Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakbym grał Kiras, to dubel Lewis + Chiesa wydaje się być spoko pomysłem. Ale nie doradzam Ci, tak tylko pisze jakby coś
 
dlaczego uważacie, że Lauzon sobie nie poradzi?
ja bym go wcale nie przekreślał, bardzo solidny zawodnik i zawsze go lubiłem, szanse są 50/50 a kurs na Joe 2 złote więc dlaczego wszyscy sie upieracie na Chiese?
 
Masvidal go upokorzyl. jesli JLau trafi na dobry dzien to Chiesa padnie. tempo, agresje i 'awkward' style ma po swojej stronie na pewno, ale Lauzon jest mega zawodnikiem gdy odpowiednio przygotuje sie do walki (mentalnie glownie) - totalna chimera. nie wiem jak wplynie na niego to co sie ostatnio dzieje (choroba jego dziecka), czytalem, ze nawet zastanawial sie nad zakonczeniem kariery gdy bylo z mlodym zle.



kibicuje mu!!!
 
baju zapierdoli zawszem jakimś infem z kosmosu ! dobrze !!!



Niedospany na treningach ,skupiony na tym czy dziecko nie płacze a nie czy dobrze skręca się do balachy.#justkidding



W parterze JLau jest artystą co nie znaczy ,że Chiesa nie jest w stanie go poddać.



PS.Czemu nic nie stawiasz ?
 
Co do Lauzona to jeszcze raz coś napisze. Jakoś gdybym miał go obstawić to nie przekonałbym się za chuj do tego. Dlaczego? Z dwóch prostych powodów. Po pierwsze, jest strasznie chimeryczny. Jak mam w pamięci jego ostatnie walki, nawet tą z Danzigiem, którego nie potrafił skończyć to od razu mi się odechciewa. Owszem, jest kotem w parterze, stójkę też ma dosyć dobrą, ale i w tym parterze zdarzało się, że ktoś go poskładał, przykład - Sotiropoulos, który wywierał na nim presję, a Joe sobie słabo z tym radzi. I to jest mój punkt numer dwa, ten gość ma problemy z zawodnikami, którzy wywierają na nim ciągłą presję czy to w stójce czy w parterze, a Maverick jest jak najbardziej zawodnikiem tego typu i jeśli ktoś ma to swoim stylem wygrać, to jak dla mnie właśnie on. Takie mam zdanie.



Ps. Baju



Nie wiem czy oglądałeś countdowna, ale z jego dzieckiem jest już dobrze, normalnie oddycha. Mimo to uważam, że to nie jest argument na powrót mega motywacji. Po prostu w to nie wierze.
 
poki co Chiesa mial tylko jeden prawdziwy test... Masvidal... jak go zakonczyl to wszyscy wiemy. A Lauzon to twardy skurczybyk i mam nadzieje ze wygra : )
 
akursy postapadly na lauzona ,lewisa i oliveire



stawia ktos na curanna? z bellatora 1.83+king mo 1.2:-)
 
Lauzon 2,15 a Lewis 1,65 nie najgorsze kursy choc Lauzona zagrac to dosc ryzykowna sprawa : ) choc w sumie po ostatnich walkach Bensona i Brada Tavaresa to wszystko jest ryzykowne : D



mnie osobiscie strasznie kusi Moraga... kurs 2,85 : ) stawia ktos na niego?
 
Scogginsowi troche sie hype urwal po ostatniej walce, dla mnie Moraga powinien tu byc faworytem, nie wiem czemu Johna skreslaja z mlodziakiem.



nie bylo wolnego hajsu, jak dojda ciekawe przelewy to postawie Mousasiego i jakas kirasówke... to bylby dobry powrot. :)



z ta motywacja JLau... jak zastanawial sie aby konczyc kariere to nie wiem w jakim teraz jest miejscu. IMO powinien sobie poradzic, a taki kurs to maly, ryzykowny prezencik.
 
Scogginsowi troche sie hype urwal po ostatniej walce, dla mnie Moraga powinien tu byc faworytem, nie wiem czemu Johna skreslaja z mlodziakiem.


Jak dla mnie to Scoggins wygrał z Ortizem, a Ortiz z Moragą (sędziowie...)



Scoggins bedize lepszy w każdej płaszczyźnie , i o ile John nie trafi go w stójce czymś mocnym (Justin ma mierna defensywę) to spokojnie powinien wygrać
 
A ja tam zaryzykuje z Moraga : ) tylko nie za bardzo mam pomysl co do tego... moze Mousasi : )
 
jak sie nie gra za wieksza kase to za duzo mi nie da jeden kurs za 2,85... puszcze za dyszke i wygram 28,50 a ryzyko dosc spore. Lubie puszczac kilka zdarzen polaczonych np za 10,20 zł gdzie jak juz wygram to przynajmniej bedzie to czuc heh : ) poki co jednak lepiej idzie mi obstawianie pilki noznej. Do walk mam cos pecha gdy puszczam je za kase : )
 
będzie analiza redakcyjna czy już raczej nie zdążycie?



Oliviera kusi, gość ma naprawdę potencjał, wszystko zależy czy da radę przeciwstawić się tym potwornie nudnym zapasom przeciwnika
 
Haha nie wiem jak można stawiać na Chiesa ale wasza kasa wasza sprawa, ja mam typki z platnej stronki :D głównie pod MMA/BOKS.



Ale wiadomo kazdy gra jak uwaza :)
 
typki z platnej strony, lold



Lewis i Mitrione to taka loteria, ze chuj!



nie dosc, ze walka chimery Lauzona to jeszcze slugfest HW, DOBRY KUPON SZEJDY. <3















ps: pewnie wejdzie. :v
 
W życiu bym komuś nie płacił za typy to po pierwsze. Po drugie co za radocha grac typami od kogos? A swoja drogą ... zapewne wygrałeś już grube tysiące placąc im za typy heh
 
Orestos



Nie stawiam na ME. Osobiście kibicuję "Krokodylowi" i mam przeczucie, że wygra. Jednak przy obecnym podziale kursów nie opłaca się stawiać na Souzę. Jeśli już to na Gegarda, bo kurs ponad 3.00 bardzo kuszący, a Mousasi na pewno nie jest bez szans - w stójce powinien mieć przewagę.
 
No jak dla mnie albo Śpioch wymęczy decyzję, albo go krokodyl ubije bądź podda. Nie widzę innej opcji roztrzygnięcia, kurs na Śpiocha strasznie wysoki, może te plotki o kontuzji mają coś w sobie.
 
Moraga + Lewis + Lauzon za 20 zł wyjdzie 200 zł. Jak dla mnie walki z tej gali mogą pójść w różne strony dlatego nie ma co raczej liczyć na większe wzbogacenie się dlatego zagram jeden kupon i to wszystko a i jeszcze jeden za 3 zł z typami na całą galę żeby się lepiej oglądało heh :)
 
Back
Top