W jakiej jesteś kategorii wagowej?

Jaka kategoria?

  • Ciężka (do 120kg/265lbs)

    Votes: 23 15.9%
  • Półciężka (do 93kg/205lbs)

    Votes: 27 18.6%
  • Średnia (do 84kg/185lbs)

    Votes: 34 23.4%
  • Półśrednia (do 77kg/170lbs

    Votes: 30 20.7%
  • Lekka (do 70kg/155lbs

    Votes: 15 10.3%
  • Piórkowa (-66 kg/145 Ibs)

    Votes: 11 7.6%
  • Kogucia (-61 kg/135 Ibs)

    Votes: 3 2.1%
  • Musza (-57 kg/125 lbs)

    Votes: 0 0.0%
  • Słomkowa (-52 kg/115 lbs)

    Votes: 1 0.7%
  • Atomowa (-48 kg/105 lbs)

    Votes: 1 0.7%

  • Total voters
    145
Wysłać ci swój plan żywieniowy? :lol: u mnie to nie jest kwestia żywienia, tylko genów :wall:

Też tak sobie tłumaczyłem jak byłem młody, że jestem gruby, bo takie mam geny. BZDURA. To jest przypadek 1 na 10 milionów. Bierz się do roboty, a nie biadolisz o czymś, co nie istnieje! :D
 
Też tak sobie tłumaczyłem jak byłem młody, że jestem gruby, bo takie mam geny. BZDURA. To jest przypadek 1 na 10 milionów. Bierz się do roboty, a nie biadolisz o czymś, co nie istnieje! :D

Czyli, ze mam iść jeść? ;)
 
Jestem od 3 lat, ale zanim przestałam jeść mięso wszystko wyglądało tak samo. Poza tym widzę po swojej mamie i siostrze która ważą tyle co ja, że moja waga to kwestia genów ;)

No na sałacie nie wróżę ci szans na przytycie;) Dorzuć karkówki, smalcu, batonów, popij piwem i colą a do tego przysiady ze sztangą i martwy ciąg. Powinno pomóc :chef:

@Scurvol use google.
 
btw. @orvenka może Ty jeszcze młoda jesteś? Patrząc na avatar daję Ci max 16 lat. Sory jak masz więcej, peace & love. :D

(chodzi o rozmiar tego łóżeczka)
 
Przecież Ty żony nie szukasz mordo.
No nie szukam, ale za dużo kaszalotów na ulicy a za mało zapierających dech w piersi gazeli.
Poza tym nawet nie wiesz ile mam wzrostu wiec nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić czy moja waga jest prawidłowa, ja za to wiem że nie jest.:fingers:
No chyba, że masz 1.90m A SZCZERZE WĄTPIĘ.
Bierz się do roboty, a nie biadolisz o czymś, co nie istnieje! :D
Nawet mnie nie denerwuj. Gruby demon cię opętał.
 
No nie szukam, ale za dużo kaszalotów na ulicy a za mało zapierających dech w piersi gazeli.

No chyba, że masz 1.90m A SZCZERZE WĄTPIĘ.

Nawet mnie nie denerwuj. Gruby demon cię opętał.

Nie no stary, wiadomo, że czysta masa mięśniowa mi chodzi po głowie, a nie jakieś tam tłuszcze. :D
 
... i na siłkę.
Siłka nic nie daje, musiałabym zacząć chyba bawić się ostrymi ciężarami a przy urazie biodra to nie jest raczej mądre ;/

No na sałacie nie wróżę ci szans na przytycie;) Dorzuć karkówki, smalcu, batonów, popij piwem i colą a do tego przysiady ze sztangą i martwy ciąg. Powinno pomóc :chef:

@Scurvol use google.

Mięsa nie zjem już nigdy, a jeśli chodzi o masę mięśniową na diecie wegetariańskiej to sobie wpisz w google a będziesz zdziwiony jakie dziki odżywiają się "samą sałatą"Jeśli chodzi o jakikolwiek trening to na od miesiąca jestem sparaliżowana urazem biodra, czekam na wyniki badań :((((

btw. @orvenka może Ty jeszcze młoda jesteś? Patrząc na avatar daję Ci max 16 lat. Sory jak masz więcej, peace & love. :D

(chodzi o rozmiar tego łóżeczka)
Mam znacznie więcej ;) a łóżeczko nie moje, niestety :sad:
 
Siłka nic nie daje, musiałabym zacząć chyba bawić się ostrymi ciężarami a przy urazie biodra to nie jest raczej mądre ;/



Mięsa nie zjem już nigdy, a jeśli chodzi o masę mięśniową na diecie wegetariańskiej to sobie wpisz w google a będziesz zdziwiony jakie dziki odżywiają się "samą sałatą"Jeśli chodzi o jakikolwiek trening to na od miesiąca jestem sparaliżowana urazem biodra, czekam na wyniki badań :((((


Mam znacznie więcej ;) a łóżeczko nie moje, niestety :sad:

Ok. W takim razie w imieniu Jezusa nakazuję temu biodru, aby było uzdrowione. Wszystko co jest naruszone, pęknięte niech będzie naprawione w tej chwili. Wszystko czego nie ma, czego brakuje w nim, niech się pojawi i przyjdzie do tego biodra, mocą imienia Jezus. Amen. :)

Enjoy. :)
 
Ok. W takim razie w imieniu Jezusa nakazuję temu biodru, aby było uzdrowione. Wszystko co jest naruszone, pęknięte niech będzie naprawione w tej chwili. Wszystko czego nie ma, czego brakuje w nim, niech się pojawi i przyjdzie do tego biodra, mocą imienia Jezus. Amen. :)

Enjoy. :)

Tak jak myślałam, nic sie nie zmieniło. Biodro dalej boli i co za tym idzie dalej nie wierzę w jezusa :evil:
 
@orvenka jesteś może z Warszawy? Bo widzę, że obserwujesz mojego znajomego na instagramie :wink:
EDIT: Ok, znalazłem, że nie jesteś, nie było pytania :lol:
 
Bo mam dużą niedowagę? :facepalm:

Straszny Raptor w Pogotowiu Sercowym napalił sie na moją szczupłą koleżanke - zdradził sie, fetyszysta stylu a la Auschwitz. Więc przyzwyczaj się ;p

Co do wege i tycia - @Masu znam naprawdę grube wegetarianki. Nie wiem jak one to robią. Może wpierdalają po 4 kg dziennie humus.


A ja -kategoria ciężka (obecnie 104 kg, 186 cm) ale wyglądam praktycznie tak samo nawet przy wadze 90 kg. Dopiero poniżej tej liczby widać jakąś wieksza różnice. A tak - to plus minus 10 kg nie robi mi różnicy ;p
 
to chyba podchodzi pod stalking :wall:

A tu Ci dam drugiego dziś walka nie dlatego, że jesteś ładna.

Ale to ze smiechu. Bo co do Miszona - mylisz sie. Mnie też sie pytał kiedy i czy bede w Wawie bo sie chce ustawic. To ze sie ktos ustawi nie znaczy ze od razu chce bzykac :) (mam nadzieje!)
 
Back
Top