Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dla mnie Latifi minimalnym faworytem ze względu na prawdopodobną przewagę zapaśniczą i to, że Janek miał długą przerwę. Jednak 2.80 to na pewno przesada i chętnie bym się skusił, tylko mam opory przed mrożeniem pieniążków na 2 miesiące...
 
Zakład trochę na przypał za wygraną kasę ale cieszy złapanie takiego kursiwa :D


1.jpg
 
ja bałem się czysto staiwać na Legię więc dałem z podpórką kurs 2,68 tez cieszy ;p



ps. na jakim buku macie kursy na Janka ?
 
Patrząc tylko po rekordach, Mutapcic wydaje mi się, że powinien wygrać. Tiller składach gości z ujemnymi rekordami, za to Elvis ma kilka solidnych nazwisk w rekordzie (Alvey, Cezar Ferreira, Zak Cummings).



Palomino zaraz ogarne, aczkolwiek szachownica w ostatnich walkach nie rokuje dobrze przed tym występem.
 
ja zagralem mutapcic+villa ako 2.55



edit



WSOF12



1.Alexis Villa - Brandon Hempleman Typ1 Kurs:1.75



2. Elvis Mutapcic - Kelvin Tiller Typ1 Kurs:1.46



AKO:2.55 Stawka:20



Wygrana: Przegrana:
 
To ja postawię Mutapcic + Gonzalez za 50. Lewis powinien poradzić sobie zapaśniczo z Palomino
 
Ja rzuciłem skromnego singla na Hemplemana, około 4 dychy x 1.98, wydaje mi się, że utrzyma walkę w stojce i rozstrzela Ville, rozwazalem dolozenie Mutapcica, ale jego przeciwnik może mocno zaskoczyć
 
Ja wczoraj na szybkiego przed wyjściem z domu dałem kuponik na Hemplemana



2hgqoec.jpg








A skusił mnie na to między innymi ten tweet. :-)



xlja0x.jpg








Chciałem tak jak wy postawić jeszcze Mutapcica, bo uważam, że to świetny zawodnik, a w walce z Jessem Taylorem miał po prostu gorszy dzień, ale:



- kurs był niezbyt wysoki,



- nie widziałem jeszcze żadnej walki tego Kelvina Tillera, a nie miałem czasu nadrobić.
 
Gratulacje Szady. A co do Tillera ... hm, niewiele straciłeś, nie oglądając jego walk. Wcale te jego zwycięstwa przekonywujące nie były, a jak pisałem wyżej, nie pokonał nikogo wybitnego.



Mi się nie udało wygrać, bo Gonzalez wtopił - to co, Palomino zawalczy teraz o pas?



Widzę, że z underdogów wygrał 20-letni Matt Sayles - moją uwagę przykuł za sprawą klubu, w którym trenuje (Alliance MMA), ale bałem się stawiać na kogoś, kto poskładał totalnych ogórów w swoich dwóch pierwszych zawodowych walkach(mógłby ich dwóch w jednej walce pokonać, serio :-)). Warto będzie gościa śledzić i zobaczyć, jak się rozwinie.
 
Ja myślę, że na Radwańską nie warto stawiać w ogóle. Przejebie z Venus i to pewnie gładko. Przegra kilka piłek i jak zwykle zaczną się fochy na korcie i skończy się pogromem.
 
skoro kurs spada na Tybure to nie ma na co czekać aż spadnie bardziej 50 x 2.70



Szanse jak dla mnie 50/50 i ciężko przejść obojętnie obok takiego kursu takiemu hazardziście jak ja.Jeśli by wjechało to by było miło bo wtedy nie musiałbym dosyłać hajsu na UFC.Początkowo Tybure wpierdoliłem w taśme z Baderem ,Alveyem i Baczynskim ale odpuściłem :-)
 
Myślicie o Pearsonie czy Maynard przeleży ? kursy wyrównane a tak jak wspominałem wcześniej Ross chyba przed czasem koniecznie będzie chciał po wałku z Sanchezem.Chyba zrobie dwa kupony jednak bo w takich równych pojedynkach na jednej taśmie może być ciężko.



Analizujecie tą gale panowie ? jak tak to kiedy wrzutka ?
 
Back
Top