Wiem kto wygra na 100 % - gra

Na Kosa - można



Na Borysa - nie







Ps. Markhunto - delikatnie przypominam,że wtopiłeś, a kara-to kara. Czekamy do czwartku rano...
 
UFC 143



Welterweight bout: Josh Koscheck vs. Mike Pierce



Jak dla mnie Pierce nie powinien znaleźć się tak wysoko w karcie. Przegrywa ze słabymi zawodnikami, wygrywa z jeszcze słabszymi, więc nie rozumiem dlaczego dali mu Koschecka. Josh na swoim koncie ma zwycięstwa z bardzo dobrymi fighterami, przy okazji zdobywając nagrody typu nokaut wieczoru. Kos powinien bardzo szybko rozprawić się z Piercem, liczę na ciekawy nokaut w pierwszej rundzie :)
 
ok to stawiamna Kosa - co tutaj dużo pisać, nie przepadam za nim ale jednak jest nr 2 w wadze WW. Chociaż uwielbiam kiedy przegrywa (soczyste KO od Thiago:D) to stawiam na to że tym razem nie mam takiego szczęścia i Kos pewnie wygra, jeśli nie przed czasem to jednogłośną decyzją
 
Kaczka, jasna sprawa. Przyznaję się do błędu, byłem przekonany, że umiejętności zapaśnicze i parterowe Rollera to będzie za dużo dla Johnsona. Niestety jednak Shane po 2 porażkach, zamiast wziąć się za formę to chyba jeszcze bardziej sobie odpuścił. W sobotę fizycznie wyglądał beznadziejnie i pora dla niego, żeby opuścić szeregi UFC. Avatar zmienię wieczorem bo mam teraz tylko 10 min przy kompie i szkoda mi czasu ale zrobię to na pewno.
 
@ Highlander



Zastanawiałem się pomiędzy Wiedmanem, Evansem i Rollerem. Niestety ten trzeci wydał mi się najbardziej pewny i tylko on nie wszedł. Tuż przed galą zaczeło mi się wydawać, żę Evans może zostać poddany albo zależany. Trudno, spróbuje jeszcze raz swoich sił bo już zdążyłem się przyzwyczaić do tych karnych avatarów. :-)
 
Co do Johnsona, to kibicowałem mu w TUF-ie i byłem bardzo zadowolony z walki z Rollerem z 2 względów: 1) - w/w , 2) Hhunto ;-)



Musi jeszcze parter poćwiczyć i będą z niego ludzie
 
No oglądając tą walkę wiedziałem, że Ty też gdzieś tam siedzisz, oglądasz i kibicujesz Jonsonowi, żebym nie oskubał Cię z koszulek :-). Avatar zmieniony i czekam na UFC on Fuel bo na 143 niestety się nie załapię.
 
diaz- condit ufc 143







stawiam na diaza, mysle, ze wypunktuje w stojce carlosa i nie bede musial przyodziac kutasa na miesiac w avku ;]
 
wiem-kto-_rrwpaha.jpg
 
Josh Koscheck vs. Mike Pierce - skoro można to trzeba;) Josh jest o klase lepszym zawodnikiem, Pierce nie zachwyca, dziwi mnie,że dostał walke Koscheckem. Kos murowanym faworytem i to na niego stawiam.
 
UFC 143



Nick Diaz vs Carlos Condit



Nick zdecydowanym faworytem, zdominuje Condita w stójce a potem będzie szykował się na starcie z GSP.
 
Przyznaje się do błędu, nie doceniłem progresu Werduma w stójcę natomiast przeceniłem takową Nelsona/







av już ustawiony tylko coś nie wyświetla, kwestia minut zapewne
 
Czas na kolejny typ

UFC 144
Cheick Kongo pokona Marka Hunta
Jeśli Kongo nie będzie chciał bić się w stójce i użyje swoich zapasów to powinien spokojnie wyciągnąć decyzję. Co do Hunta to wygrana z tak dysponowany Rothwellem nie jest żadnym osiągnięciem.
 
@zoom i cactus : czekamy (zwłaszcza na zooma)



Ps. Cactus: możesz zrobić kopiuj-wklej (ja widziałem, ale nie wiem czy wszyscy:-))
 
Przyznaję się do błędu i jak mówiłem wycofuję się z gry
icon_biggrin.gif
. Condit wykonał w 100% swój gameplan i zdominował styl Diaza, nie spodziewałem się tego.



Edit: Sorry, że dopiero dziś, ale właśnie posty na Cohones zaczęły wchodzić. Avatar do przyszłego poniedziałku w takim wypadku?
 
Eee... Anatra, mam pytanie :D . Czy jeśli jak to określiłeś " wymiękłem ", to gdybym teraz wstawił se kutiego w avka, to czy mógłbym powrócić po miesiącu ? :-)



Nie mogę żyć bez tej gry ...
 
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-' • . . . . . . . . . .''~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.- • . . . . . . . . . . . . . . . . . . • -.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . • :,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ./,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:'^'.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,: • . . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :'. . . ./
. . . . . . . /__.(. . . • ~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:'. . . .. ./
. . . . . . /(_. . • ~,_. . . .. • ~,_. . . . . . . . . .,:'. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . . • =,_. . . . • -,_. . . ,.-~-,}, .~ • ; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . . • =-._. . . • ;,,./'. . / • . . . ./. .. ../
. . . .. . ./'~,. . .. • ~.,. . . . . . . . . ..'. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..'=-,,. . . .'. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,- •
. . . . . ../.'~,. . ..'-.. . . . . . . . . . . . . . ../. . //
. . . . . . /'~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./...../,__
,,_. . . . . }.>-._. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..'=~-,
. .. '=~-,__. . . '/,. . . . . . . . . . . . . . . . ./
. . . . . . . . . .'=~-,,./,. . . . . . . . . . . . . . . ./
. . . . . . . . . . . . . . . . ':,, . . . . . . . . . . . . . '/. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .'=-,. . . . . . . . . .,%'>--
 
Kaczucha, można na Diego?
Jeżeli tak to:
Jake Ellenberger vs. Diego Sanchez
Wieżę w Diego i pamiętam kto wygrał pierwszego TUF'a :-)
 
Back
Top