UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Panowie nie zdołam przeczytać całego wątku ale jedzie ktoś może z Warszawy samochodem i planuje od razu wracać po gali? :D A może ktoś planuje jechać PolskimBusem 10:00 z Warszawy a powrót z KRK 01:25? Gala do północy się skończy?
 
Last edited:
Gala do północy się skończy?

Walczą Polacy...proste! :D

E: 4 miejsca nadal wolne, nie każcie mi wrzucać oferty Januszom na gumtree...:confused:
 
Jakby ktoś był chętny to mam pokój w akademiku na 2 osóby. Niestety na początku rezerwacja nie przeszła bo nie było wolnych miejsc a później jak już opłaciłem inne miejsce przyszło potwierdzenie.
 
Ja wybieram się jeszcze z dwoma osobami z Białegostoku w sobotę koło 6, jedziemy busem do wawki potem ciapągiem do krk, ktoś z Białego też jedzie w sobotę?

Ja wraz z @bialy1232 jedziemy z Białego, ale już w czwartek. Ale na piwo będzie można się spotkać :D
 
W piątek po ważeniu na browara, w sobotę po gali na browara. Pytanie tylko, czy już teraz chcemy zebrać jakąs grupę, czy łapać się na spontanie, co moze być nieco ciężkie.
 
Jeśli po gali to proponuję rezerwacje np w Starej Zajezdni (Kazimierz) albo, jeśli większośc zdeklaruje że mieszka na miasteczku AGH lub w okolicach Rynku, w CK Browarze. Myślę że kilka "rur" piwa dobrze zrobi integracji forumowej. Kto chętny na piwko niech się zadeklaruje to to jakoś ogarniemy. Bo sobotni wieczór wymaga rezerwacji jak grupa ma być większa.

http://www.starazajezdniakrakow.pl/galeria/gid/15049

http://www.ckbrowar.krakow.pl/
 
No właśnie lepiej teraz się mniej-wiecej określć, kto by chciał zostać i pić. Nie wiem tylko, czy jest sens, założenia kolejnego osobnego tematu, pewnie nie. Więc najlepiej tutaj pisać. Z tego co mi wiadomo, to ja i ekipa ITC jesteśmy chętni na picie i poznanie internetowych znajomych w realu :)
 
W piątek po ważeniu piwko w knajpie bardzo chętnie, w sobotę zwiększam kaliber i w planach mam jakieś tany-tany
 
Ja również się piszę, proponuje knapję Viva la Pinta na Floriańskiej, piwo dużo lepsze niż w Zajezdni i CK Browar, w końcu z Pinty:). Byłem ostatnio i ledwo do domu wróciłem, nawet nie wiem jak...
 
@Masu @Orest @Comber
Potrzebuje pomocy odnośnie klubów(bede od piątku to bym z min. 3 chciałbym odwiedzić).Najlepiej z podziałem czego moge się tam spodziewać.Typu klub A- głównie techno + łatwe dziewczyny ;-) i rozkład procentowy na wpierdol jak jeden z moich Januszy powie że jest z Warszawy :boystop:


-
 
@Masu @Orest @Comber
Potrzebuje pomocy odnośnie klubów(bede od piątku to bym z min. 3 chciałbym odwiedzić).Najlepiej z podziałem czego moge się tam spodziewać.Typu klub A- głównie techno + łatwe dziewczyny ;-) i rozkład procentowy na wpierdol jak jeden z moich Januszy powie że jest z Warszawy :boystop:


-
Widzę, że CARPE DIEM KRAKÓW :) Chcesz z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej:)
 
@Masu @Orest @Comber
Potrzebuje pomocy odnośnie klubów(bede od piątku to bym z min. 3 chciałbym odwiedzić).Najlepiej z podziałem czego moge się tam spodziewać.Typu klub A- głównie techno + łatwe dziewczyny ;-) i rozkład procentowy na wpierdol jak jeden z moich Januszy powie że jest z Warszawy :boystop:


-
Sorry, nie chodzę po klubach od kilku dobrych lat. Podobno łatwe są w Aferze i Gorączce. Dobra muzyka i dobre dupki we Franticu, ale tanio nie jest i laski raczej patrzą na zegarki i metki :) Kiedyś nawet spoko było w Base, ale nie wiem czy on dalej istnieje. Może jeszcze Cień, studenci tam chodzą też.
 
Co wy wszyscy z tym wpierdolem? U siebie latałem oporowo, teraz trochę rzadziej, ale statystycznie 1 na m-ąc będzie i pamiętam 1 awanturę, którą po wyjściu z pubu rozpętał mój pijany kumpel, a tak to święty spokój. Częściej widziałem ochronę w akcji chyba niż klubowiczów. Bez kitu, jak nie szukasz to nie znajdziesz, poza tym na każdą zaczepkę nie musisz od razu odpowiadać obrotówką :lol: Chill out Panowie, jedziemy tam się cieszyć, bawić i świętować, singiel musi pobalować :yahoo:
 
Sorry, nie chodzę po klubach od kilku dobrych lat. Podobno łatwe są w Aferze i Gorączce. Dobra muzyka i dobre dupki we Franticu, ale tanio nie jest i laski raczej patrzą na zegarki i metki :) Kiedyś nawet spoko było w Base, ale nie wiem czy on dalej istnieje. Może jeszcze Cień, studenci tam chodzą też.


Jest jeszcze klub disco polo. Zakladam ze tam jest łatwo :boystop:
 
Panowie ogarnijcie miejsca na hali plus gzdzie kto idzie po to moze sie dokoptuję jesli moja i mój towarzysz z swoją nie będa mieli oporów :D
 
Będą jakieś konkursy, w których będzie można wygrać bilet (oprócz tych Unibetowych) ? Przed UFC w Szwecji było sporo, a teraz cisza.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top