Wiem kto wygra na 100 % - gra

M-1 16.05







Magomed Malikov vs Jessie Gibbs - Po walce z Agaevem myslalem ze z Malikova nic nie bedzie, ale znow po walce z Emelianenką nadzieje w Rosji odżyły, ale spokojnie za Jessiem przemawia doświadczenie. Jednak widzę 65-35% dla Magomeda.







BFC 18.05







Maiquel Falcao vs Andreas Spang - Spang wszedł do turnieju jak burza, ale talent Maiquela wciaz uwazam za bardzooo duży.
 
di-4RLU.jpg




9 osób na Materlę........WAR Silva!:-)
 
Przyznaję się do błędnego postawienia na Sandro.



@Kaczka



Mimo usilnych prób zmiany avatara na ten fajniejszy, zmiana się nie wprowadza, napisane jest, że może to trwać 48 godzin. Mam nadzieję, że mój 7 dniowy okres będzie liczony od dziś. Zgadza się?
 
@Jajcarz - liczę ,że się zmieni w końcu. U mnie sie zmienia po ok 5 min...



Graty 9 Cipaofanów!!!! WAR kurwa Cipek!!!



Sorki. jeszcze nie wytrze xwiałem
 
Igor Pokrajac vs. Fabio Maldonado



Igor udowodni że wygana z Krzyśkiem nie była przypadkowa.
 
Widziałem co tyczy się mnie. Dziś kolejny raz próbowałem go zmienić, podejmę jeszcze próbę wieczorem, mam nadzieję, że się uda, nie wiem w czym tkwi problem, napewno nie unikam kary.:-)







70 kg.: Łukasz Sajewski (8-0) vs. Nikolay Haustovs (8-4) Gdynia, 18 maja, Extreme Fighting Sport 2.
 
Może zmieniasz innego maila, a na tym forum używasz innego?



Ps. Niestety , gra bazuje na karnych awkach, a w przypadku problemu ze zmianą są problemy z dalszym graniem.







Co do Sajewskiego, jak Wy sądzicie? IMO spory faworyt. Do jutra się zastanowię
 
Wiem jakie są konsekwencje i wiem, że niedostosowani się do zasad skutkuje wypadem z gry. Dziś poświęce wieczór i dojde co jest grane. Tak wogóel to powinna być opcja zmiany avatara w edycji profilu.
 
Ależ emocje przed jutrem :DDD Dla mnie Sajewski nie jest takim znowuż faworytem... w MMA rekordy ze sobą nie walcza ;)
 
Rafael Cavalcante vs Mike Kyle - Uważam, że Rafael wygra przez decyzję z Kylę, ale może Kylowi równie dobrze wyjść lucky punch.
 
@kaczka



Udało się, chociaż to jest conajmniej nielogiczne, bo musiałem zmienić na maila, który ani z cohones, ani z gravatarem nie ma nic wspólnego, no ale nie wiem jak to działa do końca.
 
A ja mam pytanie..



Można sobie już zmienić awka na losera, nawet jesli sie go nie ma zeby pozniej jakby co nie trzeba bylo go zmieniac? :D



Nie mowie ze tak chce zrobic ale pytam tylko z ciekawości...
 
Back
Top