Wiem kto wygra na 100 % - gra

Owszem uważam, że Bisping jest groźny dla Sonnena :) dlatego nic nie powinno stać na przeszkodzie, by przyjmować zakłady na każdego z nich - RóWNIEŻ Sonnena.



C'mon kaczka, miał dziadków Polaków...DO IT :)
 
Bisping w stójce byłby mega kotem, gdyby tylko jego ciosy miały większą siłę. Takich kombosów w średniej chyba nikt nie daje. Technicznie jest naprawdę wyśmienity. Oprócz stójki wg mnie jego największą zaletą jest umiejętność wstawania do stójki. w szczególności gdy akcja dzieje się blisko klatki. Parter ma na tyle dobry by nie dać się poddać Sonnenowi tak jak drewniany na glebie Stann, więc może być ciekawie. Faworytem jest na pewno Sonnen ale czy aż tak dużym jak wielu się spodziewa to nie wiem... Ciekawi mnie też proporcja kursów. Bisping z Maią był zdecydowanym faworytem (x 1,45 przy x 2,50 Maii) a z Sonnenem jest masakrycznym underdogiem (x 5,00 przy 1,15 na Sonnena). Moim skromnym zdaniem bukmacherzy się trochę rozjebali przyjmując takie proporcje w kursach.
 
markhunto pełna zgoda, kursy zarówno z Maią jak i teraz z Sonnenem to kompletne nieporozumienie, mam wrażenie że bukmacherzy popadają ze skrajności w skrajność
 
wiem-kto-_rrxweas.jpg
 
Ej kaczka, ja już dawno nie jestem "luzerem". Nawet nie pamiętam po jakiej to było walce (chyba Jones vs Machida), ale pamiętam, że dość dawno temu. Mogłeś nie zauważyć, że wykonałem karę bo rzadko się wypowiadam na forum.


Dobra, ale czas na następne obstawianie.


Rashad Evans vs Phil Davis - UFC on FOX 2


Rashad wygra, bo w niego wieżę i chciałbym zobaczyć jak bije Jones'a w klatce :-)
 
Prędzej udaje, usunął awatar oraz zmienił kaczkę41 na Anonymous. Gdyby był zbanowany miałby nick i wagę koloru szarego :-]
 
Przede wszystkim nikt oprócz kaczki nie ma tyle komentarzy, więc widząc Komentarze:5,845 wiadomo o kogo chodzi :) poza tym kliknij w anonymousa to zobaczysz że to kaczor
 
Jak mnie kiedyś zbanowali to też zamiast markhunto w moich wszystkich postach był anonymous, dlatego pytam. Szkoda, bo prawie oskubałbym drób z koszulek... :-)
 
Rashad Evans vs Phil Davis

Suga ma wszystko aby wygrać, dobre zapasy, mega stójke, solidny parter. Jest dużo bardziej doświadczony, wygrywał z dużo bardziej klasowymi przeciwnikami niż jego oponent. Jednak Pan Wspaniały ma lepsze zapasy, lepsze warunki fizyczne przez co zniweluje stójkę Rashada, w parterze też ogórkiem nie jest. Przed chwilą obejrzałem wywiady i dużo lepsze wrażenie zrobił na mnie Phil. Rozum podpowiada, żę są to naciągane argumenty, ale jednak ;>


Ps. Powiedzmy, że typuję teraz jeszcze na Diaza, wygrywa Rashad, czyli jestem looserem, czyli zakład na Diaza jest nie ważny, tak ?
 
gra jest zawieszona do odwolania z tego co wiem, wazne sa tylko zawarte wczesniej zaklady
 
Kaczka, przyjmiesz jeszcze na Dunhama z Lentzem?



Moim zdaniem wygra bo jest młody i robi mega postępy, a Lentz stoi w miejscu
 
znowu mi zakładu nie chcesz przyjąć! Widzę, że kurczowo trzymasz się tych koszulek :)
 
Czyli jednak mój typ był brany pod uwagę, tak ? Głosowałem na Wspaniałego, jestem frajerem ;>

EDIT Cosik Avatar wejść nie chce.
EDIT 2 A jednak, jest paskuda.
 
Kaczor, przyjmiesz na Kosa z Piercem? Albo na Borysa Mańkowskiego vs. Darius Minkevicius (XGSW 4 lutego)?
 
Back
Top