Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ej, serio ktoś dyskutuje tutaj z trollującym przez całą działalność na forum Ulicznym Fajterem, którego nie wiedzieć czemu się nie banuje? :-)
 
tez sie zastanawiam nad tym, wystarczy, ze w watku hh wpierdala bonusow rpk i dziwne inne rzeczy. <3



wiesz jak zazwyczaj sie koncza tasmy za 3zl na cala gale Knee? w pierwszej walce... :)
 
u mnie pójdzie chyba: Lauzon, Moraga, Oliviera za 20 zł - ładny kursik wychodzi 10. 37



i tutaj mimo wszystko najbardziej nie jestem pewny Oliviery, chociaż uwazam, że bardzo się rozwinął niezły kocur jest może mu isę nawet uda poddać lentza jak sądzicie?



baju doradź ty znasz szczegół z życia chyba wszystkich zawodników :-)
 
Oliveira wygrał pierwszą walkę, tylko za wcześnie uderzył kolanem. Teraz jest jeszcze lepszy, z Edgarem dał dobrą walkę. Lentz od ich walki dorzucił do arsenału niezłe ciosy w klinczu i to w zasadzie wszystko. Oliveira go skończy przed czasem w mojej opinii.
 
zalezy jak wyjdzie, z Hiokim tez zaczynal jak sierota zeby potem skonczyc go zajebistym duszeniem. gosciu jest dla mnie dziwny, a najbardziej charakterystycznym jego momentem dla mnie jest... otrzymanie prawego cepiska od Cuba, haha. Lentz wedlug mnie to sredniak i nigdy nie bedzie 'kims' wiecej i Charlesa bym faworyzowal.



nie znam teraz, bo Internety wiejskie nie pozwalaja mi na ogladanie moich mmaHour i mmaBeat, wywiadow ani countdownow. z JLau przeczytalem gdzies o tym, chyba gdzies na twitterze, a takie rzeczy wpadaja mi w pamiec. za miesiac wszystko wroci do 'normy' - jesli mozna to tak nazwac, haha. <3



wiem Knee i nie zartowalem, albo pierwsza albo ostatnia walka zazwyczaj zjebia. proste! :p
 
ok dzięki chłopaki. Też mi isę wydaje, że to zawodnik przyszłościowy i widać u niego progres, na tle frankiego rzeczywiście wyglądał świetnie no i jego ground game jest imponująca



poszło Luazon, Moraga C. Oli viera za 20 zobaczym co z tego wyjdzie :-)
 
W sumie nie wiem co gorsze ... czy jak pierwsza walka nie wejdzie i od razu jest po zabawie czy jak ostatnia i te wkur... ze bylo tak blisko heh. Ja Lentza uwazam za dosc solidnego sredniaka tak wiec uwazal bym z tym typem na Oliveire ktorego jakos nie widze zeby zawalczyl o pas w nablizszej przyszlosci
 
Ja Lentza uwazam za dosc solidnego sredniaka tak wiec uwazal bym z tym typem na Oliveire ktorego jakos nie widze zeby zawalczyl o pas w nablizszej przyszlosci


Warto zobaczyć ich pierwszą walkę i porównać ich progresy od tego czasu.
 
Co prawda bylo to 3 lata temu no ale Oliveira jednak jest minimalnym faworytem dla mnie. Jednak jego ostatnie zwyciestwa z Hioki, Ogle, Brookins, Wisely to nie jest cos nadzwyczajnego moze oprocz wygranej z Hioki. A walki z Jim Miller, Cerrone, Swanson, Edgar wszystkie przegral. To ewidentnie pokazuje ze nie jest jeszcze z niego wybitny fighter. Choc sa to porazki z absolutna czolowka i nie prezentowal sie w tych walkach jakos tragicznie zle. Oczywiscie Lentz to nie czolowka ale jednak potrzebuje czasu zeby bardziej sie przekonac do Oliveiry. A Lentza nie skonczyl Chad Mendes to moze tym bardziej nie skonczyc Oliveira. Ja bynajmniej bal bym sie kase stawiac na ta walke chyba ze tasiemca za 3 zl : )
 
A Lentza nie skonczyl Chad Mendes to moze tym bardziej nie skonczyc Oliveira.


Przecież wtedy Chad byłzupełnie nieswój jakąś grypę miał czy coś, dlatego nie potrafiłskończyć. A fakt, że Oliviera dopnie jakiś trójkąt nogami, kiedy Lenz go sprowadzi wydaje mi isę całkiem prawdopodbny
 
Jasne, nie mowie ze nie. Moze Charles go zalatwic i w 30 sek. Po prostu mnie Oliveira jeszcze nie przekonal na tyle swoimi umiejetnosciami zeby stawiac kase na niego w walce z Lentz'em
 
Chad wtedy chory był.



Oliveira teraz walczy niżej i jest w moim odczuciu lepszym zawodnikiem - pamiętajmy, że w jego wieku z walki na walkę można wykazywać zdecydowany progres. Poza tym dopóki nie trafia na jakiegoś srogiego strikera jak Cub to z prawie wszystkimi w dywizji jest na pozycji faworyta (10 w rankingu UFC się znikąd nie wziął).
 
Lentz tez do staruszkow nie nalezy. Mimo Twoich argumentow puszcze ta walke tylko na tasmie... raczej na Oliveire ale jeszcze przemysle. Stawiam na wyrownany pojedynek. A jakis pomysl na walke Natal vs. Camozzi ? Zaden z nich nie zachwyca ale ja chyba mimo wszystko postawie na Chrisa
 
pem



doczekasz sie tych szalonych Kirasówek z Jankiem na czele :-) nie bój nic bo sztos hajsy będą szły tylko kminię czy singla puścić bo kurs wyśmienity czy dorzucić Włodarka lub kogoś w okolicach 1.6 a będzie w czym wybierać bo aż trzy gale.



Póki co mamy UFC więc rzuce 5 dyszek na Gerusia i w chuju mam Natala bo obaj z Camozzim dają ostatnio strasznie dupy i w sumie jestem za tym aby obaj wylecieli.Pozostaje Lewis + Chiesa #pewniestówa i wpierdole to w dubla i wyjde na xeroboya #Szejdi ale rano dopiero jak ważenie obejrze jeśli czas dopisze bo zapierdol ostatnio straszny ale z 1.5 tyg jeszcze i luźniej nieco będzie.Zapierdalam w opór bo jak Janek jakimś cudem przejebie to żebym chociaż na bułki miał :-).



Nic innego z tej gali.Generalnie powoli zaczyna mnie wkurwiać tak dużo zawodników w UFC.Brakuje czasu żeby ogarniać każdego zawodnika z osobna.
 
Swoich pieniędzy nie stawiam, ale wyżej cenię sobie Oliveire. Przygrywał tylko z najlepszymi, wygrał ciężki bój z Oglem (o którym bądź co bądź trzeba powiedzieć, że silny i wytrzymały jest). Dodatkowo go lubię, sądzę, że sobie poradzi.
 
Naprawdę Pan Black Beast jest u was faworytem w tej walce, ja kurs na Mitrione w okolicach 2.3 uznaję za mega wartościowy i z dużym prawdopobieństwem wejścia.
 
bylem dzisiaj w STSie. Poszły taśmy... Camozzi, Moraga, Lewis, Lauzon, Oliveira (mimo wszystko), Souza... kurs 34,81 zł oraz Natal, Scoggins, Lewis, Oliveira, Mousasi, Chiesa... kurs 26,10 zł... Ten drugi kupon moim zdaniem ma minimalne szanse ze wejdzie ale puściłem żeby lepiej się oglądało heh. Oliveire dałem bo 99 % narodu tak typuje to posłuchałem ale będzie ciężko, szanse 55-45 dla Oliveiry : ) ale to za drobne puszczone wiec luz



Najlepsze że w STSie była też walka Janka do typowania... na Betsafe kurs 3,00 a w STSie na Błachowicza 2,05 heh. Różnica ogromna
 
Nik Lentz "chodził za mną" od dłuższego czasu. Po tym jak Oliveira przekoczył limit wagowy aż o 5 lbs (ponad 2 kg), postanowiłem się skusić.



Lentz, 2.40 x 100 zł
 
nie chce zeby Lentz wygral, ale po tym jak Oliveira skarzy sie, ze ostatnie tygodnie meczy go virus i w sumie to nie wie jaki wplyw bedzie mialo to na walke... Charles to nie Mendes. Lentz go moze zajechac wlasnie w stylu podobnym do tego jaki uzyl Chad na niego.



ale zawirowanie pierdolnalem, ale ogarniecie. :v
 
Zychal moze obaj przegrac jak Lewis przewali a Oliveira wygra : ) wtedy razem utopicie smutki :)
 
Zychal



Jakby Oliveira zrobił wagę, to bym nie stawiał. Zresztą dobrze wiesz, że jestem jednym z tych, którzy przykładają sporą (nomen omen) wagę do tego, jak ktoś prezentował się na ważeniu - chociaż w niektórych wypadkach nie powinienem. Ostatnio jak Sampo nie zmieścił się w limicie, to czułem, że moje kupony pójdą się walić (miałem go na dwóch) i żałuję, że nie zrobiłem wtedy kontry. Oliveira nie ciął dalej - dobrze dla niego, ale... nigdy nie wiadomo co kryje się za tym, że nie dał rady zbić. Mówi się coś o jakimś zatruciu pokarmowym, ale pewnie tylko on i najbliższy sztab wiedzą jaka jest prawda.



Mocno wierzę w Chiesę. Gość robi fajny progres z walki na walkę. Wierzę, że nie da się poddać, a o formę jestem spokojny. Lauzon strasznie chimeryczny, zwłaszcza ostatnio, i na niego złotówki bym nie dał.



Walka ciężkich - mega loteria, sam to przyznaję. Stawiając na Lewisa kierowałem się głównie intuicją. Mam nadzieję, że uda mu się obalić i w parterze poskładać Mitrionego. Ten drugi ma lepszą stójkę, powinien być bardziej aktywny, ale na gościa nie postawię - nie po tym co na ziemi pokazał z Schaubem. "Black beast" - uliczny styl, kilka lat spędzonych w więzieniu. Podoba mi się wizerunek "tego złego", nowszego wcielenia Kimbo Slice'a.
 
Lauzon jest chimeryczny ale jesli akurat dzisiaj bedzie miec ten lepszy dzien to spokojnie moze wygrac z Chiesa
 
Back
Top