Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

- Maynard bierze walkę w zastępstwie,



- jego dyspozycja jest niewiadomą,



- Gray w ostatnich walkach zaliczył spory regres formy,



- Amerykanin na 3 porażki ma 3 przez KO/TKO, co taki uderzacz jak Ross może wykorzystać.


Daję więcej szans Pearsonowi, aczkolwiek jakieś przeleżenie w wykonaniu "The Bully'ego" nie zdziwiłoby mnie w ogóle.
 
Nie do końca jakby 'bierze' bo Maynard miał walczyć z Camoesem ale po kontuzji Trujillo dali Pearsonowi Graya a Camoes zawalczy na innej gali.Tak czy siak skłaniam sie ku Rossowi.
 
Poszukaj oficjalnej informacji o składach bo wczoraj czytałem, że Bayern może wyjść eksperymentalnym.
 
No właśnie wpadłem już na takie wiadomości. Poczekam na oficjalne składy i wtedy zastanowie się czy zagrać bo jedni i drudzy osłabieni będą.
 
Uważacie, że May ma jakieś szanse z Jordanem? Na moje to kurs 1,5 na Shawna jest "wysoki" biorąc pod uwagę ich umiejętności, ale z drugiej strony to jest waga ciężka..
 
Omen- Svoboda 1.28 -3.45



Wlazlo- Mora1.42-2.60



Kowalikowski - Maruszak 1.28 -3.35



co o Tym myslicie



na unibecie sa kursy na Cage wariors i one fc kursy na Aokiego i Askrena smieszne :P



stawiacie cos na Grabowskiego?
 
ej8wtg.jpg




Przypomniałem sobie ostatnie walki obu panów, przeczytałem dwie obszerne analizy na temat tej walki i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to dobry wybór. 2.37 to nie jest jakoś specjalnie atrakcyjny kurs na Marcina więc cytując klasyka "więcej już chyba nie będzie" niż 1.53.
 
mahon grubo u Ciebie to???? 10zl?



mahon stawiaj na svobote wkoncu weteran ksw a i kurs dobry



edit ja mialem grac sto na Grabe, ale jak kurs spadl i nawet 50zl nie zarobie to nie stawiam
 
swoją drogą myślicie grać Chudeckigo? (do tej pory mieszanie mma z boksem średnio mi wychodziło jeśli chodzi o wygrane)



tydzień temu kurs był 1.65 a już jest 1.40 więc nie najgorszy - na podbicie kursu w sam raz i chyba go zagram



rozkminiam też Wlazło na którego już 1.50 i nic innego z tej gali nie opłaca się grać a tego Mory nie znam.Ktoś coś o nim wie więcej?
 
BigFoot 1.38! Jeśli dotrze w podonym poziomie do moich bukmacherów to wracam do gry i stawiam grube dziwki i piękne hajsy.
 
Mam nową zasadę.Nie stawiam na zawodników którzy zeszli z TRT :D ale oczywiście ciężko mi wyobrazić sobie żeby ANdrzej to wygrał
 
Co myślicie o graniu Pyle oraz Woodley? Do tego mam zamiar dorzucić na podbicie Bisping, Henderson i podzielić na 2 kupony.
 
Może i masz rację, rok temu byłem pewien Franklina i wiadomo jak się skończyło. Zamiast tego dam Hendersona na obydwa kupony.
 
Back
Top