicap (1:0) stawiajac na chelsea mamy kurs 1.32 przy czym na granie chelsea z x jest 1.31.I stad moje pytanie, czy czasami w przypadku handicapu zwyciestwo liverpoolu jedna bramka nie daje nam zwrotu? jesli tak to nie dosyc ze mamy lekko lepszy kurs to jeszcze jest zabezpieczenie jesli dobrze kojarze.Chodzi o oferte na betsafe;p Jak to jest?
 
handicap nie daje nigdy zwrotu



kursy sa takie same bo to praktycznie takie same zdarzenie liv - chelsea. stawiamy z handi na chelsi czyli niebiescy zaczyna mecz od prowadzenia 1-0, zeby wygrac zaklad musi przynajmiej zremisowac mecz,jesli przegra np1-0 to z handicapem wychodzi 1-1 czyli przegrywamy, tak samo z zakladem x2 zeby wygrac musi byc remis albo wygrana chelsi







edit



ONE FC



6p1cif.jpg
 
A ja się pomyliłem, chciałem zagrać gol Ronaldo i wygrana Realu, a postawiłem PIERWSZY gol Ronaldo i wygrana Realu...

Błąd jak u Amatora :D dobrze że stawka luźna :)
 
CR powyzej 1.5 bramki za 2.95 na betsafe czyli 2 bramki by wystarczyly. ciekawe!



Ronaldo strzeli i wygrana RM to 1.5, troche malo. :o
 
Pomyślałem trochę i stwierdziłem, że baju może mieć rację z tym Ronaldo +1,5. Szczególnie, że chłopak będzie polował na rekord wszech czasów. Podwójna motywacja. Poszło 5 dyszek. Lecimy z koksem...



3329m2p.png
 
Po ostatnich meczach Cr7 to bardziej niż na bramki to poluję na asysty, więc różnie to może być, ale on potrafi wszsytko.
 
Gdzieś przeczytałem, że Liverpool jeszcze nigdy nie miał tak silnej ławki rezerwowych :-)
 
Ja zagrałem na dokładny wynik 1:0 w pierwszej połowie po kursie 3.57 :) Stawka mała, ale nadal cieszy.
Co ciekawe na betsafe był na to kurs 2.17.
 
Wiem że do weekendu jeszcze trochę czasu ale myślę że już można zacząć taką wstępną bukmacherską burzę mózgów.Tak więc najpewniejszy kurs powyżej 1,5 (może być singiel, dubel albo ako) na ten weekend to według Ciebie... ? ;)
 
Palelei albo Rua IMO. Hestera bym dal rowniez, ale lubie Whittakera. (pamietajmy, ze Clint non stop w sredniej - jest wielki jak na ta kategorie kiedy to Robert wchodzi na gore ze 170, totalnie dla mnie niezrozumiala decyzja)
 
no, to tyle sie znam na pilce, chociaz pewnie nie tylko mnie zaskoczyl wynik dzis Realu z Lpoolem.
 
Ja chyba zagram all-in jakoś bezpieczniej na piłke żeby był kurs około 2 i jak wejdzie to zaatakuje coś najpewniejszego z UFC, może Palaleia chyba że ktoś będzie miał inną perełkę.
 
Ehh coś tam mi weszło z tej piłki. Szału nie ma, ale zawsze na plus. Bałem sie na Borussie postawic a polecieli ładnie z turasami. Szkoda, że Real nie strzelił na 2:0, 7,05 kurs był na taki wynik. Tak blisko a jednocześnie tak daleko.
 
Interesuje mnie jak widziice walke Palelei z Harrisem. Oosbiście postawiłem na Harrisa ale instynktownie....
 
Szkoda, że Real nie strzelił na 2:0, 7,05 kurs był na taki wynik. Tak blisko a jednocześnie tak daleko.


Ja dałem, że wygrają i nie stracą bramki, ale oczywiście musiałem dorzucić Arsenal.
 
Arsenal to gówno !

Zakład złożony na 2 @ 1.36 Wygrany
Malmó FF - Atletico Madrid
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.2 Otwarty
Real Madrid - Liverpool
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.31 Otwarty
Arsenal - Anderlecht
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.25 Otwarty
Borussia Dortmund - Galatasaray
 
Przeszło mi to przez myśl, ale jednak z nich zrezygnowałem :D Najbardziej wkur*ia jak się w ostatniej minucie traci hajsik ;D


Mam pytanie odnośnie betsafe. Też wam ta strona się tak "muli"? Nie ładuje do końca albo nie ładuje wcale i ciągle jakieś problemy? Czy tylko ja tak ciągle mam?
 
Ja chyba zagram all-in jakoś bezpieczniej na piłke żeby był kurs około 2 i jak wejdzie to zaatakuje coś najpewniejszego z UFC, może Palaleia chyba że ktoś będzie miał inną perełkę.


Jak Szady to przeczyta... Palelei wcale nie jest pewniakiem. Zresztą obstawianie pewniaków w wadze ciężkiej to jak obstawianie underdogów w niższych kategoriach :). Zamiast Paleleia to już serio wolałbym dać dwuzdarzeniowy kupon choćby z Matthewsem i Rockholdem czy McCallem. Ogólnie ta gala dość niepewna się wydaje.
 
Oj respect ranisz moje serce. Taki dobry chłopak jesteś i takie raniące słowa w moim kierunku... :-) Za Curta się odbiłem dwie strony temu. A w weekend zarabiamy! :)
 
Z całej karty warto duże hajsy postawić na Al Iaquinta i Luka łączony. Stawiam też na Sama Alvey'a. Ma coś w sobie. Ogólnie sportowo się nie znam .







Ale łączony kupon z Lukiem ,Harrisem ,Whitakerem oraz Alveyem mi wejdzie a Buk zapłacze.
 
Taki żart na dobranoc. Też jestem Tomek, to z solidarności złego słowa bym nie powiedział na Ciebie :-) Muszę na lidze mistrzów uzbierać co bym miał czym grać na weekend :D
 
Ale łączony kupon z Lukiem ,Harrisem ,Whitakerem oraz Alveyem mi wejdzie a Buk zapłacze.


Chętnie to zobaczę... :-)


Luke to pewniak po całkiem przyzwoitym kursie. Bispinga ciężko skończyć, ale były mistrz SF jest mega utalentowany. Ostatnio wyglądał na ważeniu jak milion dolarów i tak samo zawalczyć. Możliwe, że skuszę się na Luke'a przed czasem. :-)


CR7 mnie rozczarował... :-)
 
Back
Top