W jakiej jesteś kategorii wagowej?

Jaka kategoria?

  • Ciężka (do 120kg/265lbs)

    Votes: 23 15.9%
  • Półciężka (do 93kg/205lbs)

    Votes: 27 18.6%
  • Średnia (do 84kg/185lbs)

    Votes: 34 23.4%
  • Półśrednia (do 77kg/170lbs

    Votes: 30 20.7%
  • Lekka (do 70kg/155lbs

    Votes: 15 10.3%
  • Piórkowa (-66 kg/145 Ibs)

    Votes: 11 7.6%
  • Kogucia (-61 kg/135 Ibs)

    Votes: 3 2.1%
  • Musza (-57 kg/125 lbs)

    Votes: 0 0.0%
  • Słomkowa (-52 kg/115 lbs)

    Votes: 1 0.7%
  • Atomowa (-48 kg/105 lbs)

    Votes: 1 0.7%

  • Total voters
    145
Właśnie zauważyłem że w pierwszych zawodach sportowych tj Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków startowałem w wieku 16 lat w kat. do 53kg a w ostatnich w wieku 24-25 lat w kat. 102 kg. 100% więcej zdrowia;)
 
Właśnie zauważyłem że w pierwszych zawodach sportowych tj Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków startowałem w wieku 16 lat w kat. do 53kg a w ostatnich w wieku 24-25 lat w kat. 102 kg. 100% więcej zdrowia;)
latest
 
Zajebisty temat! I ile już aktywności.

Ja jestem pomiędzy wagą piórkową, a kogucią, ale wybrałem piórkową, bo chce walki z rudym irolem :lol:

Ps. Aktualnie staram się robić masę, więc w razie ucieczki Conora do lekkiej - oznaczać będzie, że irol obsrał zbroję na wieść o mojej chęci walki z nim :hi:

Ps 2. Lena ujawnij się :lol:

#DawajNaRing!#ZarazCięZniszczę!
 
Waga królewska, 4 kilo do zrzucenia i będzie półciężka, 192 cm wzrostu. Czyli zasilam szeregi grubasów :fingers:

Btw, serio się nie spodziewałem, że tyle ciężkich i półciężkich na forum. A mówią, że ciężka tak słabo obsadzona, że zawodników brak...
... I co się dziwić, jak wszyscy z predyspozycjami na Cohones siedzą :lol:
 
ile macie wzrostu Krakowiaki? bo wiem, że waga pod stówkę u wszystkich trzech!

przeniosłem posty do HP, chcecie dyskutować dalej to tylko tam, deal? @Scurvol @halibut

czemu zawsze jak przenoszę posty do hyde to są to w ~50% wiadomości ryby? hm. :)
 
ile macie wzrostu Krakowiaki? bo wiem, że waga pod stówkę u wszystkich trzech!

przeniosłem posty do HP, chcecie dyskutować dalej to tylko tam, deal? @Scurvol @halibut

czemu zawsze jak przenoszę posty do hyde to są to w ~50% wiadomości ryby? hm. :)
184 cm, ale dużo mięcha na sobie noszę :)
 
Jeszcze rok temu byłbym w piórkowej, aktualnie górna granica półśredniej, ale niestety nie przytyło mi się tyle od mięśni :sad:
W każdym razie, jak znowu zacznę ćwiczyć, to bez problemu zejdę do lekkiej #ekto
 
185/87 max90 , raczej minął z wiekiem pęd do wielkości .Pamiętam manię "jestem za chudy" i ładowaniem różnych gówien ,obecnie jedyna odżywka to dobra micha .Waga od kilku lat taka sama a forma zależy od dobrego nastawienia na treningach.
 
Ciężka! Obecnie 101, póki co idziemy sukcesywnie w dół, ale raczej do 93 nie zejde.
 
Back
Top