UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Czy ma ktoś pomysł, o której godzinie skończy się gala? Planuję powrót i taka wiedza byłaby bardzo pomocna :)
 
@Comber orientujesz się może czy są jakieś w miarę dobre hostele w okolicy Kraków Areny?
Sorry ze się wcinam w pytanie do kogoś ;)
Odnośnie hoteli zależy do jakiej kwoty szukasz.W okolicach raczej jest czarna .... sa 2,3 słabej jakości.Wiadomo może cie wygoda nie interesować ale jest też inny aspekt mianowicie ładne okolice a w okolicach Kraków Areny są same blokowiska.Bardziej polecam coś w stronę centrum na rondzie mogilskim np. Chopin (ul.Przy Rondzie 2) Tramwajem masz około 20 minut max w lini prawie prostej ,taxi jakieś 5-10 min. Wiadomo przy hotelu jest rondo widoków nie ma ale tego hotelu masz blisko na rynek jakieś 10 minut spacerkiem.Oczywiście to jest opcja jedna z wielu.Jeśli chodzi ci o cene możliwe najtańsza można będzie znaleźć coś innego.
 
Sorry ze się wcinam w pytanie do kogoś ;)
Odnośnie hoteli zależy do jakiej kwoty szukasz.W okolicach raczej jest czarna .... sa 2,3 słabej jakości.Wiadomo może cie wygoda nie interesować ale jest też inny aspekt mianowicie ładne okolice a w okolicach Kraków Areny są same blokowiska.Bardziej polecam coś w stronę centrum na rondzie mogilskim np. Chopin (ul.Przy Rondzie 2) Tramwajem masz około 20 minut max w lini prawie prostej ,taxi jakieś 5-10 min. Wiadomo przy hotelu jest rondo widoków nie ma ale tego hotelu masz blisko na rynek jakieś 10 minut spacerkiem.Oczywiście to jest opcja jedna z wielu.Jeśli chodzi ci o cene możliwe najtańsza można będzie znaleźć coś innego.


Pytał o hostele.
 
Moj zakupiony w 1 dniu sprzedazy dotarl do mnie do Anglii w sobote.
upload_2015-3-9_9-39-53.png
 
Dostałem maila o wysłaniu biletów. Czy dojdą na czas? A może eventim da ciała i nie wyśle biletów? :( #płaczefanów #biletówniebędzie #ufcufcufc
 
Ja się już pogodziłem, że bilety nie dojdą. Zaczynam powoli obczajać dobrego streama bo na fight passa mnie nie stać
Trudno się mówi, może w 2016. "Jak Bóg da"
 
Ja nawet maila nie dostałem dlatego z takim pytaniem wyskoczyłem.
Mocno napięty harmonogram dnia chyba mają. Mi bilety doszły, ale zamówiłem jeszcze bilet parkingowy do wydrukowania i kase przelałem, biletu do tej pory wydrukować nie mogę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top