Wyleczyłem się z depresji


Otyłość miała spory wpływ na to, jak myślałem wcześniej o sobie i życiu. Edit: w tekście wypisali choroby Soyki i wniosek - chłop się zaniedbał i go zjadło.

Po zrzuceniu balastu i balasu wiem, że planki uratowały mi życie :jarolaugh:

Nie bądź jak Soyka, ogarnij się zanim będzie za późno :fjedzia:
 
drzewo-q.gif


Robi się cieplej,
życie zaczyna kwitnąć na krzakach, pąki się rozrastają i przyroda zielenieje.
Czas przemija,
robi się chłodno, liście spadają
i przyroda szarzeje.
Pusty łeb, będzie pustym łbem.
 
drzewo-q.gif


Robi się cieplej,
życie zaczyna kwitnąć na krzakach, pąki się rozrastają i przyroda zielenieje.
Czas przemija,
robi się chłodno, liście spadają
i przyroda szarzeje.
Pusty łeb, będzie pustym łbem.
Piękny wierszyk :frankapprove:
 
Back
Top