Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Za każdym razem gdy widzę Pearsona widzę to http://i.imgur.com/4m3rGjD.jpg. Zrobiło mi się to odkąd widziałem anime- Shin Sekai Yori. Podobieństwo jest uderzające. Dlatego polegnie.
 
korcie mnie żeby jutro zagrać Ajax, Barcelona jest w dołku, a do tego rok temu Ajax wygrał z nią u siebie.



hmm hmm co o tym myślicie kurs jest jakies 8,5 na wygraną Ajaxu :)
 
Z ksw pewniakiem jest Silva. I jest na betsafe kurs 1.55.Mi to pasuje - pewny hajs za darmo. Już z Abu Strus był obsrany a Jay posadził by Abu w 1 rundzie i budzi większą grozę. Strus psychiki to nie ma mocnej w tym starciu jego unikanie walki na wzór tancerze go-go nawet go nie uratuje przed ko.A mówią że hajs nie leży na ulicy.
 
rzeczywiście aqua, chyba 10 zł na Ajax postawię, dużo nie zbiednieję a może coś z tego będzie. Barca ostatnio kiepsko z drugiej strony Ajax mocnych przeciwników nie miał ostatnio. Remis też wygląda ciekawie. Jutro trzeba sprawdzić na spokojnie składy i atakować :)
 
ale sie wkurwiłem na arsenal i real .ja pierdole ale co się dziwić skoro real miał w kieszeni 3:0.żenada w chuj ale odbije sobie to.
 
10440870_882889791721690_5893000081596127297_n.jpg
 
no Arsenal ładnie załatwił :-)
też zastanawiam się nad Ajaxem 1x do tego pewnie postawie Porto x2 oraz PSG i City
 
Z tego, co oglądałem ostatnio Ajax, to nie widzę ich w meczu nawet z osłabioną Barca. Ale piłka nożna nie jest sprawiedliwa, a taki kursik kusi. Mogą strzelić bramę na poczatku meczu i się zamurować. To całkiem możliwe.
 
Ludzie zostawicie te pierdoły piłeczki to najgorsze gówno do obstawiania . Polecam na dzisiaj bardzo doby bet



Koszykówka godzian 22 - Belfius Mons - kurs 1.95 ónibet - ja sam grałem też z rana handi + 2.5 pkt za 1.85 teraz juz takiego chyba nie ma bo jeszcze troche i to Mons bedzie faworytem . Kadrowo to róznica jak niebo a ziemia . 1 mecz eurochelenge , grupa wyrównana takie mecze to musza oni łykac łatwo . Żadnych kontuzji .Pewna wygrana kilkoma pkt



w sumie zagrane za 1500 zł w unibecie - do zobaczenia o 22



edit: handi + 2.5 pkt ma kilka buków
 
Palelei dla mnie żadnym pewniakiem. Harris tragicznie zawalczył z Nikitą, ale czy Soa lepiej? Z kolei Nygus z Rosholtem radził sobie 10x lepiej, niż Palelei. Do tego o ile się nie mylę, jest minimalnie większy od Australijczyka. Moje obecne zakłady:

Harris 2.49
Rockhold under 2.5 rd 2.7
Perosh 2.60 - tego już żałuję x)
Iaquinta 2.7
Clemens 2.3

Do tego z drugiej gali planuję dorzucić:
Magalhaes, Shogun, Brenneman.
 
pilka to gowno wczoraj po raz kolejny sie przekonalem,atletico ++arsenal ,jak mona kurwa zremiowac mecz prowadzac 3-0 ...
 
O ten mecz ci chodzi - Lisboa e Benfica - Dexia Mons-Hainaut, Handicap ( 0 : 2 ) kurs 1.87 - 2 ? Coś do tego warto jeszcze dograć ?


a co ty jestes dziadek z ziemniaka ? to graj i dokładaj piłeczki z dzisiaj , chyba że za 10 zł to tak a jak za więcej to tylko solo



ja to mam zagrane za 1500 - plan jest taki że po wygranej za wszystko gram Rockholda - albo bedzie balet albo nic
 
jak to jest z tym handicapem w koszykówce natknałem się na cos takiego





Handicap ( 0 : 1.5 )





1 1.87

2. 1,87




info-icon.png
















to możliwe, że gospodarzom wystarczy wygrać dwoma punktami i ten handicap wejdzie?
 
@Vae



Mi się wydaje że wszyscy faworyci powinni spokojnie wygrać. W tym Chudecki bo on jest chyba ze stajni Wasyla a gala Wasyla. Na pewno nie warto ruszać Kosteckiego po 1,1. No i jakbym miała wskazać najmniej pewną walkę to właśnie Chudecki Syrowatka.



Mam wrażenie że wszyscy się nakrecają na Szpile mocno. Dla mnie w tej walce dość ważna była opinia Pindery który po trenignu Adamka stwierdził że jest wolniejszy ale i tak jest dla niego mocnym faworytem.
 
Ja gram odwrotnie niż kolega i stawiam na Szpilke z PBN. Kostecki wygra, ale po co komuś 1.10... Chyba że jakaś taśma to na podbicie małe ;)


Zychal mógłbym coś więcej na temat JAKŁINTY? :)
 
Ja właśnie widzę, że zdecydowana większość idzie w stronę Adamka, a dla mnie to typowe 50/50. Obaj mają swoje atuty i wygra ten, który lepiej wykorzysta je w ringu. Więc jeśli już miałbym tu grać to w stronę Szpilki, bo bardziej widzi mi się jego wygrana i oczywiście kurs do tego zachęca. Poza tym myślałem o Proksie i Chudeckim, ale na tego kurs już sporo poleciał.
 
@cloudeater



Wystarczy wygrana dwoma punktami. Jak drużyny są na podobnym pozimie, to pojawiają się takie niskie handi.
 
kurwa 1.57 na Chudeckiego to prezent,dla mnie koleś ma naprawde potencjał i zapierdala ostro.W Kirasówce bankowo będzie.
 
Który internetowy buk jest najlepszy? I czy zakładając konto w którymś z internetowych buków jest jakaś minimalna kwota którą muszę na początku wpłacić?
 
Lineker 2.7? chyba warto probowac


w niby w czym upatrujesz jego szanse a Chudecki to żaden prezent walka 50/50 jego wali bez ładu i zgrabu hee Syrowata lepszy team i trener klasa
 
Back
Top