UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Co wy wszyscy z tym wpierdolem? U siebie latałem oporowo, teraz trochę rzadziej, ale statystycznie 1 na m-ąc będzie i pamiętam 1 awanturę, którą po wyjściu z pubu rozpętał mój pijany kumpel, a tak to święty spokój. Częściej widziałem ochronę w akcji chyba niż klubowiczów. Bez kitu, jak nie szukasz to nie znajdziesz, poza tym na każdą zaczepkę nie musisz od razu odpowiadać obrotówką :lol: Chill out Panowie, jedziemy tam się cieszyć, bawić i świętować, singiel musi pobalować :yahoo:
Dla jasności Jadę z 10 Januszami ;-), z mojego doświadczenia wiem że może być różnie.

Jest jeszcze klub disco polo. Zakladam ze tam jest łatwo :boystop:
Wchodzę w to :boystop:
 
Dla jasności Jadę z 10 Januszami ;-), z mojego doświadczenia wiem że może być różnie.


Wchodzę w to :boystop:
Hehe, to nie dziwię się, że pytasz o ryzyko wpierdolu. Upilnować 10 najebanych chłopów to nie lada wyzwanie. Jak nie będziecie cwaniakować to nie ma się czego obawiać. Bez powodu raczej nikt po ryju nie dostaje. Swoje już przeimprezowałem w okolicach Rynku i nawet nikt krzywo nie patrzył.
 
Będą jakieś konkursy, w których będzie można wygrać bilet (oprócz tych Unibetowych) ? Przed UFC w Szwecji było sporo, a teraz cisza.
Mogę odsprzedać Ci jeden bilet za symboliczną kwotę bo mam dwa, jeden normalny i jeden wildcard zależy co wypadnie :)
 
Wy tu sie na bibki ustawiacie a mi zal dupe sciska bo mam 1,5h samochodem - wpadam i wracam w ten sam wieczor :/
 
Mogę odsprzedać Ci jeden bilet za symboliczną kwotę bo mam dwa, jeden normalny i jeden wildcard zależy co wypadnie :)

Pytałem w zasadzie z ciekawości, bo gala się zbliża, a biletów w sprzedaży mnóstwo, a nic się z konkursami nie dzieje.
Na razie też jeszcze nie wiem, czy będę w sobotę Krakowie. Poza tym potrzebuje 2 sztuki :) Pewnie zdecyduję w czwartek/piątek, a z biletami nie powinno być problemów.

Ktoś wie jak było z tymi co rozdawali za darmo w Berlinie ?
 
Hehe, to nie dziwię się, że pytasz o ryzyko wpierdolu. Upilnować 10 najebanych chłopów to nie lada wyzwanie. Jak nie będziecie cwaniakować to nie ma się czego obawiać. Bez powodu raczej nikt po ryju nie dostaje. Swoje już przeimprezowałem w okolicach Rynku i nawet nikt krzywo nie patrzył.
No po prostu nie mogę odpowiadać za nich, ja jadę się zabawić jakby co -ewentualnie napić się z ludzmi z forum ;)

@Przemek proszę ciebie o autograf Forresta w jakikolwiek sposób gdyż ja będe dopiero w sobotę ;(
I tu mam problem,ja bedę dopiero po 20 w Krakowie i będę się kombinował gdzie będzie się kręcił.
 
Sprawy mi się z towarzyszem podróży pokomplikowały i wolę mieć już coś. Mam zarezerwowany pokój dwuosobowy ale na chuj mi samemu taki apartament więc chętnie bym się do kogoś dobił. Ktoś jedzie pociągiem przez Poznań? Lub furą? W piątek żeby na ważenie być w Krakowie?
 
No mówię, jak Yagiel i Wewiur by się z Andrzejem dogadali, to byłaby dobra ekipa i nie trzeba byłoby wystawiać pokoju na gumtree.
 
No tak. ja, mój ziom, pewnie gość od @Wewiur no i czekamyna @Arlovski aż się odezwie. Ale pewnie teraz je jajka i pije wódkę. Tak czy inaczej, napiszcie mi kto w tym akademiku będzie ?:D Zapowiada się gruba impreza :D
 
No tak. ja, mój ziom, pewnie gość od @Wewiur no i czekamyna @Arlovski aż się odezwie. Ale pewnie teraz je jajka i pije wódkę. Tak czy inaczej, napiszcie mi kto w tym akademiku będzie ?:D Zapowiada się gruba impreza :D
Pany tylko taki problem, że bym się we wtorek określił na 100%. Miałem jechać z @JoeKickass i mam już zarezerwowany pokój 2osobowy. Jak mu nie wypali to bym zrezygnował ze swojego i dobił do was o ile to nie problem:)
 
Będzie grubo:D oby tylko samczyki z cohones se do gardeł nie podoskakiwali jak to na forum często bywa:D
 
Pany tylko taki problem, że bym się we wtorek określił na 100%. Miałem jechać z @JoeKickass i mam już zarezerwowany pokój 2osobowy. Jak mu nie wypali to bym zrezygnował ze swojego i dobił do was o ile to nie problem:)


No dokładnie panowie, jak nie pojadę z Arlovskim,zajmijcie sie tam nim dobrze ;-), bo ja będę w sobotę wtedy chyba ryczał z wkurwienia i żalu.
 
Ktoś pytał o kluby: w Coco są fajne dziewczyny, Shakers też jest spoko. W tym drugim kręci się sporo erasmus-ów i jest dość drogo (chociaż to pojęcie względne).
 
Właśnie miałem pisać, ze łatwiej jest coś napisac w internecie niż mówić to w twarz. Nie żebym tu bójki wzniecał oczywiście.
W każdym razie, jak będą jakieś akcje, to tylko nagrać telefonem i wrzucać na fanpejdż "walki uliczne" :lol:
 
Siemanko !!!
Niestety koszulki Janka w roz. L Manto już nie ma w sprzedaży...
Dlatego może ktoś kto kupił roz. L i mu się nie podoba chcę ją odsprzedać :) ? Ja z miłą chęcią bym się na nią skusił.
Jeśli to nie wypali to chciałby kupić coś w tym stylu lub t-shirt Cohones
i odebrać w Krakowie w dniu gali od dobrego Samarytanina :) za godziwe dukaty
hoolsheaven.pl-6525-1-hg-1.jpg
 
Panowie, Panie, zainteresowani piwkami po ważeniu. Właśnie testuje Viva la Pinta! lokal polecony przez @Comber Miejsce ok, dobre piwa, blisko do McDonald i innych zarciodajni. Możemy rezerwować. Ale: Bierzcie pod uwagę ze piwo od ok 10-11 zl. Dobre piwo ale gdzie indziej będzie sporo taniej. Proszę się deklarować kto jest chętny, ile glów, i czy nie wolicie bardziej ekonomicznie. Bo na piatek musi być rezerwacja, to Krakow: w piątki wieczór w knajpach jest tłok.
 
U mnie w ekipie ITC będzie z 7 osób i jesteśmy chętni na piciu piciu.

BTW, ta Pani będzie na UFC, tak?
454400896.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top