Wiem kto wygra na 100 % - gra

No i znowu mój patriotyzm doprowadził mnie do stanu w jakim zazwyczaj kończę :P. A jestem w dupie.
 
Ok tez sie zglaszam kaczy:



Ben Henderson vs Jim Miller



Mysle, ze Miller nie walczyl jeszcze z takim zawodnikiem, jak Ben. Mega zapasy, praktycznie nie do poddania, solidna stojka, moj faworyt i przyszly posiadacz pasa UFC. Chociaz Miller to kocur, musi jeszcze poczekac na swoja kolej.
 
James defeated Villefort via unanimous decision (30-27, 29-28, 29-28)



Nie wiem jak to sie stało:D ,coraz mniej mi ta zabawa sie podoba :P.Przyznaje sie do bledu i dzisiaj zmieniam avatar ...
 
Przemek i Kolczu po prostu bosko :D . Ale z Przekmka mam at all większą polewkę, bo on wydawał się być zawsze takim ... Pro elo koxem ;D . Boję się, że nie długo mnie to czeka :)
 
@Ramp4ge jak widac nie jestem zadnym Pro elo koxem :-) tylko loserem jak nie potrafie wybrac jednej pewnej walki z gali :p.Chyba uciekne z forum bo nie moge na swojego avka patrzec :P . I'm a loser
loser.gif








powodzenia w dzisiejszej gali! :D
 
czy ta zabawa nie jest troche bez sensu? nie powinno byc tylko typow na najlblizsza gale? niektorzy juz daja walki z 139 i co, tyle czasu beda czekac na pierwsze wyniki?
 
Może nie chcą typować wcześniej...? I pewni sa tych dalszych pojedynków? Mi to osobiście nie przeszkadza. Każdy może mieć zgodnie z regulaminem 2 aktywne typy.
 
Alex Caceres vs. Jimy Hette- Alex to obecnie najsłabszy zawodnik UFC więc utalentoany Hette podda go już w 1rd:)
 
To jak Kukuł - ryzykujesz? Bo nie wiem jak "Dobra dzięki" interpretować...?:-)



Ps. No chyba, że ktoś jest takiemu Wyłomowi od regulaminu przeciwny - wystarczy,że 1 osoba będzie - i za 2 pkt w takiej sytuacji nie można



Ps. 2 . - to taki jednorazowy wyjątek, bo kukuł jakiś mega pewny..
 
Dan Hardy vs. Chris Lytle - pomimo tego, że Dana powiedział, że przegrana Anglika w tym pojedynku wcale nie oznacza jego zwolnienia, niepewność co do własnej posady, jest zapewne dużym motywatorem dla Dan'a, aby wygrać tę walkę. Poza tym Hardy zapewne nie leżał w ostatnim czasie, i wieże że poprawił znacznie swoje zapasy.
 
I tak ...i nie:-) Nikt z karabinem nie stoi nad tobą - Typa można do czasu gali unieważnić. Temat jest Wiem kto wygra na 100% - musisz być pewny wyboru i tyle.



Ps. Zakładam ,że zbyt dużo zmian decyzji nie będzie.
 
No ja nie mam zamiaru zmieniać nic, i jestem pewny swoich wyborów ( tak troche :-) ) . Chodzi mi o to, że skoro jakiś czas temu zgłosiłem 2 typy, to teraz do UFC 134 dołożyć nie mogę tak ?
 
Chce spełnić warunki tematu ale nie moge znależc w profilu opcji wstawienia awatara.



Ktoś pomoże ?
 
Back
Top