Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja dzisiaj zagram na Legie. Oglądałem pierwszy mecz tych drużyn w którym Legia była zespołem zdecydowanie lepszym. Wiadomo, że to piłka nożna w której wiele czynników składa się na wynik końcowy, dlatego skromnie ze stawką. Dodatkowo za 10zł puszczam że Ondrej Duda strzeli bramkę - płacone 4.30.
 
Wracam do typowania i za 20 zł na rozgrzewkę gram na dziś dubla Legia remis do przerwy lub na koniec + Inter remis do przerwy lub na koniec. Zrobiłem sobie totalną przerwę od buka po dłuższym okresie porażek i teraz szykują się fajne ufc na które chętnie zagram sobie jakiś kupon bo upatrzyłem sobie Paleleiego i z Brazylii McCalla. Zarówno Legii jak i Interowi pasuje remis z dzisiaj i myślę że byliby usatysakcjonowani biorąc pod uwagę ich sytuację w tabeli. Choć mam zabezpieczenie że do przerwy zostanie 0-0 i już mam z głowy. A overowe drużyny to nie są i długo bezbramkowy remis się może utrzymać.
 
Hipcio Ci zjebie. Zobaczysz! :D


Mam nadzieję, że nie choć kto wie? ;)



Doszedł mi kolejny zakład:



2vl06sx.jpg




Hesterowi rywal leży, Rockhold to przyszły mistrz a .Uncle Creepy' też zrobi robotę. Przynajmniej mam taką nadzieję... :)))
 
co dzis gracie bo trzeba bonus obrocic(przejebac), Tomasz nie fartem tylko dobrze gram i dali mi taki prezencik :D



chyba tylko ja bede gral OSP z ufc ,Rua mnie juz nieprzekonuje
 
Ja ciągle rozkminiam zakład na Palelei, tylko trochę ostudziła mój zapał opinia wiekszości, że walka może iść w obie strony. Mi ciągle wydaje sie, że scenariusz będzie podobny, jak w większości walk Palelei, czyli 1 runda TKO. Typuje ktoś tą walkę?
 
Na Thomasa Almeide jest kurs prawie 1.3 a gdzieś widziałem jak ktoś pisał że spodziewa się kursu 1.10 i to przy dobrych wiatrach.Więc myślicie że to jest typowa perełka jeszcze pewniejsza niż Rockhold? ;)
 
Co myślicie o takim zakładzie łączonym: Rockhold, Rua i McCall.


Rua, dla mnie nie jest taki pewny. Moim zdaniem walka w większości będzie przebiegać w stójce, a tam OSP jest bardzo groźny i wcale się nie ździwię, jeśli Shogun dostanie KO. Sam zastanawiam się nad singlem na OSP.



EDIT: Zychal właśnie zauważyłem, że ty też za OSP :-)
 
Zagrałem Adamek + Rockhold za 200. Do zobaczenia po weekendzie, uciekam na weekend z dziewuchą i pewnie neta nie uświadczę. Mam nadzieję, że jak wrócę to znowu będę bogaty. :-)


Nie grać Maurycego!!!
 
Wam powiem mam takie przeczucie w tej chwili, że Szpilka wygra że zaraz stawiam siano !
 
Prosiłbym aby wszystkie komentarze o UFC były od tego momentu pisane w temacie Analiz Kursów BetSafe: http://cohones.mmarocks.pl/topic/analiza-kursow-betsafe-ufc-fight-night-5556-600-zl-do-rozdania - jeśli chcecie by bukmacher dalej stawiał 600 zł miesięcznie na Typer:)



Rozmowy o zakładach na wszystko inne mogą być tu prowadzone.
 
Mess no też w sumie to sercem za Adamkiem, ale mam takie przeczucie wewnątrz siebie, że Szpilka wygra, postawiłem( nie dużo) zobaczymy.
 
Zychal -> Santos to w dalszym ciągu silny i mocny dzik. Ogólnie walka na no-bet a jeśli już to wolałbym jednak "Sapo" stawiać. Bakhtiyar to straszne drewno, w sumie czym on się charakteryzuje? Tym, że zdołał raz obalić Askrena? Z Andrade się męczył, a tak to pokonywał Azerskich ogórków:).
 
Tomasz wszystko dobrze ,ale i tak azer wygra :D



na one fc chyba ja najwiecej z calego cohones zarobilem :D i jutro dorzuce do tego kolejne zlotowki :D



Rafiq tez pokona mizuno :)
 
No ogólnie to serio wolałbym już Rafiq stawiać z tych dwóch (nawet pomimo tego, że niewalczył od czterech lat i po przerwie dostał w ryj :D). Mówisz masz nosa? Hmm, interesujące :D
 
ciekaw jestem, jakiego kursu spodziewacie sie na Ellenbergera? troche wierze, ze jego styl pasuje idealnie na Gasteluma.
 
Co zagrać z tego One FC na betsafe ? Tak szczerze to nie znam żadnego zawdonika z tej gali. A kuponiki UFC będę tworzył jutro po One FC, Chciałbym coś ugrać.
 
Mati -> jak nie znasz zawodników i liczysz surowe typy, to najlepiej nic nie stawiaj z ONE FC. W bukmacherce zawsze pierwsze to musi iść to własna wiedza/własne przeczucie, a dopiero później rekomendacje czy analizy. Nie wolno robić od tylniej strony tego.
 
A więc dobrze, zrobię szczegółową analizę walk i za jakieś 1,5 h , ukażę moje efekty pracy :-) Może się to komuś przyda w typowaniu.
 
Fartuch, ale weszło czasami lubię postawić na strzelców jak częstują dobrym kursem ;) Co do Legii to byli lepsi tylko nie wiem czemu staneli w drugiej połowie...
 
O to efekt mojej własnoręcznie wykonanej analizy. Jako doświadczony Janusz jakoś mi to poszło.



Tatsuya Mizuno - Brayan Rafiq , (1,56 - 2,40)



-Mizuno to doświadczony 33 letni zawodnik z Japonii ,ma na swoim koncie stoczone 22 (12-10)walki, bił się z bardzo dobrymi zawodnikami zazwyczaj z marnym skutkiem ( Thiago Silva, Mirko Filipovic, Gegard Mousasi, Sergei Kharitonov - 4 nokauty i 1 poddanie) wygrał za to z Ilir Latifi(Tko) oraz Melvin Manhoef(kimura). Wychodzi na to, że potrafi grzmotnąć oraz poddać, ale raczej nie ma szczęki ze stali.



-Rywal zawodnika z Kraju Kwitnącej Wiśni stoczył mniej pojedynków 11(8-3) (chociaż zaczął walczyć wcześniej). Przegrywał z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Walki wygrywał z tzw. kelnerami (2 zawodników zasługuję jednak na minimalne uznanie). Poddania to jego główny atut, nie to co Japończyk.



*Werdykt



Walka powinna być rozgrywana w parterze do tego będzie dążył Rafiq, jednak Mizuno, chociaż nie unika parteru ustrzeli KO na Brayanie.



Bakhtiyar Abbasov - Luis Santos , ( 2,80 - 1,43)



-Zacznę od Azera Abbasova, gdyż ma znacząco mniej walk na koncie. 28 letni zawodnik ma uderzenie oraz zacięcie do poddań, jednak zawodnicy, z którymi wygrał (12-3) to ... no nie wiem jak go opisać - sztuczny rekord, przegrana z Benem Askrenem wyjaśnia jego poziom.



-Luis Santos jeżeli mówić, że Azer ma sztuczny rekord to co w tym wypadku powiedzieć 60-9-1 ? Z wygranych mogę przytoczyć KO na Marcio Bomba, reszta jakoś dziwnie pokazana na sherdogu nic właściwie o tych wygranych nie wiadomo. Przegrywał za to z kilkoma znanymi - Adriano Martins(split), Ben Saunders (sub), Ryan Ford(TKO). Połowę pojedynków wygrał przez nokaut na zawodnikach znanych w swoim rodzinnym kręgu. To Brazol, więc nic dziwnego w jego rekordzie nie widzę.



*Werdykt



Pewna wygrana Brazola przez nokaut.



Koji Ando - Zorobabel Moreira , (1,58 - 2,38)



-Koji (10-3-2) młodszy od rywala, ma 4 walki więcej na koncie, wygrywał z zawodnikami o podobnym stosunku wygranych do przegranych. ehh



-Moreira (7-2) również nie miał zbyt dobrych zawodników oprócz 3 ( 2 przegrane i 1 wygrana(Roger Huerta- ko)).



*Werdykt



Nie wiem jak to typować po takiej małej analizie. Stawiałbym jednak na Moreire, gdyż miał trudniejszych rywali i ciekawszy kurs.



Igor Svirid - Leandro Ataides , (3,95 - 1,25)



-Zawodnik z Kazachstanu (9-1) walczył z zawodnikami o różnym rekordzie, o niezbyt dużym rekordzie nie tylko na minus. Debiut w One FC rozpocznie od porażki.



-Ataides (8-0) ciekawy zawodnik, faworyt w walce, powinien zjeść przeciwnika już w szatni. Walczył z doświadczonymi, trudnymi rywalami o wiele większym rekordzie, nawet z takim podobnym do Jurasa(Ricardo Silva). Pokonał także Mizuno i Rafiqa serwując im KO.



*Werdykt



Zdecydowana wygrana Brazola, kurs zbyt niski by jednak stawiać na niego.



Ps. Ciekawy jestem czy chociaż 1 osoba to przeczyta. Proszę osobo powiedz jak te moje wypociny oceniasz.
 
Mam pytanie.Czy któraś z tych gal które odbędą się teraz na weekendzie będzie do obejrzenia na internecie? Widziałem że orange sport już niestety nie transmituje ufc i czy będzie można gdzieś obejrzeć jedną z tych gal bez wykupywania jakiegoś ppv?
 
Back
Top