Wiem kto wygra na 100 % - gra

OK, może się pospieszę, ale niestety gdy Damian będzie jutro walczył mnie już nie będzie w kraju, a jeszcze widzę zapowiadana jest przerwa w rozgrywkach.



Damian Grabowski wygra swoją walkę na BFC. Oczywiście dużo zależy od jutrzejszego pojedynku, ale walę w ciemno że Damian go pojedzie bez kontuzji i za tydzień będzie w stanie walczyć blisko 100% swoich możliwości. Huckaba ma ciężkie ręce, ale walki przegrywał zawsze w parterze. Sądzę, że Damian bliski tych 100% nie da sobie zrobić krzywdy w stójce, a w parterze wykorzysta swoją olbrzymią wręcz przewagę i skończy Dave'a
 
di-PGJB.jpg








Pilgrim - wylatuje
 
Michał Materla wygra swój pojedynek z Jayem Silva na KSW 19.



Michał jest po prostu lepszym zawodnikiem, a bardzo dobry poprzedni rok jedynie to potwierdza.



Postawiłbym na niego już 1-2 walki temu, a pokonanie Horwicha oraz treningi w AKA pozwalają mi zrobić to jedynie z większą pewnościa.



Poddanie pod koniec drugiej rundy
 
Daniel Cormier wygra z Joshem Barnettem.



W ostatniej walce Daniel pomimo braków fizycznych nokautował zawodnika o podobnych warunkach co Josh.



Barnett będzie musiał swojej szansy szukać w parterze co przy tym poziomie zapasów Daniela nie będzie niczym prostym.
 
Dorzucam jeszcze Grabowskiego z Huckabą. Damian jak widać było w walce z Sanchezem jest w znakomitej formie i sądzę, że podda Dave'a w pierwszej albo max drugiej rundzie. Jeżeli tylko Grabowski przeniesie walkę do parteru to nie ma opcji, żeby nie było poddania. Huckaba to naprawdę żaden grappler i mimo imponującego rekordu nie jest to jakiś strasznie mocny zawodnik. W stójce z resztą też Damian powinien mieć przewagę.
 
No trudno, zjebałem. Nie mam szczęścia do Bellatora. Poprzednim razem też wtopiłem na faworycie. Było postawić na Grabowskiego...
Przyodziewam profil w karny obrazek i do zobaczenia za tydzień.
 
tyzdzień minął, wracam do gry







STRIKFORCE 19 Maja



Josh Barnett (31-5) vs. Daniel Cormier (9-0) - stawiam na doświadczenie Barnetta, nie bardzo wiem jak to napisać ale po prostu uważam, że Josh jest lepszym fajterem







UFC 146







Junior Dos Santos (14-1) vs. Frank Mir (16-5)



nie widze innej mozliwości KO w 1R, Mir nie da rady sprowadzic walki do parteru a w stójce dzieli ich przepaść







ps. jesli powyzsza nie jest dozwolona poniżej walka rezerwowa



UFC 146



Edson Barboza (10-0) vs. Jamie Varner (19-6)



Barboza wydaje sie być w lepszej formie, Varnera walczyl ostatnio ze sredniakami i z jednym nawet przegrał, podejrzewam ze walka bedzie sie toczyła w stójce i Edson znów sie popisze swoje techniką, ponadto cos czuje że to może być KOTN lub FOTN albo i obydwa
 
Palhares vs Belcher











Nie widzę możliwości , aby Palhares nie wyciągnął poddania, obstawiam , ze to będzie skrętówka w pierwszej rundzie.
 
po pierwsze to trochę się spóźniliście z typowaniem, a po drugie to chyba przerwa w gre jest aktualnie.
 
Majówka trwa - przerwa też. Przypominam od 27. 04 żadne typy nie są brane pod uwagę! Ci co zatypowali wcześniej - oczywiście grają. Pisałem o tym pare stron temu...



Ktoś się pytał na kogo nie można na KSW typowac: Nie można na Mameda i Pudziana.



See U za jakiś czas....:-)
 
nie zebym sie czepial ale przerwa miala być tygodniowa ;) wiadomo od kiedy ruszy dalej?
 
Jutro ogarnę mam nadzieję - od jutro rana można typować. Sprawdzę też kto trafił, kto wtopił i co się ogólnie dzieje na forum
 
Back
Top