Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

[kał]aguczi :D



Upatruje w tym,że stawiasz odwrotnie co daje mi 90% szans na zwycięstwo bo pozostałe 10% to kontuzja.Wracaj do fumfli na forum bukmacherskie gdzie jesteś ekspertem:-)



Chudecki to tytan pracy a z Syrowatką wygrał już dwa razy w amatorach jeśli się nie myle.Niech Michał pnie się w góre w rankingach bo ma szanse na zrobienie kariery.



Z tego co idzie mi mała przekminka to Kirasówka będzie w miare taka:



Chudecki+Hester+Iaquinta+McCall+Rockhold(warto dorzucać na podbicie kursu?) Bisping wydaje mi się ,że zostanie zjedzony a jak dotrzyma do decyzji to powinien dziękować Bozi bo Luke to straszna maszyna.
 
Ja też nie wierzę w Linekera. Ian ma przewagę zapaśniczą i szybkościową w stójce. Co prawda może go dosięgnąć luj ogłuszacz, jednak myślę, że walka będzie podobna do tej z Pickettem.
 
10 minut do meczu Belfius Mons- kosz kursy około 2 nadal



kiras ile przegrałes na wczorajszych pewniaczkach z piłeczki ?
 
Nie ma złego sportu do obstawiania, jest tylko lenistwo/niechlujstwo grającego. Jak szukasz zaczepki to nie w tym temacie.
 
Fantastycznie, pilnuj wyniku i naszych kuponów. Ja już idę spać. Jutro rano sprawdzę, czy jestem bogatszy o dwie stówki. :-)
 
połowa meczu Mons przegrywa 36-39 - w drugiej połowie przewiduje konkretny odjazd - najwieksze gwiazdy zrobia wynik
 
Nie będę wdawał się w dyskusje z Tobą(pisze po raz ostatni) bo pewnie stawiałeś na remis Anderlechtu dlatego,że miałeś czuja.Nie zaczepiaj bo nic Ci to nie da choć musze przyznać ,że jesteś mega irytujący.Łudzisz się ,że masz cały czas racje a tak na prawde nie masz,zamiast wspólnie z nami robić przekminki co do walk to jak komuś nie wejdzie to na drugi dzień celebrujesz ,że ktoś wjebał kase.Na bukmacherce w październiku jestem tyle na plusie,że do trzydziestki i tak nie dobijesz z kieszonkowym od rodziców,babci i wujka Władka wliczając to co zebrałeś z komunii.Ten kosz to pewnie podjebany z twojego ulubionego forum i robisz z siebie tu ekspercika ale każdy leje tu na Ciebie,nikt sie nie liczy z twoimi typami i nie bierze sobie ich do serca.Czekam na to nowe forum żeby od strzała wyjebać Ci ignora bo jesteś żałosny i mnie nie potrzebnie fazujesz.



PS.Piszesz sam do siebie czaisz to ?
 
trwa 3 kwarta Mons prowadzi 59-52 . Odjazd planowy powoli , Kiras kolego pomyliłes osoby na żadnym forum nie był podany ten typ , nikt go nie opisywał hee



Mons jazdaaaaaaaaaaaa
 
1. BC Astana - Oradea 1.01 won


2. Lisboa e Benfica - Dexia Mons-Hainaut 2.04 zaraz won



3. Usak Sportif - BC Tsmoki Minsk 1.16 won
 
Ludzie zostawicie te pierdoły piłeczki to najgorsze gówno do obstawiania . Polecam na dzisiaj bardzo doby bet



Koszykówka godzian 22 - Belfius Mons - kurs 1.95 ónibet - ja sam grałem też z rana handi + 2.5 pkt za 1.85 teraz juz takiego chyba nie ma bo jeszcze troche i to Mons bedzie faworytem . Kadrowo to róznica jak niebo a ziemia . 1 mecz eurochelenge , grupa wyrównana takie mecze to musza oni łykac łatwo . Żadnych kontuzji .Pewna wygrana kilkoma pkt



w sumie zagrane za 1500 zł w unibecie - do zobaczenia o 22



edit: handi + 2.5 pkt ma kilka buków


hee nie na Mons - 4q prowadzą 8 pkt
 
no i kurwa dobry kupon poszedł się jebać bo chciałęm tym sobie podbić, nie wiem dlaczego sobie wmówiłem, że to jebana Benfica, może dlatego, że byli faworytem, chuj na UFC trzeba będzie się odbić
 
1. BC Astana - Oradea 1.01 won


Haha, serio? :D Nie zdziw się, jak Ci kiedyś takie gówno spierdoli kupon.



Zagrałem Mons +2,5 za 1.78, także dzięki za polecenie. Aczkolwiek mi samemu się nie podoba to, że gram coś, o czym nie mam pojęcia x)
 
Puczi spokojne kosz ogarniam , najpierw jak coś zagram z kosza siedze ze 2 godziny i sprawdzam informacje o druzynie . twitery , fejsy , fora kibiców , wywiady trenerów itd . Nie ma mowy o grania z samych statystyk , To podstawa i tak było i dzisiaj a że kadrowo ich bija o dwa łby :)



2 min do konca Mons prowdzi 10 pkt
 
1. BC Astana - Oradea 1.01 won


1245.gif
 
Ok Mons wygrywa 79-69



Benfice na przyszłosc ogrywac z kim by nie grała u siebie i z Nantere i z Katają w nastepnych kolejkach . Kadrowo kazdy ich je



Kto ze mną pograł z rana ten zarobił , do konca do 22 kurs około 2 był do gry . Jak bede miał nastepną taką perełke napewno wam powiem , ale i sa tutaj i takie osoby które to nie doceniają , niestety . Trudno .



Trzymam sie zaplanowanego planu i to co zarobiłem na Mons gram za wszystko na Rockholda - kilka stów za free na ulicy nie leży , bedzie na dobrego tableta :)
 
Tomasz, nie miała wystartować dzisiaj kolejna kolejka konkursu?
@edit - faktycznie, nie ogarnąłem, że nie ma. Po prostu przypomniały mi się Twoje słowa, chyba, że coś pomieszałem.
 
A widzisz kursy na drugą galę UFC na BetSafe? Bo ja nie:). Pojawią się kursy, to pojawi się IV edycja Typera:). Zychal dostał fartem 30 zł na konto główne, eh takiemu to dobrze... :D
 
Trzeba dorobić na weekendzie trochę bilonu, żeby było za co na trening iść :> Studencki budżet.



Inocente, Iaquinta, Bisping, może jeszcze McCall bo dobrze wypada?
 
Bisping to według mnie kasa w błoto. Inocente też bym nie grał - uważam, że jeśli grać tą walkę, to tylko na Perosha - ale najlepiej no-bet. McCall faworytem, ale ja bym poczekał i zagrał tylko, jeżeli kurs jeszcze trochę wzrośnie.
 
Back
Top