Wyleczyłem się z depresji

Ja miałem piekło od małego, rodzice psychopaci, jak byłem pierwszy raz u psychiatry i opowiedziałem o matce i co robi to był w takim szoku że wizyta wtedy kosztowała 300+40zł recepty to wyszedł za mną do recepcji i powiedział że ja nie muszę płacić i na jego koszt, na drugiej wizycie mówił że pracuje już tyle lat a dalej się nie może opamiętać
Ciekawe to. Chętnie poczytałbym więcej :redford:
 
Ja miałem piekło od małego, rodzice psychopaci, jak byłem pierwszy raz u psychiatry i opowiedziałem o matce i co robi to był w takim szoku że wizyta wtedy kosztowała 300+40zł recepty to wyszedł za mną do recepcji i powiedział że ja nie muszę płacić i na jego koszt, na drugiej wizycie mówił że pracuje już tyle lat a dalej się nie może opamiętać, moje obie siostry też się leczą i każdy ma rozsądne podejście do leków i terapii a te wszystkie Juleczki i oskarki co się nasłuchały za dużo billie elish albo powiesz im że są tylko 2 płcie i przez to im smutno to zwykłe ćpuny pierdolone nadające się do utylizacji i współczuję ich rodzicom że takie coś poczęli.

Edit. Mogę dodać że mimo tego obie siostry skończyły studia, są w szczęśliwych małżeństwach, pracowite, dbające o siebie i gardzące poprawnością polityczną i dzisiejszym feminizmem.
Dawaj o tej matce i terapeucie, w chuj ciekawa historia
 
Ja mam ścisły umysł do liczenia piniendzy a nie nauki pierdół więc odrazu po średniej poszedłem do roboty
Bardzo dobrze zrobiłeś. Gdybyś polazł na studia to mogłoby Cie już nie być na świecie. Brak zasilania w postaci pieniędzy na podstawowe rachunki przy sytuacji, wręcz ekstramalno-psychopatyczno niekomfortowej, że tak to ujmę to dla mężczyzny praktycznie droga do kostnicy.
 
Chyba nie, a ile to? :mamed:
Chętnie spróbuję....
:no dawaj:
No minimim 5g. Wtedy wchodzisz na ten niby 5 poziom. Ja zjadłem raz 3g lemontek i mogłem dotykać muzykę i inne niestworzone rzeczy. Miałem taki kontakt z naturą, że to ciężkie w ogóle do opisania. Gdzieś czytałem sobie o tych efektach i stwierdziłbym, że byłem na poziomie 3, to nie wiem co tam się dzieje na tym czwartym i piątym hehe.

Tutaj w ogóle świetny kanał. Na prawdę ma bardzo dużo dobrych materiałów.

Jako dorosły człowiek jestem zdania, że najlepiej nie próbować w swoim życiu żadnego narkotyku, ale jak ktoś jest dorosły i mentalnie świadomy to przynajmniej raz w życiu powinien spróbować psylocybiny(nie kategoryzuje tego jako narkotyk) Niesamowicie mistyczne przeżycie to jest. Ciężko na prawdę to komuś opisać kto nie miał z tym styczności.

 
Last edited:
No minimim 5g. Wtedy wchodzisz na ten niby 5 poziom. Ja zjadłem raz 3g lemontek i mogłem dotykać muzykę i inne niestworzone rzeczy. Miałem taki kontakt z naturą, że to ciężkie w ogóle do opisania. Gdzieś czytałem sobie o tych efektach i stwierdziłbym, że byłem na poziomie 3, to nie wiem co tam się dzieje na tym czwartym i piątym hehe.

Tutaj w ogóle świetny kanał. Na prawdę ma bardzo dużo dobrych materiałów.

Jako dorosły człowiek jestem zdania, że najlepiej nie próbować w swoim życiu żadnego narkotyku, ale jak ktoś jest dorosły i mentalnie świadomy to przynajmniej raz w życiu powinien spróbować psylocybiny(nie kategoryzuje tego jako narkotyk) Niesamowicie mistyczne przeżycie to jest. Ciężko na prawdę to komuś opisać kto nie miał z tym styczności.


No to jak że byłem :rutekajak:
Ale i tak faza która miałem największą to była po ponad 4, otwarcie wewnętrznych bram
:ponymindfuck:
 
No minimim 5g. Wtedy wchodzisz na ten niby 5 poziom. Ja zjadłem raz 3g lemontek i mogłem dotykać muzykę i inne niestworzone rzeczy. Miałem taki kontakt z naturą, że to ciężkie w ogóle do opisania. Gdzieś czytałem sobie o tych efektach i stwierdziłbym, że byłem na poziomie 3, to nie wiem co tam się dzieje na tym czwartym i piątym hehe.

Tutaj w ogóle świetny kanał. Na prawdę ma bardzo dużo dobrych materiałów.

Jako dorosły człowiek jestem zdania, że najlepiej nie próbować w swoim życiu żadnego narkotyku, ale jak ktoś jest dorosły i mentalnie świadomy to przynajmniej raz w życiu powinien spróbować psylocybiny(nie kategoryzuje tego jako narkotyk) Niesamowicie mistyczne przeżycie to jest. Ciężko na prawdę to komuś opisać kto nie miał z tym styczności.


Pisałem już, że zrobiłem 5.7 na lemonteku.
 
I jak było?
farm-road.gif
 
I żygołym.... Dalej niż widziałem...
:beczka:
Nie, ale na początku brzuch bolał mocno, aż się przetrawiło.
I jak było?
Początek fazy wjeżdżał od nóg i leżałem na plecach z zamkniętymi oczami dopóki brzuch nie przestał boleć. Jeszcze ogarniałem więc pamiętam, że to trwało około godzinę. Wtedy właśnie oglądałem sobie te kolorki pod zamkniętymi powiekami, jak na tym gifie wyżej, każdy wie o czym mówię.

Późniejszych etapów już nie opiszę bo trudno to ubrać w słowa i już nie wszystko pamiętam poza tym nie chce mi się na telefonie epopei napierdalać :)
 
Back
Top