Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja tez obstawialbym w tej walce Marcina.



widzial ktos kurs na Weidmana? ale groszowy, haha. kto kocha Vitora to niech sobie pyknie za 4. na Bader - St. Preux widzialem fajnych pare kursow, a najbardziej chyba atrakcyjny jest na Alveya. Boetscha tez bym nie skreslal, Camoes moze zaskoczyc. Bader + McMann/+Trujillo to faaajny double/triple. :)
 
Bader+Baczynski + może Mcmann i singiel na Alveya poleci na bank (Watson ostatnio straszną kape walczy)lub rozbije to na jakieś duble,trójaki.Jesień zapowiada sie mega sztosem sporo naszych walczy a sztokholm+rory+saffiedine i do tego KSW to jakaś poezja i święto.Sporo sztosów ogłoszonych w ostatnich dniach i mega zadowolony jestem.
 
Damn, nie mam hajsu na koncie, tylko skromną stówkę mogę postawić na razie, mam nadzieję, że do jutra nie spadnie :>
 
A tak się zapytam, bo postanowiłem nieco zmienić taktykę - wypatrzyliście póki co jakichś ciekawych (prawdopodobnych, bo kursów na Bendo - RDA jeszcze nie ma) underdogów na sierpień?



Mnie podoba się Lazaro w walce z Vickiem, wydaje się jednym z lepszych produktów z Nova Uniao, które mają być w UFC i nie nazywają się Aldo/Barao.



Pearson kusi, bo w sumie Trujillo poza ciosem i dynamiką nie ma kompletnie niczego, ale właśnie dynamiczny Swanson czy Melvin nie byli dla niego zbyt mili (wiem, z Melvinem NC, ale wiadomo jak to wyglądało). Z drugiej jednak strony z Barbozą ładnie walczył, a ten też ma dynamikę sporą.
 
Sam Alvey?



ja zagrałem jak było jeszcze 2,33 w dużym skrócie obaj są strikerami ale Sam powinien miec przewagę w zapasach do tego ta ostatnia dyspozycja Watsona....



Formiga może coś ugrać z Machowskym w ostatniej walce formigi zobaczylem progres bokserski fajnie pracowal na nogach no i zdaje sie ze już przed walką z Jorgensenem przeszedl do Nova Uniao..



OSP moim zdaniem ma wystarczajaco dobre TDD zeby powstrzymywac próby obalen Ryana dodać do tego slabą szczęke Badera i voilla ;d



i jeszcze myslałem o Jacku Mayu ale musze dorwać i obejrzec jakies jego walki żeby cos bardziej przeanalizowac ale ma sporą przewage wzrostu i zasiegu po swojej stronie







rozpisałem sie jak nigdy :p







aaaaa i Peralta zdaje sie być "na fali" :d
 
Dzięki za odpowiedź.



Alvey wydaje się niegłupim typem, ale Watson to na tyle twardy gość, że średnio mi się widzi stawianie przeciwko niemu przy takim kursie na Alveya.



Walki Formigi i Machovskiego bym w sumie musiał sobie poprzypominać.



OSP ma dla mnie jakieś 40 % szans, ale mam mocne przeczucie, że Bader zrobi mu coś takiego jak Peroshowi.



May mnie zupełnie nie przekonuje, ale Jordan w sumie też słabo ostatnio wygląda.
 
nie widziałem walki Maya ale Jordan ostatnio cieniutko tylko 2,45 na maya myslalem ze jest jakos kolo 3 ;p ja czuje ze Bader pojdzie spac w tej walce ale szanse oceniam mniej więcej po równo jak wzrosnie kurs na osp to moze zagram ;d
 
Kurs na Peraltę przegapiłem, myślałem, że to on będzie faworytem.



Pearson już się prawie zrównał z Ablem, nie dla mnie takie inwestycje :D
 
Jak Abel wyjdzie w takiej dyspozycji jak na rewanż z Bowlingiem to pozamiata ;d niech rośnie kurs grałem Trujillo w jego 3 ostatnich walkach i wychodziłem całkiem nieżle ;D raz mi rozliczyło po 1,00 ;p
 
Ja do Abla nie jestem przekonany. Tzn. ładne te jego zwycięstwa, ale wydaje mi się, że dobry i poukładany uderzacz sobie poradzi z tym jego małpim skakaniem, Varner jakby zachował więcej zimnej krwi to by już mógł się w ten scenariusz wpisać.
 
[strike]Ja postawiłem na Pearson-a . Dla mnie to powinna być prosta robota dla niego . Abel jest silny i szalony ale Ross potrafi się opanować i bardzo skutecznie punktować . Ktoś na innym forum dobrze napisał że po tym okrutnym wale z Diego możliwe że będą się przychylać w jego strone punktowo . Tez wygrywałem na Ablu ale tutaj bym nie ryzykował.[/strike]



Właśnie się okazało że Abel kontuzjowany



Co myślicie o takim triplu zastanawiam się czy nie puścić na Unibet z tym Cashbackiem za 123 zł.



Janek (2,7) + Jones (1,53) + Mcgregor (1,53) = 6,32
 
A tak się zapytam, bo postanowiłem nieco zmienić taktykę


Tzn.?



Co do potencjalnych "ciekawych" underdogów, to po przeleceniu rozpisek na szybkiego bez większych przemyśleń, czy analiz: Mirsad Bektic, Tony Martin, Danny Castillo, Ramsey Nijem, Mike Chiesa, Nik Lentz.
 
Dotychczas zawsze próbowałem taśmami grać. Jedynym wyjątkiem był Brown bijący Ericka Silvę. Ogólnie jak typowałem jakiegoś underdoga, ale go wrzucałem do taśmy bądź zapominałem postawić to wchodził (Caceres z Pettisem, Strickland z Barnattem i Dariush w debiucie), więc to chyba będzie dla mnie bardziej optymalne rozwiązanie :)



Dzięki za te nazwiska, będą w takim razie badane.
 
jak na Janka by było min. z 2.2 to poleci bardzo bardzo gruby singiel - rekordowy wręcz.



Z nadchodzącej gali chyba wszystko wpierdziele w jeden kupon tak jak to robie ostatnimi czasy - Bader+Baczynski+Mcmann+Alvey poleci pewnie za stówencjusza i to bedzie tyle chociaż może jeszcze to przeanalizuje bo w końcu to po 10tym będzie.



Miałem nie grać lasek i nad Sarą sie zastanowie jeszcze bo suczki bywają mocno zawzięte choć Mcmann powinna to wygrać.Podoba mi się Pearson w zestawieniu z Maynardem.Ross po wałku z Sanchezem będzie chciał rozjebać.
 
pem1990



wiem wiem bo czytałem posty wyżej ale ja tylko na betsafe gram i kurs może się odrobine różnić a do gali 2 miechy
 
Jak dla mnie to tylko RDA szans nie ma za bardzo. Bendo przynajmniej Splita wyciągnie. Reszta faktycznie kusi.
 
Back
Top