Wiem kto wygra na 100 % - gra

Maniak19884 i Markhunto - nie wkonali kary (pierwszy loser, drugi ....po raz drugi megaloser)







S6YZ9.jpg








mPmIy.jpg
 
STRIKFORCE 19 Maja



Josh Barnett (31-5) vs. Daniel Cormier (9-0) - stawiam na doświadczenie Barnetta, nie bardzo wiem jak to napisać ale po prostu uważam, że Josh jest lepszym fajterem







UFC 146



Junior Dos Santos (14-1) vs. Frank Mir (16-5)



nie widze innej mozliwości KO w 1R, Mir nie da rady sprowadzic walki do parteru a w stójce dzieli ich przepaść







ps. jesli powyzsza nie jest dozwolona poniżej walka rezerwowa



UFC 146



Edson Barboza (10-0) vs. Jamie Varner (19-6)



Barboza wydaje sie być w lepszej formie, Varnera walczyl ostatnio ze sredniakami i z jednym nawet przegrał, podejrzewam ze walka bedzie sie toczyła w stójce i Edson znów sie popisze swoje techniką, ponadto cos czuje że to może być KOTN lub FOTN albo i obydwa
 
Marcin Held vs. Derrick Kennington



Held podda swojego przciwnika. I zapewni sobie udział w turnieju.
 
Czyli wylatuje czy nie ? Dopiero teraz sobie przypomniałem. Tak jestem frajerem. Palhares i tak będzie mistrzem.
 
Ok, kara odbyta, zmienam avatar na normalny.



Jeśli mogę, to bym chciał jeszcze dorzucić



Wygraną Dustina Poiriera nad Korean Zombie, jeśli można. (Waga piórkowa, UFC on Fuel )
 

UFC ON FUEL TV 3







CODY MCKENZIE vs MARCUS LEVESSEUR


AK Kid szybko sprowadzi do parteru i podda debitanta gilotyną.
 
@maniak - teraz jest oki.



@Hubi - nie rozumiem o co Ci biega. Zakładu na Pniaka nie brałem pod uwagę . Nie wiem skąd te niby -2??



@ogor i slivex - przyjęto
 
KSW 19



Michał Materla - myślę, że Michał z łatwością pokona doświadczonego przeciwnika, jakim jest Jay Silva. Nie na darmo wyjechał do Stanów aby trenować ;) Myślę, że Michał spokojnie skończy ten pojedynek przed czasem przez efektowne poddanie :) Mimo, iż przeciwnik jest niebezpieczny dla Materli, w lutym poddał w drugiej rundzie Kendalla Grove, a więc przeciwnik niczego sobie. Mam nadzieję, że na tej walce nie stracę swoich czterech punktów do jasnowidza :)



UFC 146



Junior dos Santos - zmiana przeciwnika na korzyść Brazylijczyka. Myślę, że Mir nie jest dla niego godnym rywalem i Santos rozprawi się z nim w mniej niż pięć minut. A później oczywiście walka z Overeemem, na którą czekam z niecierpliwością, bo to jak dla mnie jedyny zawodnik, który może powstrzymać Juniora. dos Santos by KO (1 rd) :)
 
kaczka takie pytanko. Jak wytypowałem Fijałke i nie wszedł. To automatycznie mój typ na Grabowskiego się nie liczył.
 
@ up - tak w tygodniu karnym typy nie są brane pod uwagę. Choć tu była specyficzna sytuacja bo i MMAA było w piątek oraz Bellator 67 w piątek i do tego później. Nie śledziłem kiedy przyznałeś sie do pomyłi ze Sztangą i kiedy zmieniłeś awka na losera. Dlatego "obiektywnie "założyłem, że zrobiłeś to dopiero w sobotę (28.04):-) i od tego momentu tydzień karny sie zaczął







@Jehmes - tylko na Materlę można >o JDS pisałem wyżej
 
Michal Materla - Wachalem sie dosc dlugo czy stawiac na Michala, ale patrzac, ze to KSW to Cipek powinien wygrac na punkty. Treningi w USA tez pewnie mu pomogly.
 
Michał Materla vs Jay Silva



To będzie bardzo wyrównany pojedynek ale czuję, że Michał nie zawiedzie na KSW.. Obstawiam ze pierwszą runde przegra na punkty ale szybko wyciągnie wnioski i wypunktuje Silve w drugiej i trzeciej rundzie...







Cody McKenzie vs Marcus LeVesseur



Cody jak zwykle będzie polował na gilotynę, a jeśli się ta sztuka nie uda to napewno zdominuje swojego rywala w parterze i wygra jednogłośnym werdyktem sędziów...
 
edit: juz sprawdzilem. ale kierujesz sie strona ktora ma grabowskiego na 53 miejscu w rankingu..
 
Trafiasz - masz 1 pkt, trafiasz ponownie - masz 2 na koncie. Znów trafiasz - masz......tadaaaaaaaaa: 3!



Co mam Ci jeszcze opisać? :-)



W każdym momencie jak nie trafisz - punkty Ci sie zerują.
 
Ja ci mogę krótko opisać. Jak "zdobywasz" losera to punktacja się zeruje, dlatego jeżeli nic nie trafiłeśpo zdobyciu tego "tytułu" to nie masz punktów.







Ed. Spamer mnie wyprzedził :-).
 
Back
Top