Wiem kto wygra na 100 % - gra

Przyznaje się do porażki. Sanchez mnie zawiódł, a ja jestem loser na 100% ponieważ jestem loser :-)
Avek zara się zmieni.
 
@ogor i vaicavalo - graty :-)



Reszta....tradycyjnie :-)



Ps. Dla markhunto chyba musze jakiś specjalny awek zrobić, bo szykuje się megaloser x 2 niedługo :-)



Ps. 2. Przypominam,że przegrani swoje kolejne typy mogą zgłaszać dopiero w kwietniu (planowana przerwa w grze)



wiem-kto-_rxpqqrs.jpg
 
loser nigdy się nie kończy i to jest najpiękniejsze:-)



Edit. A nie kończy się ...megaloserem, który oczyści dopiero Twe konto :-)
 
Herman zawiódł liczyłem na KO no niestety przyznaję zły wybór i niechętnie zmieniam avatar :D
 
UFC on FX 2



Martin Kampmann pokona Thiago Alvesa



Obecna forma Pittbulla jakoś mnie nie przekonuje. Za to Kampmann walczy równo. Myślę, że na przestrzeni trzech rund urwie Alvesowi dwie i wygra na punkty.
 
Czy mój drugi typ, który wcześniej przyjąłeś został anulowany? Walka ma miejsce, jak już skończy mi się loser - więc mógłbym na nią stawiać, natomiast zaczniesz już wówczas odwyk. Tak pytam, żeby potem nie było niedomówień
 
Chciałbym dołączyć do gry.



UFC 144



Jackson-Bader



Myśle ,że Rampage zdominuje walke i skończy się TKO
 
Muszę przyznać, że nie doceniłem Struve'a. Chłopak robi postępy ale i tak nie widzę go z czołówką dywizji. Avatar zmieniony ale na razie daje sobie spokoj z ta gra bo ten kutach przez miecha robi jednak dolinę. :-)
 
wiem-kto-_rxrnrnh.jpg








Uwagi:



1) Typowac można do jutra (włącznie).



2) W razie wtopy na UFC 144 typ na UFC on Fx2 nie będzie brany pod uwagę.
 
kilkanaście godzin temu minął równo tydzień, więc spełnia się prorocze 'I'll be back'
 
kurcze no, wpadl trzeci punkt ale okami wszystko zepsuł



przyznaje sie do bledu, nie docenialem amerykanina
 
wymiękam. Skoro tego można było nie trafić to będę często kutasy przyodziewał XD
 
Nikt nie pilnuje, to nie zmienili :D Może niech poprowadzi tą gre, to któryś z was, bo chciałbym zobaczyć jak właściciel zostaje wygryziony z własnej gry :D
 
Desl i TheLastEmperorrr - wypadają - wymiękli. By nie zmieniać tego co napisałem wcześniej, przerwa nadal trwa do 8 kwietnia. Ale podaję mimo wszystko aktualną tabelkę:







di-JKDK.jpg
 
Back
Top