Wiem kto wygra na 100 % - gra

Kaczka, mógłbyś mi jakoś sensownie odpowiedzieć, bo nie jestem w stanie pojąć twoich ironicznych wypowiedzi : )
 
@ Mir - nie bądź męczący



@markhunto: ciężko sprawdzić kiedy wysłałes swego posta z przyznaniem sie do pomyłki (od tego momentu liczy się 7 dni) - liczę ,że poradzisz sobie z tym wyzwaniem :-)
 
Cheick Kongo vs. Mark Hunt - Kongo jest lepszym strikerem i oprócz tego przeważa warunkami fizycznymi oraz doświadczeniem, więc to na niego stawiam.
 
Ok, wracam do gry. Typuję, że Herman z największym spokojem wygra ze Struve na najbliższym UFC on Fuel. Dave jest lepszym i przede wszystkim mocniej bijącym stójkowiczem a to w tej płaszczyźnie walka powinna się rozgrywać. Może być Kaczka?
 
balon Diaza pękł ;) szkoda, że tak mało jego wielbicieli gra w kaczą grę, miałem nadzieję na kilka razy więcej chujowych avków ;)



Kaczor - z japońskiej karty (144) można obstawiać wszystkich?
 
UFC 144



205 lbs.: Quinton Jackson (32-9) vs. Ryan Bader (13-2)



myśle że Rampage urochomi petarde w łapie i trafi Badera, nie licze na jakas dominajcje Jacksona ale spodziewam sie jakiegos jednego, mocnego ciosu w 2 rundzie
 
@zoom - podziękował.







wiem-kto-_rraxqnh.jpg
 
UFC on Fuel



Aaron Simpson vs Rony Markes - A Train w swoim styu będzie kładł przeciwnika na plecach przez wszystkie rundy i wygra przez UD. Markes nie miał jeszcze nigdy przed sobą dobrego zapaśnika, tym bardziej takiego. Na dobrą sprawę w ogóle nie miał przed sobą jakiegoś przeciwnika na poziomie.



UFC on FX 2



W walce Te Huny z Aaronem Rosą stawiam na kiwi. Po pierwsze jest perspektywiczny, ciągle robi postępy, po drugie walczy przed swoją (prawie) publicznością, po trzecie i najważniejsze Rosa to jest jakiś zalany tłuszczem wieloryb który tylko całkiem przypadkiem zabłądził do UFC.
 
Kaczucha to jak z moją grą, dalej wielce obrażony ??? Avatar był przez miesiąc, a mam wymiękł... szkoda
 
Stawiam jeszcze, że Augustin Delarmino Jr. pokona Ming-Yen Sunga na sobotnim Legend Fc 7. Jest 24 h przed walką, Delarmino jest mniejszym faworytem niż 1 do 5 więc przyjęcie tego zakładu to tylko formalnośc, prawda Kaczka? :-)
 
UFC 144



Yoshihiro Akiyama vs. Jake Shields



Nie ma chyba takiej płaszczyzny walki w której Akiyama miałby zdominować Shields'a.
 
KSW 18



Błachowicz pokona Branch'a



zgadzam sie z Kawulem, ze Branch jest srednim zawodnikiem i Janek powinien go wypunktować







UFC 144



Okami pokona Boetsch'a



Japonczyk moim zdaniem jest dużo lepszym fajterem no i bedzie walczyl u siebie
 
to może



KSW18



Bedorf pokona Olivie



Mysle ze dluga przerwa nie bedzie słuzyła Amerykaninowi, poza tym podejrzewam ze bedzie obalal a w parterze wyzej cenie bjj Karola niz kontrole zapasami Davida
 
Podobnież i ja.



Wracam do gry, także



UFC 144 - Kongo pokona Hunta ze względu na obalenia i swoje agresywne g&p. Hunt jest nadal jednowymiarowym zawodnikiem i ostatnio akurat wpadał na wielkie fajtłapy (Tschureser to jakiś żart, podobnież forma Rothwella ostatnimi czasy) co pozwoliło mu się utrzymać w UFC.
 
W kwesti formalnej:



Za tydzień , tj. 22 lutego po raz kolejny wstrzymuję grę (do 7 kwietnia). Wszystkie zakłady przyjęte do 21-go lutego będą obowiązywały. W czasie przerwy, kolejne zakłady nie będą przyjmowane. Ewentualne kary w trakcie przerwy muszą być wykonywane na bieżąco (zgodnie z regulaminem).



organizator
 
Postawie na Hermana myślę że poradzi sobie z zasięgiem młodego Holendra i w ciągu 15 minut znajdzie szanse na zakończenie walki przed czasem
 
No i chuj, Simpson jest looserem na 100%. Nie dość że nigdy nic nie potrafił poza zapasami, to w tej walce nawet w zapasach był do dupy
 
Back
Top