UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Jeszcze nie, miałem 2 tygodnie totalnie wycięte z życia i nie miałęm czasu. To fanie, przynajmniej nie bede jechał sam na wycieczkę życia.

Ps. Andrei masz juz ogarnięty nocleg?
Jeszcze noclegu nie ogarniałem. Chętnie ulokuje się tam gdzie jest tanio i blisko do Areny Kraków. Możemy coś pomyśleć razem oczywiście
 
ALRI dokładnie jednak byłem w rzędzie 47 ;)
Pozwoliłem sobie przedstawić kilka zdjęc z widoków obrazując mniej wiecej wiekszość hali.Pamietajcie zdjęcie z aparatu zawsze lepiej obrazuje cały horyzont
C11 Rząd 27 (Balkon)

Tu na wstępie przepraszam ponieważ zdjecie robione z restaracji vipowskiej za szybą ale mniej wiecej obrazuje co i jak A15 Rząd 25

C7 Rząd 32

C12 Rząd 47

A18 Rząd 15

A11 rząd 11 (pierwsze miejsce które idą do góry z obitymi skórą siedzeniami) i to troche dziwnie jest bo wygląda na to ze na UFC są tańszymi miejscami niż miejsca niżej.
 
Jeszcze noclegu nie ogarniałem. Chętnie ulokuje się tam gdzie jest tanio i blisko do Areny Kraków. Możemy coś pomyśleć razem oczywiście
To, może razem, coś ogarniemy? Skoro razem jedziemy może nawet lepiej będzie. MI też zależy na tym aby na nocleg jak najmniej kasy przeznaczyć i blisko
 
To, może razem, coś ogarniemy? Skoro razem jedziemy może nawet lepiej będzie. MI też zależy na tym aby na nocleg jak najmniej kasy przeznaczyć i blisko
Nie ma problemu. Zawsze raźniej. W poniedziałek planuje się zabrać za szukanie jakiegoś noclegu no chyba, że wcześniej coś ci wpadnie w oko to pisz. Ja tam wybredny nie jestem, ważne by na głowę nie padało.
 
Panowie ponawiam oferte! Mam bilet na sektor A10 i chętnie odsprzedam za 400zl (tyle co zaplacilem)
 
Pany, o której będzie ważenie?

Jak Ci nikt znowu nie odpowiedział, to oznacza, ze nikt jeszcze nie wie.

I proponuję na przyszłość tagować redakcję w postach, bo oni najprędzej bedą mieli informację o godzinie ważenia.

:)
 
@Masu wiem,że już o tym pisałeś ale... Tani nocleg (tak myślę, że maks do 150z,- chociaż nie wiem jak @JoeKickass ) im bliżej Areny Kraków tym lepiej. Powstało tyle tych tematów, że przejrzenie wszystkiego zajęło by mi z tydzień. Liczę na Ciebie;)

W ogóle w jakich hotelach/noclegowniach się cohones po meldowało? Możecie wrzucać propozycje.
 
@Masu wiem,że już o tym pisałeś ale... Tani nocleg (tak myślę, że maks do 150z,- chociaż nie wiem jak @JoeKickass ) im bliżej Areny Kraków tym lepiej. Powstało tyle tych tematów, że przejrzenie wszystkiego zajęło by mi z tydzień. Liczę na Ciebie;)

W ogóle w jakich hotelach/noclegowniach się cohones po meldowało? Możecie wrzucać propozycje.

Ja akurat o noclegach nie pisałem. Nie szukaj obok areny bo to tereny zielone i osiedla sypialnie. Najtaniej i najwygodniej brać hostele w centrum @Comber już chyba coś tu polecał, no i ten hotel/hostel AGH wygląda ok. Odległościami się nie przejmuj, jesteśmy małym miasteczkiem.
 
Halo, halo! Uwaga, promocja w hotelu Chopin 3*. 2 km od Areny.
KLIK!
Pokoje po 152 zł za dobę z wliczonym śniadaniem. Dla dwóch osób 183 zł. Oferta bezzwrotna. Rewelacyjna oferta moim zdaniem. W tej cenie są hostele w centrum.
Jeśli ktoś jest zdecydowany niech robi rezerwacje.
@Arlovski
 
Last edited:
@Masu wiem,że już o tym pisałeś ale... Tani nocleg (tak myślę, że maks do 150z,- chociaż nie wiem jak @JoeKickass ) im bliżej Areny Kraków tym lepiej. Powstało tyle tych tematów, że przejrzenie wszystkiego zajęło by mi z tydzień. Liczę na Ciebie;)

W ogóle w jakich hotelach/noclegowniach się cohones po meldowało? Możecie wrzucać propozycje.


Mi pasuje też myslałem właśnie o takiej cenie, nie więcej. Jestem teraz strasznie zabiegany ostatnio i od 2 tyg. nie ogarniam Cohones, więc jestem lekko do tyłu ze wszystkim. jak coś to poszła wiadomość do Ciebie na fb, że mi pasuje.
 
Kolejna porcja dla tych, którzy jeszcze nic nie zarezerwowali.

Hotel Felix - dzielnica Nowa Huta
Hotel Alf - haha, remontowałem go z @Orest , gdy pracowałem w Chemobudowie zaraz po ukończeniu liceum!
24 Guesthouse - Stare Miasto, bardzo dobra lokalizacja oraz cena. Blisko Rynku.
Abel Hostel - Kazimierz.
Brama Hostel - Floriańska, w Rynku.

Sugeruję też posprawdzać ceny na stronach głównych hosteli/hoteli, czasem są niższe niż na bookingu, można też zadzwonić i ustalić taką samą stawkę, ale np. płacić na miejscu. Booking bierze prowizję, więc jeśli pracownikowi hotelu będzie się chciało to założy wam rezerwację z pominięciem bookinga.
 
ja zadzwoniłem i powiedziałem że znalazłem ofertę na booking i czy dany termin wolny. Następnie zapytałem czy mam to załatwiać przez booking czy może to zbajpasujemy. Nikt nie zrobił problemu :D
 
No i o to chodzi. Szybka sprawa. Niektórzy serio robią problemy, gdy się tak załatwia sprawę.
 
Podbijam. Ktoś jedzie autem z Poznania (powrót zaraz po gali) i ma 2 wolne miejsca?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top