W jakiej jesteś kategorii wagowej?

Jaka kategoria?

  • Ciężka (do 120kg/265lbs)

    Votes: 23 15.9%
  • Półciężka (do 93kg/205lbs)

    Votes: 27 18.6%
  • Średnia (do 84kg/185lbs)

    Votes: 34 23.4%
  • Półśrednia (do 77kg/170lbs

    Votes: 30 20.7%
  • Lekka (do 70kg/155lbs

    Votes: 15 10.3%
  • Piórkowa (-66 kg/145 Ibs)

    Votes: 11 7.6%
  • Kogucia (-61 kg/135 Ibs)

    Votes: 3 2.1%
  • Musza (-57 kg/125 lbs)

    Votes: 0 0.0%
  • Słomkowa (-52 kg/115 lbs)

    Votes: 1 0.7%
  • Atomowa (-48 kg/105 lbs)

    Votes: 1 0.7%

  • Total voters
    145
Zdradziłem to się z obrzezaniem, bo obiecałeś koleżanki ! :lol:

Dobra, ale już tu nie spamujmy. Orvenke też zaproście do Pogotowia Sercowego jeśli w celach matrymonialnych, jeśli koleżeńskich to do Hyde Parku, jeśli kwestii jej wagii to tutaj ;p
 
Straszny Raptor w Pogotowiu Sercowym napalił sie na moją szczupłą koleżanke - zdradził sie, fetyszysta stylu a la Auschwitz. Więc przyzwyczaj się ;p

Co do wege i tycia - @Masu znam naprawdę grube wegetarianki. Nie wiem jak one to robią. Może wpierdalają po 4 kg dziennie humus.


A ja -kategoria ciężka (obecnie 104 kg, 186 cm) ale wyglądam praktycznie tak samo nawet przy wadze 90 kg. Dopiero poniżej tej liczby widać jakąś wieksza różnice. A tak - to plus minus 10 kg nie robi mi różnicy ;p
po tych Twoich fotach to ja nie wiem gdzie Ty masz te 104, lapki jak elektrody czworki:lol:
 
po tych Twoich fotach to ja nie wiem gdzie Ty masz te 104, lapki jak elektrody czworki:lol:

Bary akurat mam szerokie, ale lapki zaniedbane.
Mało kto mi wierzy ze mam tyle gdy mnie widzi - brzuch tez nie jest ogromny, jestem zbyt proporcjonalny. Dają mi max 93 kg
 
tu jest fotos, ktory wstawiales niedawno, spontan tak wygladaja 104 kilo? Nawet przy 186 cm to za chuja nie wygladasz, no chyba, ze udo masz wyjebane w kosmos. tudziez jedna z wielu basni :wink:
EDIT: jak masz 90 kg to jest dobrze
 

Attachments

  • halibut.jpg
    halibut.jpg
    31 KB · Views: 39
tu jest fotos, ktory wstawiales niedawno, spontan tak wygladaja 104 kilo? Nawet przy 186 cm to za chuja nie wygladasz, no chyba, ze udo masz wyjebane w kosmos. tudziez jedna z wielu basni :wink:
EDIT: jak masz 90 kg to jest dobrze

Tamte foto było robione w dniu wstawienia, wtedy wazylem troche mniej, 103 kg. Nagrac filmik jak sie waże? Chociaz nie, można zrobić tare oszukańcza na wadze ;p
 
tu jest fotos, ktory wstawiales niedawno, spontan tak wygladaja 104 kilo? Nawet przy 186 cm to za chuja nie wygladasz, no chyba, ze udo masz wyjebane w kosmos. tudziez jedna z wielu basni :wink:
EDIT: jak masz 90 kg to jest dobrze

Koper dużo waży widocznie.
 
Tamte foto było robione w dniu wstawienia, wtedy wazylem troche mniej, 103 kg. Nagrac filmik jak sie waże? Chociaz nie, można zrobić tare oszukańcza na wadze ;p
nie, nie musisz po prostu nie opowiadaj glupot, to wystarczy
 
ostatnio podmasowałem i mi się pokazało 87, walczę o 90. :) pierwszy raz jestem pewien, że uda się przebić ten punkcik. #WinterIsComing
 
no tak, zapomnialem

Po prostu nauczcie się jednego: jak uważacie że w czymś kłamie to uargumentujcie, udowodnijcie - albo przemilczcie jeśli nie ma nic do powiedzenia i po prostu olejcie mój post. Możesz wierzyć albo nie - ale jak to nic nie wnosi to po co zaczynać kłótnie?
I tyle. Scurvolku kochany - Ty sie tu dość naczytałeś moich nudnych przekomarzanek z Wydziałem Krakowskim ds Halibuta więc wiesz , że teraz pisze mądre słowa i nikt nie chce tego czytać znowu, zwłaszcza, że ten temat jest fajny i zabawny :)
 
come on rybo, ważę 87, jestem od Ciebie wyższy, a wyglądam na większego, przynajmniej na zdjęciach. może łapiesz takie światło czy kąty i tak pokazują foty, nie wiem, ale nie dziwię się chłopakom, że mają wątpliwości. u mnie jednak nogi chude cokolwiek bym nie zrobił, długie strasznie. #modelka #JonBonesJones

20kg (bo taka byłaby różnica między nami) to niebo, a ziemia. ba, 5kg byłoby widoczne jak sam skurrrczybyk. tym bardziej, że fatem nie dobijesz takiej wagi łatwo (tak aby nie było to widoczne), pamiętajmy co waży najwięcej.
 
come on rybo, ważę 87, jestem od Ciebie wyższy, a wyglądam na większego, przynajmniej na zdjęciach. może łapiesz takie światło czy kąty i tak pokazują foty, nie wiem, ale nie dziwię się chłopakom, że mają wątpliwości. u mnie jednak nogi chude cokolwiek bym nie zrobił, długie strasznie. #modelka #JonBonesJones

20kg (bo taka byłaby różnica między nami) to niebo, a ziemia. ba, 5kg byłoby widoczne jak sam skurrrczybyk.

Kuźwa, ja też sie im nie dziwie, bo jak wspomniałem - to jest dziwne ze tyle waże a tak wyglądam. Ale serio - moge zrobic transmisje live na Skypie z ważenia, będę nago bo jeszcze powiecie, że wsadziłem sobie 15 kg sztabkę złota w majtki.

Ale zrobie to tylko w ramach zakładu , za takie coś - o 500 zł. Bo ja jestem pewny swojej wagi :)
 
tu jest fotos, ktory wstawiales niedawno, spontan tak wygladaja 104 kilo? Nawet przy 186 cm to za chuja nie wygladasz, no chyba, ze udo masz wyjebane w kosmos. tudziez jedna z wielu basni :wink:
EDIT: jak masz 90 kg to jest dobrze
Ciężko ocenić po tym zdjęciu.
 
Po prostu nauczcie się jednego: jak uważacie że w czymś kłamie to uargumentujcie, udowodnijcie
to Ty sie misiu naucz, ze ja nie jestem prokuratorem niczego nie musze udowadniac ani uargumentowywac co nie znaczy, ze nie mam racji. Mam na imie Grazyna a teraz udowodnij mi, ze nie mam.
 
to Ty sie misiu naucz, ze ja nie jestem prokuratorem niczego nie musze udowadniac ani uargumentowywac co nie znaczy, ze nie mam racji. Mam na imie Grazyna a teraz udowodnij mi, ze nie mam.

W takim razie nie pierdol o tym ze klamię tylko dla beki, gdy tego nie wiesz. Zwlaszcza w tym przypadku, gdzie moge latwo udowodnic. Serio, nie zartowalem z tym zakladem. Jezeli wiesz ze masz racje - załóż się.
 
to Ty sie misiu naucz, ze ja nie jestem prokuratorem niczego nie musze udowadniac ani uargumentowywac co nie znaczy, ze nie mam racji. Mam na imie Grazyna a teraz udowodnij mi, ze nie mam.
:lol:

Kuźwa, ja też sie im nie dziwie, bo jak wspomniałem - to jest dziwne ze tyle waże a tak wyglądam. Ale serio - moge zrobic transmisje live na Skypie z ważenia, będę nago bo jeszcze powiecie, że wsadziłem sobie 15 kg sztabkę złota w majtki.

Ale zrobie to tylko w ramach zakładu , za takie coś - o 500 zł. Bo ja jestem pewny swojej wagi :)
luzik, mi tam to wiesz, ja już się powoli do Ciebie przyzwyczajam szczerze mówiąc, tolerancja mi się zwiększa, męczące jest pisanie ":lol:" cytując każdy Twój post. :)
 
Ależ te ryby wrażliwe, zaraz sie zaczną ciąć po płetwach i będzie filet:(
 
Wszedłem tu ale to nie wygląda na temat o kategoriach wagowych forumowiczów :(
 
Back
Top