Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja przeczytałem. Ale jeśli chodzi o ONE FC to też jestem trochę Januszem. Zychal mówi żeby stawiać to chyba warto coś tam zarzucić z ciekawości :D
 
mi też ^^



jest już na fajnej kirasowce i po ważeniu ufc brazil pewnie będzie na drugiej głownej ;d
 
Hipcio to najgroźniejsze zwierzę tego świata. Zabija więcej osób, niż lew. Także nie zdzwicie się, jak doczłapie do ts'a i wyrwie pas z rąk Belforta.
 
Piast Gliwice - Górnik Łęczna typ:2 Kurs:3.10



Kurs na gości trochę moim zdaniem zawyżony. Widziałem kilka meczy Górnika na wyjazdach i muszę powiedzieć, że dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze to wyglądało. W statystykach tego nie widać bo tylko jedna wygrana na wyjeździe, ale mając w pamięci takie mecze jak ze Śląskiem (przegrany w 94 minucie) z Podbeskidziem (bramka stracona około 80minuty) z Lechem (Strzał życia Keity z 30metrów w okienko bramki) można twierdzić, że w końcu może nadejść przełamanie. Dodam, że w meczach ze Ślaskiem, Lechem czy Podbieskidziem to Górnik przeważał i ''grał w piłkę''. Symboliczna dyszka leci na wygraną gości.
 
http://www.biztok.pl/biznes/sluzba-celna-bedzie-scigac-za-gre-u-bukmacherow_a18629



Co sądzicie? Mi się wydaje, że to tylko straszenie, ponieważ jeżeli coś jest legalne w unii, musi też być legalne u nas na zasadzie nadrzędności prawa unijnego nad lokalnym. Nawet nie wiedziałem, że granie u buka jest nielegalne.
 
ile to bybylo trzeba wygrac zeby chcialo im sie wbijac na chate



sory chlopaki za Abasova i Rafiqa ,



zostaje ataides +ando



Abassov ostry ogor tego sie nie spodziewalem ,Chmura miales racje :D
 
Abassov ostry ogor tego sie nie spodziewalem ,Chmura miales racje :D




Nawet zagrałem w kirasówce na Luisa Santosa:) tym razem nie ten nos. Tak jak u mnie z Warburtonem:)




Co sądzicie? Mi się wydaje, że to tylko straszenie, ponieważ jeżeli coś jest legalne w unii, musi też być legalne u nas na zasadzie nadrzędności prawa unijnego nad lokalnym. Nawet nie wiedziałem, że granie u buka jest nielegalne.


Ogólnie to tak. Malta jest w Unii Europejskiej i w konfrontacji prawa państwowego z prawem unijnym pierwszeństwo ma to drugie (pozdrawiam Korwina). Możliwe, że będzie postępowanie karne, ale można się od tego odwołać. Poza tym też bez przesady. To jest akcja przeciw ludziom, którzy zarabiają na bukmacherce a nie przeciw nam, ludziom, którzy dokładają do niej ;D. Takie drobne sumki to wiecie, nawet nie zostaną zauważone. Średnio wierzę w te 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych.
 
One FC 22: Battle of Lions



1Kupon:



1.Leandro Ataides -Igor Svirid Typ1 Kurs:1.33-



2.Koji Ando - Zorobabel Moreira Typ1 Kurs:1.44+



AKO:1.92 Stawka:45



Wygrana: Przegrana45



porazka po calej lini







2Kupon:



1.Bakhtiyar Abbasov - Luis Santos Typ1 Kurs:2.2 -



AKO:2.2 Stawka:23



Wygrana: Przegrana:23



3Kupon:



1.Tatsuya Mizuno • Brayan Rafiq Typ2 Kurs:2.65-



AKO:2.65 Stawka:22



Wygrana: Przegrana:22



kicha
 
Ogólnie to tak. Malta jest w Unii Europejskiej i w konfrontacji prawa państwowego z prawem unijnym pierwszeństwo ma to drugie (pozdrawiam Korwina). Możliwe, że będzie postępowanie karne, ale można się od tego odwołać. Poza tym też bez przesady. To jest akcja przeciw ludziom, którzy zarabiają na bukmacherce a nie przeciw nam, ludziom, którzy dokładają do niej ;D. Takie drobne sumki to wiecie, nawet nie zostaną zauważone. Średnio wierzę w te 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych.


Tomek, większość z nas to płotki, ale Ty to raczej gruba ryba ;) Nie dość że rozbijasz bank raz na jakiś czas to jeszcze namawiasz innych do grania. Grupa przestępcza jakby nie patrzył :-) Uważaj bo może być akcja jak na Saidova, lepiej nie noś w najbliższym czasie noży itp. Już widze te tytuły: "Tomasz Ch. Mortal Kombat, walki w klatkach, sushi, hazard". "Tomasz Ch. Starożytny romantyk czy nowoczesny gangster?"
 
Polsat Boxing Night ważenie za nami. Szpilka wygląda jakby był w mega formie, Adamek jakby robił formę w szkole... to tyle. Gram na Artura.
 
wiem Puczson, skurwysyny sa mocne, nie patrza w ogole na inne organizmy, ale Innocente wygladal na wazeniu mega pewnie... #szejdowyblysk



dla mnie w ogole wyobrazenie kazdej walki Perosha to miss match, on 'flegmatyczny' przy wybuchowych LHW. Guto to wygra.
 
@enetryoname.



Jeśli liczyłeś na kaloryfer u Adamka to się przeliczyłeś. Adamek zawsze tak wyglądał. Jak dla mnie ważenie wiele nie powiedziała. Na pewno nie pokazało nic nowego.
 
Szpilka usadzi Adamka i to w 6 rundzie. Adaś to już jest stary chłop i to nie jest jego waga, po głowie tez dobrze zebrał oraz nie jest wcale szybszy. A Szpila jest prospect i taka prawda. Od jutra będzie tylko wygrywał.
 
@aqua - Odpowiadałem juz kiedyś na to pytanie - Mam taką możliwość i z niej korzystam.

@pem1990 - Nie liczyłem na kaloryfer u Adamka, ale mimo to uważam, że nie wyglądał jakby był w największym sztosie. Pozatym tak jak tutaj wspominałem uważam, że zostanie to rozegrane w sposób taki że Szpilka wygrywa i otwierają się przed nim Stany Zjednoczone, a Adamek? Wiadomo.. jakaś polityka i inne sposoby na to żeby 'hajs się zgadzal'



Co do meczu Ekstraklasy 0:0. Przebieg tak jak wczesniej Górnik 2-3 sytuacje 100% które powinni wykorzystać. Tak się nie stało więc typ na ---
 
Adamek pierwszy raz w karierze chyba struga takiego kozaka,ciekawy jestem przebiegu walki.
 
Na dzisiaj zagrałem Cordoba-Deportivo X-X, (czyli remis do przerwy lub na koniec). Do tego mam Cliftonville z Irl. Płn. Zbieram siły na UFC, wczoraj LE na plus może dzisiaj dołożę :-)
 
PANIE I PANOWIE- BETSSON



OSZUŚCI- piszę bez emocji- cała akcja miała miejsce godzinę temu, póki ochłonąłem. Mój kupon na ruletce oraz na buku zwykłym ZOSTAŁ WYCOFANY po WYGRANEJ!



To się nie powinno dziać- wygrałem kilka dyszek- po pewnym celu KUPON WYGRANY ZOSTAŁ COFNIĘTY pomimo e-maili do administratora.



Przestrzegam przed graniem na "łatwych bukach"- niby bez dokumentów wypłata, ale jak już wygrywasz to kasują. Nie wszystko ale JAK JESTEŚ na czole peletonu to coś idzie nie tak. Nie jestem debilem i znam ryzyko, ale cofanie kuponów to przesada.



Pozdrawiam Cohones.
 
Grałem i gram długo i przeważnie w Betssonie i Betsafie (to samo). Ale częściej w Betssonie i nigdy nie miałem problemów z tym bukmacherem. Jeżeli tak zrobili to musieli wystawić błędny kurs który pobrałeś, albo co kolwiek musiało być z kuponem nie tak. Mam dobre zdanie o tym buku. Opowiedz dokładniej co grałeś.
 
W październiku wyrwałem z Betssona ponad 1200 zika, przelew bez problemum wrócił, stąd moje zaskoczenie JAK MOŻNA cofnąć los na "ruletkę", i to wygraną...
 
Kasę za to, że wygraliście coś na tej gali, możecie przelewać na moje konto, tylko napiszcie na e-mail to Wam podam. Miałem dwa zakłady zagrać i był to under 2.5 w walce wieczoru i Al Iaquinta, ale odpuściłem, bo ostatnio na LM i LE poleciał mi minusik i nie chciałem więcej tracić... Także wiecie co zrobić :-)
 
Dla mnie to był jeden z lepszych dni od kiedy gram. Najlepsze, że weekend dopiero się zaczął :D
 
Back
Top