UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Macie rozkminę skąd taka liczba biletów wraca do puli. To pula przeznaczona do sprzedaży przez brokerów np empik i część z nich je zwraca z powodu np małego zainteresowania.
Ja jadę, bo taka szansa szybko się nie powtórzy coś czuję.
Narzekacie na rozpiskę, ja spodziewam się dobrych walk bo dla kilku Polaków ta gala może być ostatnią, więc nikt z nich nie oleje przygotowań jak i samej walki.
 
Na tyle dużo zdarza mi się podróżować, że to nie jest dla mnie jakiś kosmiczny problem polecieć do innego kraju obejrzeć sobie galę, bo byłem i widziałem wiele mniejszych gal lokalnych organizacji
wez skrotami nazw wymien gale na ktorych byles na zywo.
nie oczekuje pelnych nazw bo pewnie nie masz czasu tyle pisac.
buraczku ;)
 
3 miejsca w 4-osobowym pokoju w akademiku AGH wolne, z 10/11 i 11/12 kwietnia. Zarezerwowałem więcej i zostało. Cena zależy czy znajdzie się 1os czy 3os. Jeśli 3 to 45pln/os, jeśli 1 to 60pln/os.
 
wez skrotami nazw wymien gale na ktorych byles na zywo.
nie oczekuje pelnych nazw bo pewnie nie masz czasu tyle pisac.
buraczku ;)
Malaysian Invasion w Kuala Lumpur, Raju w Tallinie, jakaś mała gala której nazwy nie pamiętam w Newark, i lokalne gale boksu tajskiego w Tajlandii które odbywają się co tydzień w każdym mieście. Dupa boli czy co, bo ja nie czuje sie z tego tytułu lepszy tylko mówię, że to żaden wyczyn.
 
Malaysian Invasion w Kuala Lumpur, Raju w Tallinie, jakaś mała gala której nazwy nie pamiętam w Newark, i lokalne gale boksu tajskiego w Tajlandii które odbywają się co tydzień w każdym mieście. Dupa boli czy co, bo ja nie czuje sie z tego tytułu lepszy tylko mówię, że to żaden wyczyn.

Raczej każdy ma w dupie trole:)
 
3 miejsca w 4-osobowym pokoju w akademiku AGH wolne, z 10/11 i 11/12 kwietnia. Zarezerwowałem więcej i zostało. Cena zależy czy znajdzie się 1os czy 3os. Jeśli 3 to 45pln/os, jeśli 1 to 60pln/os.

Olimp?
wczoraj dzwonilem ale nic juz nie mieli, ale mi 5 potrzbych
 
Moi zdradliwi Janusze się wykruszyli :/ Jedzie ktoś z Poznania samochodem (wyjazd w sob, powrót w nd)? Nie byłoby nudno a dorzuciłbym się do beny.
 
Malaysian Invasion w Kuala Lumpur, Raju w Tallinie, jakaś mała gala której nazwy nie pamiętam w Newark, i lokalne gale boksu tajskiego w Tajlandii które odbywają się co tydzień w każdym mieście. Dupa boli czy co, bo ja nie czuje sie z tego tytułu lepszy tylko mówię, że to żaden wyczyn.
Uuuhuhu jak widziales takie sztosy na zywo to sie nie dziwie ze Mirek czy Jano nie robia wrazenia xD
 
@d-amian-enp odezwij się, bo inni czekają ;]

Mam 3 wolne miejsca w pokoju 4-osobowym z jednym z naszej ekipy po 45-60pln/os w terminie 10-12.04 i jeszcze jeden cały wolny pokój 4-osobowy do odsprzedania. Poza tym są tam śniadania po 10pln/os do dodatkowego wykupienia we własnym zakresie.
 
Jak Damian weźmie pokój 3 osobowy, to zostanie jeszcze jeden pokój 4 osobowy. To co pisał D&G.
Czyli Wewiur, moze znajdą się jakieś 3 osoby, które by wzięły z Tobą pokój i mielibyśmy komplet.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top