UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Wychodzi na to, że trzeba znaleźć 3 osoby do brydża (znaczy pokoju).

Opisz mi sytuację co i jak. Z kumplem szukamy noclegu a nie chce mi się wracać do poprzednich stron. To jest to samo lokum co ekipy z ITC?
 
Opisz mi sytuację co i jak. Z kumplem szukamy noclegu a nie chce mi się wracać do poprzednich stron. To jest to samo lokum co ekipy z ITC?
Yagiel leniu, przeczytaj poprzednią stronę i posty Doozego&Groobego. Mamy trzy 4-osobwe pokoje, jeden cały zajmuje ITC, drugi jeden od nas + chyba 3xDamian i został ostatni wolny, gdzie chciałby być Wewiur (i właśnie szuka 3 osób).
 
@Yagiel nie zawiedź i bierz pokój. Taniej wyjdzie jak się cały zapełni.

ok ok, dobijamy do Ciebie, czyli mamy jeszcze jedno miejsce :)

My będziemy w Piątek rano, powrót pewnie po gali,ale to jeszcze się zobaczy co i jak.

Teraz tak - jak to wygląda? po ile itd? :)
 
Czekam na potwierdzenie od @d-amian-enp Jeśli weźmie te 3 miejsca, to zostaje 4-ka, na potwierdzenie której też czekam. Jeśli nie weźmie to jest wasza, czyli @Yagiel + @Wewiur , a 4k nadal wolna. Będę informował na bieżąco, co jest zaklepane, a co wolne. Najbardziej zainteresowanych odsyłam na fb albo @
 
Nie wiem, czy ktoś pisał juz o jedzeniu w Krk, jeśli ktoś chce zostać na weekend i coś wszamać, to ja mogę polecić:

Kuchnia u Doroty, Augustianska 4- b. smaczne obiady w przyzwoitych cenach. Za 27 zł powinniśmy już zjeść zupę i drugie danie. Mają pyszne placki po węgiersku (ok. 20 pln)

MOA BURGER, mikołajska 3 - mój ulubiony burger w Krk (dobry tez jest Street Slow food na ul. Kupa), ceny 20+

Trattoria cyklop, ul. Bożego Ciała 7 - włoska pizza, smaczna

Warsztat, ul. Bozego Ciała 1 - wszelakie dania, duże porcje, przystępne ceny

Marchewka z groszkiem, ul. Mostowa 2 - bardziej domowo i naprawdę smacznie

Manzana, Miodowa 11- pyszna meksykańska kuchnia, najlepsze nachosy jakie w życiu jadłem i świetna zupa chilli con carne, niestety drogo

Zazie bistro - francuska knajpa, nie byłem, ale wszyscy znajomi zachwalają, można poczytać na necie, jeśli ma się ochotę na coś trochę bardziej wyrafinowanego

Phuong Dong, Lea 34 - mój ulubiony chinol, kurczak po wietnamsku i chrupiący rządzą.

A jak na piwo, to CK Browar na Podwalu albo Stara Zajezdnia na Wawrzyńca, sami robią piwo, opinie różne, ale mnie smakuje.

Co do parkingu pod halą, to ja na KSW parkowałem w okolicach ul. Ślicznej i Ładnej, parę min piechotką do areny.

Mam nadzieję, że komuś się przyda :)
 
Last edited:
Ja moge polecic restauracje Farina. Mega zajebiste rybki i owoce morza, cód, miód i orzeszki! Ceny zniechecaja ale naprawde warto.
 
CK Browar z 200netrów od Rynku. Zajezdnia to Kazimierz. Klimat jest na Kazimierzu. Obok Hali są tylko galerie handlowe i park. Napiszcie czego konkretnie szukacie (dup, koksu, wpierdolu) a postaramy się po krakowsku pomóc
Czystego powietrza :)
 
Ej, panowie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale będziemy w Krakowie 10-11.04. Co wtedy się stało? Tak! Smoleńs!

Wiec zarówno na mieście, w pociągach czy gdzieś może być pełno ludzi, barek itd którzy przyjechali sobie na Wawel do Kaczyńskich czy gdzieś. Może jakieś parady będą :D
 
@Masu
Czyli powiadasz, ze jak chce mniejszy tlok, lepszy klimat i brak wpierdolu to kazimierz>rynek?

Klimat lepszy, tłok może większy, a wpierdol chyba łatwiejszy na Rynku. Na Rynku więcej gimbazy i osiedlowych wojowników. Głównie przez to że na Kazimierzu mniej jest imprezie i.
 
  • Like
Reactions: mat
Panowie pytanie poważne i nie śmiać się! Wpuszczą mnie ze swoim żarciem w pojemnikach? Czy przetrzepią plecak i będę musiał żarcie zostawić? Jakiś widelec też będę miał... metalowy nie przejdzie ale plastikowy no chyba jo?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top