Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dodałem jeszcze:



asads.jpg
 
Tomasz szaleje xd



ps.podoba mi sie dubel który zagrałeś choć kibicuje Karolinie
 
UU brutalnie to Desmond załatwił KO (Knee and Punches)



Desmond to został zwolniony z Bellatora podczas wiosny Cockera ?
 
Tak. Kto zrozumie Cockera, który zwalnia tak utalentowanego zawodnika. Owszem, walczył nudno do tej pory, ale jak widać, uwolnił swój potencjał po przejściu do Tristar. Ciekawostka: Cocker o zwolnieniu z Bellatora poinformował go przez... wiadomość e-mail.
 
Przynajmniej być może teraz będzie się mówić Bellator logic. Vegh zwolniony , Desmond zwolniony , Thompson zatrudniony .



Miejmy nadzieje że do UFC trafi.
 
Panowie dlaczego jest taki duzy kurs na desmonda grenna ,walczy na titan kurs na bah 2.7



na besttodds jest odwrotnie 1.4na greena



poszlo 90 jak wycofaja to trudno


kto nie spal to skorzystal ,o 6.30 to zobaczylem jak z roboty wrocilem :P



Szady grasz co jeszcze na ten weekend?
 
Co sądzicie o walce Curta z Stevenem Rayem? Warburton ma szansę zrewanżować mu się za ostatnią porażkę czy raczej znowu polegnie? :-)
 
Zapytaj Tomasz Ch on chyba jest przekonany to Curta:-)



CWFC 73



1Kupon:



1.Jim Wallhead - Juan Manuel Suarez Typ1 Kurs:1.5



2. Moktar Benkaci - Ronnie Mann Typ2 Kurs:1.33



AKO:2 Stawka:30



Wygrana: Przegrana:
 
Co sądzicie o walce Curta z Stevenem Rayem? Warburton ma szansę zrewanżować mu się za ostatnią porażkę czy raczej znowu polegnie?
wink.gif






Cześć Daniel. Dla Curta będzie to już trzecia walka ze Stevenem Rayem. Bilans przedstawia się 1 do 1. W ostatniej walce przegrał ze Stevenem przez niejednogłośną decyzję z czego obaj zawodnicy dali dość wyrównaną walkę (co też "split" obrazuje). Nie byłoby wielkich kontrowersji gdyby to Warburton ugrał decyzję. Anglik był mocno zawiedziony werdyktem i liczę po prostu na jego wkurzenie, że do trzeciej walki wyjdzie bardziej zmobilizowany i bardziej agresywniejszy (mając w pamięci to, że z Rayem może nie wygrać walcząc asekuracyjnie jak w poprzednim starciu). Zawsze powtarzamy w analizach, że jeśli pojedynek jest wyrównany, to warto postawić na underdoga - niekoniecznie tak duże pieniądze jak ja. Uważam, że w chwili obecnej jest 51 - 49 dla Stevena Raya. Obaj bardzo fajnie się wykluczają na polu zapaśniczym oraz potrafią kąsać w stójce (z przewagą dla Raya). Curt Warburton to solidny zawodnik, tak zresztą solidny jak Steven. Liczę na to, że Ray podejdzie jak zwykle asekuracyjnie do starcia (w końcu zdobył tytuł), a Warburton nieco agresywniej zacznie sobie poczynać i ta przegrana da mu impuls do większych zrywów. Tak jak napisałem faworytem słusznym jest Steven, jednak bałbym się dodawać go do kuponów dwuzdarzeniowych. Będę trzymał kciuki za Curta, ale pojedynek może wyglądać zupełnie jak ich ostatnie starcia i niejednogłośna lub teraz nawet jednogłośna może powędrować na konto Szkota, dlatego ostrożnie z tym zestawieniem:). Pozdrowionka!
 
Dziękuję Tomaszu za wyczerpującą odpowiedź :-) Zastanawiam się nad Curtem, bo jego kurs na BAHu wzrósł już do 2,5 (startował z 1,85). Pomyślimy jeszcze :-)
 
Daniel Newcastle jest w gazie i grają u siebie, całkiem możliwe że wygrają, a kurs 3,45 kusi...
 
enteryoname



real handi -1 ,chelsea handi -1 jest szansa ,że wejdzie ale wiadomo jak może być :D
 
aqua na bahu ,jako jedyny wystawil kursy na titan



Tomasz zawrociles mi w glowie tym Curtem ,a mam wolne 30zl i ale nie wiem czy stawiac bo mam juz



kowalkiewicz+honchak za 50



wallhead+mann za 30



i des green+lasota za 20
 
Back
Top