Wiem kto wygra na 100 % - gra

kaczka nie dało by rady z tym naruszczką bo zapomniałem że on walczy i dlatego dałem szybciej typ na Fiałke a to za tydzień dopiero.
 
Przyznaje się do błędu, Aoki jesteś nim największym, koniec takich przygód. Żegnaj się z czołówką, możesz życ z Alvarezem wrogo, lecz mam jeszcze 2 szanse co nie przejdą obok ;) ;D
 
kaczka




Marcin Naruszczka vs. Mario Stapel



I po tejwalce polak zachowa 0 bilans porażek i obroni pas niemieckiej federacji


uznasz mi bo walka błocha się nie odbędzie
 
Przyznaje się do błędu, Evans przegrał :-).
Nienawidze Jones'a.
Ide kupić broń i jadę do Stanów.
Obrażam się na MMA do następnej gali MMAA.
Przyodziewam karnego kutasa.
 
Grabowski - Sanchez, Damianowi napewno będzie zależało na szybkim zwycięstwie, zapewne będzie chciał pokonać przeciwnika przez poddanie w parterze. Najważniejsze, żeby przy próbie sprowadzenia nie nadział się na jakieś uderzenie Sancheza, który wie jak smakuje KO.



Belcher - Palhares, prędzej czy później Pniak będzie mistrzem. Jego parter, dzięki fizyczności jest najlepszy w tej dywizji. Tam też skończy swojego rywala. No chyba, że będzie chciał udowodnić, że oprócz tej skrętówek potrafi też uderzyć.
 
WRóCIŁEM! :-)


MMA Attack 2:
Damian Grabowski vs. Eddie Sanchez
Damian obecnie jest na mocnym gazie, będzie walczył przed własną publicznością i jest mocny w tym, w czym jest słabszy jego przeciwnik tj. parterze, gdzie może się pokusić o poddanie powiedzmy w drugiej rundzie.

Bellator 67:
Ryan Ford vs. Luis Santos
Brazylijczyk ma blisko trzy razy większe doświadczenie niż jego oponent. Dysponuje przywoitym ciosem i nienajgorszym parterem. Powinno mu to wystarczyć na pokonanie Forda.
 
@Raphtaba ten kutas do na miesiąc oczywiście



@ Pilgrim -kara nie wykonana



@cielak : Ostrzeżenie- czytać regulamin! Na Naruszczkę wiadomo nie przyjęto, a Co do kolejnej Błocha - brak umotywowania walki i nie wiem z kim ma waczyć, a szukać mi się nie chce. Jak typujesz mniejsze gale to pdaj dokładnie z kim , kiedy, i dlaczego Jordan.



di-WMLD.jpg
 
Punkty zerujesz po loserze czy megaloserze ? Tak, sprawdzałem, w regulaminie pisze, że po megaloserze, aczkolwiek wyzerowałeś mi.
 
Hm, kolejna gala na weekend, to i kolejne dwa typy



Fijałka pokona Stingera - z każdą walką jest silniejszy, lepszy, a występ na dużej gali powinien go jeszcze bardziej zmotywować do treningów, wygra, może nawet przed czasem.



Grabowski pokona Sancheza - Numer jeden rankingów pokaże, dlaczego jest tym numerem jeden, i podda wyżej notowanego zawodnika.



Grabowski pokona Dave Huckaba - jeśli skonczy wyżej opisaną walkę w miarę szybko i bez kontuzji, to liczę na pełną dominację Polskiego pitbulla na gali Bellatora. (Jeśli nie jest zbyt dużym faworytem)
 
Jordan już miał tą walke co chciałem typować, zrozumiem jak jej nie uznasz. A co do Naruszczki to nie uzaleś mi jej najpierw bo były już 2 walki wytypowane ale ten typ z Jordanem wypadł i powinieneś go uznać. Zrobisz z tym co chcesz bo to twoja zabawa.
 
@ ogor - pkt 12)



Cielak - za miłość do Bilarda:-) Ps. Żadnego oczywiście typu nie przyjmuję i czytaj ze zrozumieniem.



>>>UWAGA: OD 27. 04. 2012 tygodniowa przerwa w grze - majówka<<<



Zakłady przyjęte - będą obowiązywać, ale nowych zakładów w czasie przerwy nie przyjmuję
 
Kaczka, chciałbym się tylko upewnić, bo nie zostałem dopisany do listy. Czy moje zakłady są przyjęte, czy mam w nich coś zmienić? (z tego, co sprawdzałem to powinno być wszystko w porządku, ale to Ty prowadzisz tę grę.)
 
@ Kaczka



Dorzucam jeszcze Barrego z Johnsonem na UFC on Fox 3. Dość ryzykownie jest stawiać na tę walkę biorąc pod uwagę siłę ciosu Johnsona ale coś czuję, że Pat elegancko rozbroi go low kickami i wygra przed czasem albo ze spokojem przez decyzję na punkty. Może zobaczymy nawet to obiecywane poddanie, bo Lavar Johnson i bjj to dwa zupełnie różne światy.



Wahałem się do końca, którą walkę wybrać z tej gali. Czy właśnie Barrego z Johnsonem czy Palharesa z Belcherem. Szczerze, to bardzo obawiam się o Rousimara w jego następnej walce. Belcher to naprawdę bardzo solidny zawodnik i jak najbardziej wyobrażam sobie taki scenariusz, że Belcher ucieka z parteru i nie daje się poddać, jednocześnie zaznaczając swoją przewagę w stójce, lub nawet nokautując Pniaka. Kondycja Palharesa też nie napawa mnie jakimś szczególnym optymizmem. Z Hornem, choć było to dawno temu nie wyglądało to za dobrze... Parter, wiadomo, kosmos ale czy to wystarczy na tak przekrojowego zawodnika jak Belcher? Pewnie tak ale jakoś bardziej pewne wydaje mi się zwycięstwo Barrego nad Johnsonem.
 
Damian zniszczy Sancheza.



Damian będzie miał taką właśnie taktykę, jak na turnieju wiedeńskim. Co prawda kolejnej walki nie ma tego samego dnia, ale już za tydzień i to w dużej organizacji. Dlatego Damian będzie szukał szybkiego zwycięstwa po obaleniu, pomoże mu w tym jego mocny parter oraz fajtłapowatość w tej płaszczyźnie przeciwnika



P.S. czy można typować Damiana w walce na Bellatorze?
 
W sumie nie do końca, bo 2 razy Cię wpisałem do tabelki, ale potem to zmienię :-)



Ps. I się Krzysztof nie podlizuj :-)
 
nie podlizuje się bo właśnie napisałem wczesniej że mi walki fijałki nie wpisałeś i musiałem na coś zmienić
 
Dobra, zaczynam grać w tą grę. Drżyjcie konkurenci.:-)



Grabowski - Sanchez



Damian nie da się mocno uderzyć w stójce i po przeniesieniu walki do parteru rozegra to na swoją korzyść jakimś poddaniem.
 
Chalidow vs Wallace







Mamed w 7 minut zwyciężał z 4 poprzednimi rywalami , którzy byli lepsi od nowego rywala Mameda. Sądzę , że jeżeli Wallace dotrwa do drugiej rundy to i tak będzie jego duży sukces.
 
Back
Top