UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Panowie pytanie poważne i nie śmiać się! Wpuszczą mnie ze swoim żarciem w pojemnikach? Czy przetrzepią plecak i będę musiał żarcie zostawić? Jakiś widelec też będę miał... metalowy nie przejdzie ale plastikowy no chyba jo?

Masz cukrzyce ze chodzisz z żarciem? Czy dietę od Mauricza?
 
Arena jest ogrzewana czy lepiej założyć kalesony i ciepłe skarpety żeby się nie przeziębić ?
 
Panowie pytanie poważne i nie śmiać się! Wpuszczą mnie ze swoim żarciem w pojemnikach? Czy przetrzepią plecak i będę musiał żarcie zostawić? Jakiś widelec też będę miał... metalowy nie przejdzie ale plastikowy no chyba jo?

Na KSW nie mogłem wnieść batonika także o takich typu rzeczach możesz zapomnieć.
Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto był już na UFC jak wygląda sytuacja na wejściu ? Przeszukanie, co można wnieść a co nie ? Chodzi mi o elektroniczne rzeczy? Baterie zewnętrzne, odtwarzacze muzyki, słuchawki ?
@zoom

Arena jest ogrzewana czy lepiej założyć kalesony i ciepłe skarpety żeby się nie przeziębić ?

6 grudnia siedziałem w samej koszuli i było ok. W sam raz
Tamtej nocy temperatura na zewnątrz była w okolicach zera
 
Last edited:
A pisałem że poważnie! Do wszystkich którzy głupio odpisali-PIERDOLTA SIĘ!!!
VoRaNeK widać że człowiek na poziomie a reszta( chyba krakusy) widać że prostota bije od was...


Grubasy zawsze są złośliwe i awanturujące się :boystop:
 
No faktycznie śmieszne pytanie, że ktoś jadący przez pół kraju chce mieć jakiś prowiant...
@F. Georgiew wiesz kiedy i gdzie będzie dostępny regulamin imprezy?
 
Grubasy zawsze są złośliwe i awanturujące się :boystop:
Na moje to idzie o to, że taka półdniowa eskapada może spowodować, że powróci i przywiezie o dajmy na to pół kilo obywatela mniej. A już od czasów Barei wiadomo, że za kady kilogram ubytku obywatela trzeba płacić, wszak każdy kilogram to większy potencjał w narodzie.

W dobie malejącej populacji naszego kraju każdy kilogram obywatela jest ważny.
 
Mnie jeszcze ciekawi czy z aparatami cyfrowymi można wejść. Wiem, że na ksw z tymi małymi można było wchodzić, z lustrzankami juz nie. Jak jest na UFC? Bo nie chce pójść z aparatem, zostawić go "w bezpiecznym miejscu" i potem go już nie zobaczyć.
 
@VoRaNeK na UFC w Szwecji trzepali, i mój braciak miał ze sobą "kołczan prawilności", tam były dokumenty nasze, kasa, i Jego telefon, ja swój miałem w kieszeni i normalnie weszliśmy. Nie wiem jak słuchawki itp i aparaty, ale ktoś pisał że musiał chyba aparat cyfrówkę zostawić?
 
Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto był już na UFC jak wygląda sytuacja na wejściu ? Przeszukanie, co można wnieść a co nie ? Chodzi mi o elektroniczne rzeczy? Baterie zewnętrzne, odtwarzacze muzyki, słuchawki ?
@zoom
Ja mialem standardowe sprawdzenie jak na wejsciu na ksw rece, nogi i tyle, ale byłem bez plecaka, tylko tel, portfel w spodniach, ale nikt nie kazal wyciagac wiec jak bd mial baterie, sluchawki, mp3 to nie powinno byc problemów
 
Na hali temperatura pokojowa, napoje i lustrzanki na 100% odpadają, cyfrówki są wielkości telefonu więc dla chcącego nic trudnego. Na stronie eventimu i na bilecie jest regulamin imprezy, wszystko tam jest.
 
Na hali temperatura pokojowa, napoje i lustrzanki na 100% odpadają, cyfrówki są wielkości telefonu więc dla chcącego nic trudnego. Na stronie eventimu i na bilecie jest regulamin imprezy, wszystko tam jest.
daj link do regulaminu imprezy
 
@VoRaNeK na UFC w Szwecji trzepali, i mój braciak miał ze sobą "kołczan prawilności", tam były dokumenty nasze, kasa, i Jego telefon, ja swój miałem w kieszeni i normalnie weszliśmy. Nie wiem jak słuchawki itp i aparaty, ale ktoś pisał że musiał chyba aparat cyfrówkę zostawić?
Ja flaszke wnioslem w gaciach bez problemu...
 
Nie zmieściłbym flaszki w gaciach, za mało tam miejsca hohoho
tumblr_inline_moyythNmh61qz4rgp.jpg
 
Mam 1 (ewentualnie 2 miejsca) wolne w samochodzie na UFC, z trójmiasta. Powrót od razu po gali.
 
Swoją drogą szwed ciapategto pochodzenia co siedział koło mnie na hali w szwecji mial pojemniczek i rzuł sobie chyba tyton, ciężko stwierdzić, jego kumpel zaś donosil tylko browary, więc pod koniec karty prawie spał xD
 
Swoją drogą szwed ciapategto pochodzenia co siedział koło mnie na hali w szwecji mial pojemniczek i rzuł sobie chyba tyton, ciężko stwierdzić, jego kumpel zaś donosil tylko browary, więc pod koniec karty prawie spał xD
Pewnie mu pozwolono, aby nie być posądzonym o rasizm.
 
Arlovski mordy chyba nikt Ci dawno nie obił co? Z czego się kurwa cieszysz? Tylko zjeby nie zrozumiały pytania bo normalni ludzie zrozumieli i odpisali... Tak dziwne pytanie zadałem? Nie wpierdalam gówna jak Ty i staram się jeść regularnie dlatego się o to zapytałem a jak nie masz nic ciekawego do napisania w tym temacie to się nie odzywaj...
 
Ja flaszke wnioslem w gaciach bez problemu...

Trzeba więc ubrać dresy lub normalne spodnie, a nie rurki które cisną w pęcie :)


Arlovski mordy chyba nikt Ci dawno nie obił co? Z czego się kurwa cieszysz? Tylko zjeby nie zrozumiały pytania bo normalni ludzie zrozumieli i odpisali... Tak dziwne pytanie zadałem? Nie wpierdalam gówna jak Ty i staram się jeść regularnie dlatego się o to zapytałem a jak nie masz nic ciekawego do napisania w tym temacie to się nie odzywaj...
No widzę, ze kolejna bójka się po gali szykuje. No Gruby, głupie pytanie, głupia odpowiedź. Ja rozumiem, dieta i te sprawy, trzymanie kondycji, no ale jednego wieczoruu nie możesz wytrzymac bez tego?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top