Wiem kto wygra na 100 % - gra

TPF 13 10.05.2012







Joe Soto vs. Chad George



George ma świetną passę 3 zwycięstw, a wcześniej przegrał z Jorgensenem m.in. Zwycięstwo dałoby mu UFC, ja jednak wierze w zawodnika Bellatora.







BFC







Marcin Held vs. Derrick Kennington



Całym sercem kibicuje Polakowi i liczę, że wypunktuje spokojnie, albo urwie nogę Anglikowi.
 
kaczka41







Jak pisze ,że punkty do jasnowidza , to myślałem , że się raczej pnie w klasyfikacji i że jasnowidz to jakaś określona liczba pkt. Mój błąd;)
 
to ja też sprobuje. :)


Michał Materla vs Jay Silva


Michał wygra, ponieważ treningi w AKA nie poszły na marne. Przez pierwszą rundę zobaczymy dość wyrównaną walkę w stójcę i kilka obaleń. W drugiej Cipek skończy przeciwnika przez poddanie


...............................................


Josh Barnett vs Daniel Cormier


Cormier nie zależnie od wyniku tej walki najprawdopodobniej przejdzie do UFC. Barnett raczej nie, także będzie zdeterminowany do tego aby pokazać że jest/był najlepszym cięzkim w Sf. Poza tym, myśle że doświadczenie i warunki fizyczne wezmą góre


................................................


Igor Pokrajac vs Fabio Maldonado


Igor wygra ponieważ poczynił spore postępy w stójce, co było widoczne w walce z Soszynskim i Brownem. Nawet jeżeli nie znokautuje rywala, wypunktuje go uderzeniami.


BTW : ktoś już trafił 10 i wygrał ?
 
nie bylo jakiejs zasady mowiacej ze jednoczesnie mozna typować tylko 2 walki?







ps. jeszcze nikt nie wyszedl z 5 chyba (moze 6)
 
kaczka, a pamietasz po ile juz mieli? nie chce mi sie szukać, jesli nie pamietasz to rowniez sie nie trudź
 
87a010f5f664359fmed.jpg




:-)
 
UFC on Fuel TV: Wygra Korean Zombie! Tapology daje mu 35% szans, ja myślę jednak, że na spokojnie pokona Poiriera. Kaczka, potrzebna mi kasa i muszę przyspieszyć ztypowaniem, więc mam nadzieję, że mi to uznasz :D Poirier w UFC pokonywał samych debiutantów, jakieś pachołki, Jung natomiast znokautował w 7 sekund Hominicka! Musi wygrać, inaczej się popłaczę...
 
KSW 19



Michał Materla vs Jay Silva: Nie na darmo myślę Michał trenował w Stanach, wykręci jakieś poddanie z dołu po obaleniu przez Amerykanina.



UFC on Fuel 3



Jeremy Stephens vs Donald Cerrone: Kowboj odbuduje się po laniu od przyszłego mistrza kat. lekkiej, sprowadzi/sprowadzony do parteru podda rywala, lub wyciągnie jednogłośną decyzję



Co do punktu 12, mozna wytypować max dwóch na galach odbywających się jednego dnia?
 
Michał Materla vs Jay Silva







Materla. Materla dość dobrze radził sobie z lepszym od Silvy Horwichem , więc w parterze i tak nie będzie miał problemów z Silvą i sądzę , że skończy tą walkę jakimś poddaniem.
 
Bellator 68



Marlon Sandro vs Daniel Straus: Marlon nie da się ubić ani poddać, w przeciągu całej walki napewno znajdzie jakąś okazję do poddania.



Cerrone aż takim faworytem?
 
@ Kaczka



Nie wiem dlaczego nie pozwalasz typować na Cerrone. Stephens to jest bardzo solidny fighter i mega twardy stójkowicz, który toczył ostatnio wyrównany bój z Pettisem czy jeszcze wcześniej z Guillardem i widać, że w ostatnich walkach jest w bardzo dobrej formie. Kompletnie się nie zdziwię jak Cerrone to przegra. Tak z innej beczki to avatar zmieniony. :-)



@ Jehmes



Nie chcę Cię martwić ale Poirier jest w tej walce naprawdę sporym faworytem ale jeżeli sądzisz inaczej to postaw na niego kasę u buków. U niektórych jest nawet koło x 4,00.
 
Materla wygra z Silvą. Stale się rozwija, robi mega postępy...do tego treningi w USA. Jest lepszym zawodnikiem i pewnie podda lub wyciągnie po dominacji decyzję



PS. do bledu bede mogl sie przyznac dopiero ok 17-18 go jak wroce do kraju
 
Wg buków jest faworytem w podobnym stopniu jak Poirer, a dodatkowo ma mega przewagę na Tapology, gdzie jak wiesz od dłuższego czasu czerpię info.







di-4AP6.jpg
 
Jakoś wierzę w Zombiaka i przeczuwam że wygra ten pojedynek :) Obym miał rację bo inaczej najprawdopodobniej 5 punktów pójdzie się ...
 
hahaha kaczka na tej twojej stronie naruszczka ma 89 % na wygrana



tak samo chmielu, 68 na wygrana z mattem. oni sa niepowazni
 
Back
Top