Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Fajnie ze zostanie wyjasnione, oby tylko na Twoja korzysc : ) zycze powodzenia. Daj znac jak juz bedziesz pewnie wiedzial co i jak. A teraz ide spac. Pzdr
 
No właśnie tak napisane, że mogą próbować nadinterpretować :) Ale: 1- oznacza zakończoną rundę, 2- oznacza zakończone 2 rundy. Bo tak to możnaby powiedzieć, że powyżej 2,5 to powyżej drugiej połowy drugiej rundy. Ale to oznacza 2 pełne i pół czyli 2 część rundy trzeciej, a nie drugiej. Czyli over 1,5 to nie powyżej 2:30 rundy pierwszej tylko drugiej a więc kupon i tak wygrany. Zresztą wg ich przepisów 1 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 2 rundy.
 
NIE SRAJ SIĘ BŁAGAM, OTRZYMASZ PINIĄŻKI, POWINIENEŚ BYŁ TO ZROZUMIEĆ PO MOIM PIERWSZYM POŚCIE 8 STRON TEMU :-(
Według ich przepisów over 1,5 to 2:30 drugiej rundy. Połowa 15 minutowej walki, czyli 7,5 minut. Over 2,5 to 12,5 -> 3 runda 2:30.
 
Puczi ja jestem przekonany, że te pieniądze mi się należą i pewnie je wyegzekwuję. Widocznie nie rozumiesz do końca o co chodzi w tej dyskusji.



A to, że powyższe mogłem wyjaśnić pewnie trochę przystępniej to swoją drogą :D



Apropo :



"Zakład Powyżej/Poniżej • Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund • cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy.



W przypadku zakładów na łączną liczbę rund, jeśli zawodnik nie wstał na dzwonek to runda jest uznana za niezaczętą."



-Czyli gdyby było over 4 rundy to nie liczyłoby się samo przewalczenie 4 rund- zawodnik musiałby wstać do piątej czyli 5 rd 0:01



Ok teraz już chyba wystarczy:) Raczej mnie nie przekręcą :)



Pozdrawiam
 
Ale ja rozumiem o co chodzi w dyskusji, tylko zamiast przyjąć ze spokojem fakt, sam się nakręcasz :)

W przypadku zakładów na łączną liczbę rund, jeśli zawodnik nie wstał na dzwonek to runda jest uznana za niezaczętą."


Tu chodzi o to, że jeśli obstawisz np zwycięstwo TJ w 5 rundzie, a Soto po 4 nie zostanie dopuszczony dalej przez lekarza to nie wygrywasz. Powodzenia i podawaj częściej szalone typy. Chyba, że to przez bukmacherkę masz te długi - w takim przypadku możesz sobie darować :D
 
Gegard 3.5?!?! Lauzon 2.25?!?! Mitrione 2.3?! Moraga 3.0?!



COME ON!



chyba nawet ja wroce i postawie cos na Musasziego!!!



nie wspomne o kursie na Nelsona, lol. zrozumialbym wyrownane, ale ponad 2 na BC?
 
O Musaju to chodzi plotka, że niby kontuzję ma, ale Danka go przekonał do walki. Ja mam nadzieję, że to jednak platka i uwali Aligatora. No i nie będę miał w sygnaturze #prorokOrestos wtedy.
 
Tylko jakieś wzmianki w komentarzach/forach różnych portali. Jakieś 2 tygodnie temu były jak kurs skoczył do 3.80.
 
Baju właśnie te 4 kursy zagrałem.
A Hunt wciągnie dupą Nelsona. Widzisz BC walczącego 5 rund z BF? 3 równe rundy z Juniorem? W nokaut nie wierzę, skoro dos Santos potrzebował 3 rund.
 
to jednak jakis instynkt mi pozostal jeszcze! #polaczonemozgi



nie ma co matematyki MMA robic, kazda walka jest inna, kiedy dwa grubaski wejda do oktagonu moga dziac sie rozne rzeczy i szczerze mowiac widzialem Nelsona jako faworyta. styles make fights.
 
Gegard 3.5?!?! Lauzon 2.25?!?! Mitrione 2.3?! Moraga 3.0?!


Z Gegardem dziwna sprawa, bo też nie ogarniam tej błyskawicznej zmiany kursów - przez dłuższy czas były mniej więcej równe, tylko w pewnym momencie zrobił się ogromny rozstrzał.



Co do pozostałych walk, to Chiesa i Lewis moimi faworytami. Scoggins w sumie też, ale po 1.40 się nie opłaca ryzykować.
 
Dobry dzien. Tomasz Chmura kiedy mozemy sie spodziewac wplat na konto Betsafe za konkurs z analizami? Czy ktos z zainteresowanych cos wie na ten temat? Z gory dzieki za odp : ) pzdr
 
Hej, Knee, otrzymałem Twój e-mail. Procedury trwają. Dziś wieczorem/jutro powinienem dać info. Kwestia weryfikacji kuponów, uwiarygodnienia wpłat w systemie konkursowym. Sorka, trochę to trwa i nie umiem Ci jednoznacznie odpowiedzieć, bo to nie my robimy konkurs, tylko przez nas on jest robiony, więc jak tylko będę coś wiedział, to napiszę. Jak rozumiem dobrze by było zdążyć przed galą 5 września :)



Ps. Analizy kursów + mmanaliza.com wracają na galę 13 września (UFC Fight Night 51).
 
No fajnie by bylo nie ukrywam heh ale bardziej chcialem wiedziec zeby niepotrzebnie nie wplacac swojej kasy jak za chwile moge dostac te 150 zl ; ) czyli najblizsza gala nie bedzie sie liczyc do konkursu? Szkoda...
 
co do tego konkursu to ja nie dostalem jeszcze zadnego maila i nie wiem jak to ma byc z ta weryfikacja kuponow i wogole... ;p
 
Kurwa boje sie tego Gerusia jeśli to nie fejk z tą kontuzją ,z drugiej strony czy kontuzja to przegrana walka ? bo takim kursie myśle ,że i tak warto.Chiese pewnie rusze,choć Lauzona parterem mega sie jaram.
 
Lauzon to niezły świr i mam nadzieje że wygra! : ) jednak kase trochę boję sie postawić na niego.
 
Witam. Polski support mi nie odpowiedział, więc napisałem na niemiecki: "Proszę sprawdzić kupon o numerze ..., który to wygrałem"
Szybko odpisali, podziękowali, przeprosili, zapłacili i pogratulowali. Widzisz Puczi miałeś rację, ale chciałem sobie popisać, porozkminiać i przygotować się na ewentualną wojnę :)
Tak więc śmiało grajcie overy/undery na betsafe, tylko sprawdzajcie kupony :)
 
Swietna wiadomosc gratulacje : ) choc ja bylem dosc pewny ze wygrales. Czyli na rundy licza sie minuty do 2,30 i od 2,31 czy wystarczy ze zacznie sie 2 runda przy over 1,5? Zapewne opcja z minutami ale wole potwierdzic
 
Mocno w Oliveire i slabiej w Morage? Moraga jak dla mnie ma zawyzony kurs, a Oliveiry jestem jakos pewny. Jak to widzicie?
 
Właśnie odczytałem wiadomość od Unibetu z początku września o przyznanym darmowym zakładzie na 120 zł. Wchodzę więc na stronkę Unibetu, a tam coś takiego: https://banners.unibet.com/media/bannerflow/data/maria/landingpage/1387_17697.html. Wie ktoś o co chodzi?
 
Singiel na Gerusia poleci i myśle nad jakimś dubelkiem spośród Lewis,Natal,Chiesa.Lewis to dzik choć w ciężkiej jeden luj wystarczy i film zerwany więc tu sie zastanawiam.Chiesa nie da się poskręcać w parterze a w stójce będzie punktował i pewnie urwie decyzje.Natal widzi mi się ale pojedynek trudny do grania bo stawką pozostanie w UFC a Camozzi bardzo mnie ostatnio rozczarował.Nic innego z tej gali ,ale na następnej hurtowo na Hallmanna bo walka jest spokojnie do wygrania w dodatku ,że Piotrek od dłuższego czasu szkoli stójke a prędzej czy później to da nokaut nokaut.
 
Przeczytałem i dalej jestem zdania, że jak weźmiesz go do taśmy/dubelka (dla mnie to pojęcia tożsame, ale w zasadzie mogę mieć januszowe podejście, bo nie siedzę w bukmacherce) to będziesz zdenerwowany ;)
 
Back
Top