Wiem kto wygra na 100 % - gra

Kaczka skoro Hette wygrał w 2rd a nie 1 to muszę zmieniać Avka?



Bo wyżej napisałeś że jednak mój głos liczył się normalnie...
 
Nie musisz - napisałe o tym przed ostatnią tabelką



Graty Perfumiarz



Grat sethcab .... <Not> :-) loser #2 dziś
 
Pare loserów przybyło z "głównym" na czele :-)



Później wrzucę tabelę z aktualnym stanem, a tymczasem czekam na wyjaśnienia przegranych i ...zmianę awatarów :-)







Ps. Gratki dla tych co trafili dziś :-)
 
Aktualny stan gry:







wiem-kto-_hsqawea.jpg
 
Paul Buentello vs Cole Konrad - Konrad jest solidnym zapaśnikiem . Uważam , że Buentello nie będzie mu w stanie nic zrobić . Zobaczymy niezbyt ciekawą walkę w pełnym dystansie czasowym , po czym Konrad wygra dzięki przeleżeniu na rywalu trzech rund
 
Antonio Rodrigo Nogueira vs Brendan Schaub



myślę, że Minotauro szybko sprowadzi walkę do parteru i tam skończy Brendana jakąś ciekawą dźwignią
 
@ Gornan - na Konrada nie można - zbyt pewny IMO



@ reszta:



Pkt 4) a - regulaminu: oprócz awka -przyznać się trzeba do błęd- czyli napisać: myliłem się , Hardy słabo walczył, czy coś w tym stylu.



Regulamin, to regulamin :-)
 
przyznaje się do błędu, jednak 3 przegrane z rzędu nie są dobrym motywatorem do wygrania walki :-)
 
Obojętnie które gale typujesz - ważne tylko ,że możesz mieć 2 aktualne typy ( z drugiej strony po co 2 na raz - wystarczy ten na najbliższy wg. Ciebie pojedynek). ma to byc gala mma, nie może być zbyt duży faworyt( będe to sam rozważał), trzeba umotywować wybór i ...oczekiwać na zmianę awka :-)
 
Awatar już załadowałem ( mam nadzieje)



Jestem looserem ponieważ zawierzyłem , dodam, że ślepo zawierzyłem w zapasy 6 krotnego mistrza z Czech Carlosa Vemoli.



Zapaśnika z Brazylii Marki nie potraktowałem poważnie, bo zapasy w Brazylii wedle mojego mniemanai mają się tak jak corrida pod Łowiczem.
 
znając moje szczęście to do puki będę "bawić się" w to typowanie to cały czas będę mieć ten avatar, ew. radosnego sisiaka w avatarze :-)
 
Śmieszny temat ale pobawię się z Wami.



Roger Gracie pokona na bank King Mo - uważam, że stylowo Lawal bardzo pasuje Rogerowi, który ma po prostu za kosmiczny i za bardzo poukładany parter, żeby nie poddać trochę wg mnie przereklamowanego King Mo.







Brenan Schaub pokona Minotaura - Nogueria dla mne od początku nie wyglądał dobrze w UFC i od zawsze miał problemy z obroną uderzeń, bardzo wiele zgarniał na garnek. Z zawodnikiem, który bije tak mocno jak Schaub może to sie bardzo źle skończyć. Tak samo co do parteru Noga nie jestem już taki pewien. Jego jiu jitsu na pewno cały czas jest nawet lepiej niż w porządku ale Schaub też co nieco potrafi na glebie. Myślę, że potrafi tam przynajmniej tyle, żeby nie dać się poddać i wracać do stójki w której będzie górą w tym pojedynku.







kaczka41 zakłady przyjęte? ;)
 
Back
Top