Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak samo jak panowie wyżej :) Oprócz tego rozważam Nijema i Castillo, chociaż to bardziej z sympatii do Danny'ego. WARR Renan ! #andnew
 
A ja zagram TJa,ostatnia walka wyglądała jakby Barao zdecydowanie Dillashaw nie leżał.Nie lubie takich rewanży odrazu jesli ktoś pasek traci.Jak dla mnie będzie powtórka z rozrywki.Bethe Correira będzie grana bankowo choć laski rzadko stawiam to tej dziewczynce akurat powierze moje hajsiki.Po takim kursie Jorgensen chodzi mi po głowie bo ostatnia wygrana na pewno go troche podniosła na duchu po ostatnich chujniach jakie odstawiał.Cejudo wiadomo ,że może urwać jeśli Scott nie będzie się dobrze prezentował ale zawodnicy z którymi obaj się mierzyli są nie do powrównania.Castillo i Nijema myśle warto grać po takich kursach.



PS.Odrobiłem UFC na nodze a nawet 10+,wracam z pracy i dostaje e-mail ,że mam bonus 20zł który musze obrócić raz po kursie 1.5 :-)
 
Też się chyba skuszę na Castillo, jednak również z czystej sympatii raczej, i za drobne.



Dillashaw/Barao dla mnie no bet. Dillashaw rewelacyjnie poruszał się na nogach, walka kapitalna, ale czy Barao znowu da się tak ustawić? Chyba nie. Mam wrażenie, że czeka nas dużo bardziej wyrównane starcie.
 
Ja z przeczuciem, że robię błąd zagrałem TJ'a w dublu z Correią oraz Caina. Ale oba zakłady po piątaku, to jakoś przeżyję nawet jeśli wszyscy wtopią :)
 
myslicie, ze oplaca sie na Brunsona polozyc odwazniej? Larkin jest potwornie chimeryczny a Brunson pare dobrych walk dal, kurs wydaje mi sie fajny. co powiecie o Bethe Correia?
 
Obie walki zostaną przeanalizowane na MMARocks. Ogólnie ja Brunsona jak i Bethę uważam za dobre typy. Z Bethą Correią trzeba tylko uważać i trzymać kciuki by niejednogłośna decyzja poszła na jej konto.
 
loczek99



Obie walki bliskie i mogą pójść w dwie strony. Ja bym grubiej nie wchodził. Minimalnie faworyzuję Larkina i tak samo Bethę.
 
nie sadzicie ze Hamilton na najbliższej gali zje tego ogóra z RPA? az mi sie nie chce wierzyc ze ktos trenujacy u Jacksona nie da rady z takim przeciwnikiem, to chyba najgorszy gosc w HW walczacy obecnie, ogladalem jego walki i chyba w KSW nie ma goscia ktory by z nim przegral. wydaje sie byc to dobrym betem:)
 
Serdecznie witam forumowiczów. To mój pierwszy komentarz i od razu miałem zamiar wrzucić zdjęcie z dysku ale coś nie halo.



Ktoś doradzi?



Dz
 
Musisz wrzuć na jakiś hosting na internecie np. tinypic. Potem klikasz na funkcję "Obrazek" na pasku gdzie dodajesz komentarz na forum i tam wklejasz link do twojego zdjęcia.
 
Więc tak- od rana nurtuje mnie jedna rzecz- pisałem w tej sprawie do betsafe, ale dzisiaj mi chyba nie odpowiedzą.



Chodzi o zakłady poniżej/ powyżej i chciałbym to wyjaśnić na forum, jako, że temat co jakiś czas się przewija.



Z tego co mi wiadomo, to walka Hamilton Potts skończyła się w 4:17 drugiej rundy i tak też widnieje na sherdogu.



Na mmarocks wkradł się chyba chochlik bo jest napisane 1:17 2 Rd co dodaje smaczku sprawie. Z niezbyt przejrzyście wyjaśnionych



zasad na betsafe, jak i ze smartbetu #1 i ostatnich postów na forum, wynika wg mnie ewidentnie, że powinienem wygrać ten oto zakład :



ohfzm.jpg




Czy to możliwe, że betsafe korzysta z wyników podanych na rocksach?
 
jesli postawiles over 1.5 to walka musi trwac do 3 rundy



a jesli postawiles under np.2.5 to walka musi sie skonczyc w 2 rundzie.tak mi kiedys tlumaczyli na suporcie betsafe
 
Jak na moje jeśli mial over 1.5 rundy to zaklad jest wygrany jeśli druga runda trwa powyzej 2 minut i 30 sekund. Także tak, jak na moje zakład wygrałeś i powinieneś dochodzić swoich racji:). Takie zasadyh panują na bet365 gdzie gram, może na betsafe jest inaczej.
 
Pewien nie jestem, ale mi na betsafe over 2.5 w walce Henderson - Cormier rozliczyli jak wygrany, było 3:53 trzeciej rundy, więc idąc tą logiką over 1.5 w Hamilton - Potts też powinien być rozliczony jako wygrany. Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z supportem, może się uda :)
 
prawidlowo rozliczony . musi sie zaczac 3 runda zeby byl wygrany ,tak jest na betsafe


Nie. Na betsafe UNDER 1,5 to 2:29 drugiej rundy. OVER 1,5 to 2:30 w górę. Pytałem o to ostatnio na chacie.
Pisz do nich na chat raptor - jeżeli postawiłeś over to musisz wygrać. Zresztą tak samo jest na pinnaclu, williamhillu i zapewne wszędzie.
 
nie zgodze sie z toba puczi , kiedys gralem ronda - tate i1.5 i pytalem na supporcie ,i powiedziala ze musi sie zaczac 3 runda
 
Nie mogę pomniejszyć zdjęcia. Właśnie o to chodzi, że niby każdy już wie a na forum dostrzegam dwa wykluczające się punkty widzenia :)



Ma ktoś doświadczenie z takimi zakładami? W razie czego sprzydałby mi się jakiś dowód, gdyby przypadkiem buk chciał stosować specjalne zasady dla żółtodziobów... To tylko strach a nie oskarżenie.
 
Jeśli tak jest naprawdę to odradzam granie tam w takim razie overow i underów bo bardzo to dziwne. Ale idac tym tokiem rozumowania over 2,5 w walce to by musiała się zacząć czwarta runda której nie ma w walkach niemistrzowskich?:)
 
Zychal, w każdym bukmacherze tak masz, mi babka tak powiedziała, do tego tak mówi regulamin. Widocznie się pomyliła ta babka.
raptor podaj mi maila to poszukam i Ci wyślę moją rozmowę jak chcesz.
 
Back
Top