Uzależnienia #bezhashtagaaleprawiezy

Uwielbiam mleko. Tak minimum w tygodniu te 4 litry wypijam. Ale z reguły to codziennie jedna butla. :lol:


kebab z baraniną i pizza też spoko ale to staram się rzadko jeść :smile:
 
Uwielbiam mleko. Tak minimum w tygodniu te 4 litry wypijam. Ale z reguły to codziennie jedna butla. :lol:


kebab z baraniną i pizza też spoko ale to staram się rzadko jeść :smile:

Stary, mam podobnie. Jak się dorwe to karton cały wypijam
 
Stary, mam podobnie. Jak się dorwe to karton cały wypijam
Martwią mnie tylko często te doniesienia, że mleko podobno nie jest takie zdrowe jak się z reguły mówi. Nawet pomimo tego, że trawię laktozę bez problemów.
 
Jestem uzależniony od fastfoodów... Uwielbiam pizzę... Margharittę z dużą ilością oregano i dodatkowym mięsem z kababu drobiowego, ale to tyle by za każdym gryzem wysypało się mięsko z pizzuni. I do tego jakiś ostry turecki sos, albo czoch w ostateczności.
 
4000 postów, a na początku 100 było nierealne. Oficjalnie kiebabfree, niby twarda psycha, ale rzucić cohones będzie ciężej:(
 
A po co rzucać cohones?
Widzisz, życie stawia przed nami ciągle nowe wyzwania...
give-it-a-ponder-o.gif

Zycie, kobiety, pieniądze, samochody, używki, stoner rock, dom z ogrodem i labrador #cohonesforeverinmyheart
 
#addictedtoJesus :crazy:

Skąd wiesz że jesteś w jego typie?


Ja trochę mniej grubo- uzależniłem się od popołudniowej drzemki. Jak tylko zrobię spacer na upale , albo w duchocie to muszę wrócić do domu i kimnąć się godzinkę.
 
Uzalezniłem się od mocnego barszczu w proszku z winiar. Pół paczki na szklanice, łyżeczka pieprzu, łyżeczka chili pieprze cayenne, pół łyżeczki tabasco i wykrzywiona morda.
Jezu, jakie to jest dobre i ciągle bym pił!
 
Uzalezniłem się od mocnego barszczu w proszku z winiar. Pół paczki na szklanice, łyżeczka pieprzu, łyżeczka chili pieprze cayenne, pół łyżeczki tabasco i wykrzywiona morda.
Jezu, jakie to jest dobre i ciągle bym pił!

ale to jest syf bracie xD ciekawe jak Twoja wątroba będzie wyglądała po takiej mieszance :D
 
winiary-barszcz-czerwony-zupa-w-proszku-sloik-150g-Product2

To coś takiego?

Takiego
barszcz_czerwony.jpg


Ale musze kupić ten w słoiczku. Starczy na dłużej. Ten w torebce teoretycznie powinien być na 4,5 takich szklanek jakie ja pije, ale mi starcza na dwie.

ale to jest syf bracie xD ciekawe jak Twoja wątroba będzie wyglądała po takiej mieszance :D

Wiem , że to jest syf. Ale jem codziennie dużo marchewki, ona jest zdrowa , więc nadrabiam(hue hue hue).
Poza tym i tak wszyscy umrzemy. Są gorsze rzezy. Ogólnie jem zdrowo, w miare naturalnie(w domu robione swojskie wędliny , z mięsem od znajomego rzeźnika).
Przeżyje.
 
Takiego
barszcz_czerwony.jpg


Ale musze kupić ten w słoiczku. Starczy na dłużej. Ten w torebce teoretycznie powinien być na 4,5 takich szklanek jakie ja pije, ale mi starcza na dwie.
Kiedyś miałem ostrą fazę na barszcz "szybki kubek" , można rzecz trochę popłynąłem z nim. Zaintrygowałeś mnie.
 
Oficjalnie kebaby przestały mnie jarać. Dwa razy nie dojadłem do końca. Przerzucam się na falafela.
Można zamykać.
 
Oficjalnie kebaby przestały mnie jarać. Dwa razy nie dojadłem do końca. Przerzucam się na falafela.
Można zamykać.
Kebaby mnie nie jaraja odkad do baru przychodzil taki gruby brodaty szwajcarski pastor i ciagle mial swoja zapijaczona i czasem zarzygana brode w kebabie. Od tego czasu juz 2 lata nie jadlem kebaba
 
Kebaby mnie nie jaraja odkad do baru przychodzil taki gruby brodaty szwajcarski pastor i ciagle mial swoja zapijaczona i czasem zarzygana brode w kebabie. Od tego czasu juz 2 lata nie jadlem kebaba

Mnie nigdy nie interesowało nic poza mną i kebabem, to była pełna symbioza. Dziś wiem, że to była toksyczna miłość.

Ostatnio symbolicznie oddałem resztkę kebaba bezdomnemu.
 
@Arlovski Hellmans i Kotlin jest ok ale tylko na ostro, Włocławek chyba najlepszy. Ogólnie im ostrzejszy tym lepiej więc jak jest jakiś hot do sprzedania to biorę ze 3 butle na raz :-D
 
No kurwa. Smakuje jak plastik w płynie ale z keczupami mam tak, że im tańszy tym bardziej mi smakuje.
ej ale kurwa tortex jest drozszy niz niejeden znany keczup :D

@Masu jem go od 15 lat i nigdy mi sie nie wylal, ty chyba jakis fit jadles. do frytek idealny slodkawy smak
 
Back
Top