Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund • cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy.
Regulamin #36 MMA. Dla pewności pytałem jeszcze, czy 1:30, czy 2:30, bo walki mma zawsze trwają 5 minut - to odpowiedziała 2:30. A kurde jak kolega ma kurs 40 przy stawce 25 (zł? • ? $?) to już grubo.
 
Zasady na stronie betsafe są nieprzejrzyście podane, ale i tak wg mnie potwierdzają, że wygrałem.

36. Sztuki Walki
Rezultat jest oparty o oficjalną decyzję na ringu. Wynik zdarzenia może być skorygowany lub zmieniony po prezentacji wyniku przez spikera w ringu. Rozstrzygnięcie zakładów nie jest oficjalne do momentu weryfikacji wyniku przez zarządzających wydarzeniem.
Jakiekolwiek zmiany wyniku walki, do których dojdzie po dokonaniu oficjalnej decyzji na ringu, wywołane decyzją instytucji nadzorującej i spowodowane protestem, sprawą sądową, testem antydopingowym lub innymi czynnikami, nie będą brane pod uwagę • zakłady zostaną rozstrzygnięte w oparciu o oficjalny rezultat na ringu.
Zakłady na wygraną boksera przez nokaut lub nokaut techniczny są rozstrzygnięte jako wygrane, jeśli bokser wygra poprzez nokaut, nokaut techniczny lub walka będzie zastopowana na wniosek narożnika przeciwnika.
Zakłady na wygraną w trakcie walki (nie przez decyzję punktową) są rozliczane jako wygrane tylko w przypadku jeśli zawodnik wygra poprzez nokaut, nokaut techniczny, dyskwalifikację, poddanie lub jakąkolwiek inną formę zastopowania walki.
Zakład Powyżej/Poniżej • Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund • cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy.
W przypadku zakładów na łączną liczbę rund, jeśli zawodnik nie wstał na dzwonek to runda jest uznana za niezaczętą.
Gdy dojdzie do remisu, to zakłady na zwycięstwo jednego z zawodników zostaną zwrócone, oprócz zakładów, w których była opcja remisu.
Jednogłośna decyzja ma miejsce, gdy 3 sędziów wskaże na zwycięstwo zawodnika.
Niejednogłośny werdykt ma miejsce, gdy 2 sędziów wskaże na zwycięstwo jednego zawodnika, a 1 sędzie wskaże na zwycięstwo drugiego zawodnika.



"Zakład Powyżej/Poniżej • Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund • cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy."

Rozumiem więc, że 1,5 nie oznacza połowy rundy pierwszej lecz drugiej. A ja wychodzę z założenia, że połowa rundy w mma to 2 min. 30 sekund, ale jak ma być wedle litery słowa, to może być i 1 min. 30 sekund...




No właśnie tu nie chodzi nawet o 1000 zł a o 1000 erło ;) A ostatnio poszedłem na żywioł i postawiłem 2 kupony 2-zdarzeniowe za 250 e i przesrałem, bo na każdym z nich był Benson... I tak zamiast 500 e mam na koncie 30 e i czekam na mojego tysiaka ! :{
 
IMO powinieneś mieć to rozliczone jako wygrane, ale skoro tak u nich działa automat to mogą się bronić w jakiś głupi sposób. Przecież nie ty jeden skorzystałeś u nich z tego typu zakładu. Wyobrażam sobie ilu nieświadomych januszy tak załatwili.



U więkoszości buków over 1.5 rundy to znaczy over 2r 2:30 min.
 
Puczi- [email protected]



SCStunner- byłbym wdzięczny, gdybyś znalazł tamten kupon :)



Zychal- wg tego co ci powiedziała, to ładne by mieli pole do popisu przy np under over 1,5 druga runda zawsze przegrywa...



Pitir85- mogą się tłumaczyć, że over 2,5 to pełne 3 rundy, czyli decyzja... No ale z zasad wynika inaczej.
 
Over 2,5 to chyba nie może być pełne 3 rundy bo jak są zakłady specjalne to też jest często czy dojdzie do decyzji
 
ludzie jak jest over 1,5 to jakim cudem musi zaczac sie 3 runda? co za glupoty bez obrazy : ) jedyną kwestią jest to czy w takim przypadku zaliczone bedzie gdy zacznie sie ogólnie 2 runda czy dopiero od 2min 31sek 2 rundy... ale jak wejdziecie na Cohones na Zakłady bukmacherskie gdzie jest słowniczek pojęć bukmacherskich to tam jest opisane ze over/under na rundy w Betsafe liczą sie do i od polowy rundy czyli do 2.30 i od 2.31 a ze w niektorych bukach liczą tylko rundy bez minut. Autorem tego jest Szady wiec on chyba dobrze wie co i jak : )
 
Sorry, ale jednak skasowałem maila z tamtą rozmową. Zresztą, w regulaminie tak masz i prawie każdy Ci tak mówi. Pewnie faktycznie sugerowali się wynikami z rocksów i stąd ta pomyłka.
 
Over 1,5 czyli wiecej niz jedna runda... na zagranicznych portalach jest zakonczenie walki 2 runda 4min 17sek. Masz wygrany kupon obojetnie czy liczyli by całe rundy czy dzielili by je na minuty. Chyba ze jakims cudem walka skonczyla sie w 1min 17sek to wtedy bys przegrał ale nie wierze że wszedzie jest błąd. Chyba na Mmarocks jest błąd. Kasa jest Twoja gratulacje i walcz bo ci sie należy jak psu buda ; )
 
mam na mysli ze ta kobitka pieprzy głupoty : ) one tam czasem są takie przywalone że brak słów heh
 
Dzień dobry, nazywam się Franciszek.
ja: witam .
ja: mam pytane dotyczace zaklady na sporty walki:
Franciszek: Prosze poczekać sprawdzę to z działem zakładów
Franciszek: chodzi o UFC ?
ja: tak
Franciszek: Aby zakład został wygrany druga runda musi się zakończyć
ja: a nie pierwsza?>
Franciszek: nie
ja: ok dziekuje
Franciszek: powyżej 1,5 rundy znaczy ze muszą zostać zakończone 2 rundy



macie dowod

mysalem ze usunelem ale mam jednak ta rozmowe
 
Zychal - po co się kłócisz? Po pierwsze w regulaminie masz co innego, po drugie we wszystkich bukmacherach jest tak, po trzecie inne osoby - w tym ja - też pytały na chacie. Właśnie pytałem babkę, powołując się na Twój przypadek, że tak Ci gość powiedział, to ona, że albo Ty, albo konsultant bzdury gadacie i to niemożliwe.
Także nie strasz dinozaura, bo nam zawału dostanie :P
@edit - ale chyba nikt nie mówi, że zmyślasz, tylko, że Ci gość źle powiedział.
@edit 2 - zresztą nieważne. Sprawa już jasna.
 
@straszny_raptor



Rozumiem Twoje obawy, bo 1000 euro to już poważna kwota, ale możesz spać spokojnie. Support na pewno pozytywnie to rozwiąże.



Puczi, Knee i reszta mają rację. Konsultant rozmawiający z Zychalem po prostu się pomylił.
 
knee rozumiem zdziwienie, ale dyskusja i tak powstała bo :



1. Zasady na betsafe napisane z lekka ogólnikowo



2. Zychala zmylili



3. U mnie zdarzył się cud ! Bo wszystko inne weszło a potts hamilton óber 1,5 rd przegrany (tak, znam niemiecki, óber znaczy powyżej a unter poniżej :)



Na razie wysłałem im takiego maila : Witam, uprzejmie informuję, że z tego co mi wiadomo walka zakończyła się w 4:17 drugiej rundy, a nie jak jest napisane na mmarocks - w 2 rd. 1:17. Z wyrazami szacunku Rafał



Ale w razie czego mam już przygotowaną mocną linię obrony :)
 
Franciszek jest kobitką : ) a tak serio jesli bylo by tak jak pisze Franciszek to np -1,5 rundy wchodzilo by nawet jesli walka zakonczyla by sie w 9min 59sek... nie wierze ze tak jest.
 
Swoją drogą - kupon kozak. ;) Żeby stawiać over rundowy w wadze ciężkiej, w dodatku w walce zawodników z niskiej półki, to trzeba mieć mocne przeczucie.
 
jednak to byl facet :D wiesz walka rondy z tate bylaw grudniu to moglem nie pamietac z kim pisalem .



koniec tematu wszystko jasne
 
No niestety musze Was zmartwić, a szczególnie strasznego_raptora ponieważ zakład niestety jest przegrany.



W betsafe over 1,5 oznacza, że aby zakład wszedł musi rozpocząć się 3 runda. W pinnacle natomiast zakład już by Ci wszedł, gdyż tam over 1,5 oznacza, że w drugiej rundzie przekroczy się czas 2:30.
 
Puczi- zawału to ja prawie dostałem rano, jak wiedziałem, że Ferguson vs. Castillo musi dojść do decyzji :D Podczas main eventu wcale nie było dużo lepiej :) Może to nie było zbyt mądre stawiać po kursie 1,1, bo na takim poziomie to być może każdy ma szansę wygrać jedną walkę na 10, ale lubię styl Dillashawa i tak to mam prawie 100 eurosów dodatkowo na kuponie.



Dzięki Szady, teraz pójdę spać już całkiem spokojny :)



No to jednak nie całkiem :) Ale mają takie zasady podane w kategorii mieszanych sztuk walki, więc to ich problem. Teoretycznie powinno już wchodzić nawet 1 minuta 30 sek, skoro to dla nich pół rundy w mma. Jak im się nie opłaca to niech zmienią zasady, ale ja grałem jeszcze na takich.
 
Heh nic juz z tego nie kapuje. Jedni pisza tak drudzy tak... z jednej strony ciesze sie ze nie jestem na miejscu strasznego_raptora. Ja tam wierze ze Szady ma wszystko w malym palcu heh. A Ty brukernavn skad masz takie informacje?
 
Ja tam wierze ze Szady ma wszystko w malym palcu heh




Zanim umieściłem pojęcia "over/under" w swoim słowniczku, konsultowałem z obsługą Betsafe czy jest jak myślę i potwierdzili. Powinno być tak:




W Betsafe wygrywamy zakład • powyżej 1.5 • jeśli starcie potrwa dłużej niż 7,5 minuty regulaminowego czasu walki. Analogicznie dla 2.5 jest to 12,5 minuty, a dla 4.5 • 22,5 minuty.


No chyba, że ja też zostałem wprowadzony w błąd. Maila już nie znajdę, bo na bieżąco robię porządki w poczcie.
 
Wiem ale na tel pisze i jak robie edytuj to mi sie caly tekst kasuje a nie chcialo mi sie od nowa pisac wszystkiego
 
Knee- Potrzebuję kasy bo mam wieeelkie długi i trochę mi szkoda, że potts pod koniec 2 rundy postanowił sobie kimnąć, ale z drugiej strony to dobrze, że wreszcie ten temat zostanie wyjaśniony i zamknięty. I tak trudno wygrać z bukmacherem a co dopiero przy takich niejasnościach.
 
Ehh :-) zawsze z tym był problem odkąd czytam to forum, myślalem że w Betsafe jest tak jak ja piszę, ale czytam ich regulamin i nie dość, że jakoś dziwnie napisane, to może jednak pójdzie po myśli Raptora :-) w Pinnacle jest na pewno tak jak Szady kilka postów wyżej napisał:-) sorki jeśli siałem ferment, ale z takim przeświadczeniem żylem do tej pory i te rundy grałem w pinn, bo myślałem, ze u innych buków jest inaczej niż w pinn:-)



Betsafe w regulaminie ma tak, powiem Wam szczerze, że już sam nie wiem jak to interpretować, a mianowicie "Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund.". Pozdrawiam

Zakład Powyżej/Poniżej • Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund • cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy.


W przypadku zakładów na łączną liczbę rund, jeśli zawodnik nie wstał na dzwonek to runda jest uznana za niezaczętą.
 
Back
Top