UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Jeśli ktoś jedzie z Bydgoszczy/okolic lub będzie przejeżdżał przez BDG to też proszę o kontakt! Albo ktoś jest z Kujaw też możemy się dogadać. Pisać na maila [email protected]
 
Podbijam ktoś z Lublina, Kraśnika się wybiera ?

No ja się wybieram - Lublin :) Jeszcze biletów nie kupiłem, bo janusze nie mogą się zdecydować. Ale pewnie w tym tygodniu kupię w sektorze cohones, a co tam jaki środek transportu ?
 
Dobra, lekko nie na temat, ale jest już jakiś regulamin z imprezy? Chodzi mi konkretnie o regulacje dot. kamer/aparatów.
 
Bilecik Łódź - Kraków w PKP zakupiony.
Trochę mają tam burdel w tym systemie, nawet nie można podejrzeć czy się siedzi obok siebie.
Ale przynajmniej tanio 58zł za dwie osoby, bo 30% zniżki za wczesny zakup.
 
Bilecik Łódź - Kraków w PKP zakupiony.
Trochę mają tam burdel w tym systemie, nawet nie można podejrzeć czy się siedzi obok siebie.
Ale przynajmniej tanio 58zł za dwie osoby, bo 30% zniżki za wczesny zakup.
Mozna, jesli w przedziałowym kupiłeś to miejsca obok siebie to bedą środek/środek albo korytarz/środek lub środek/okno - masz je podpisane na bilecie.
 
No wiem że jest taki opis, sprawdzałem różne kombinacje i nawet mi konto zablokowali. (po 5 rezerwacjach bez zapłaty)
np miałem wariant 64 środek - 66 okno i bądź tu mądry czy to obok siebie czy na ukos
Dla bezpieczeństwa wziłąłem oba przy oknie ale 2 konto musiałem założyć

Mogliby dać jakiś schemat z zaznaczeniem miejsc dla jasności.
 
Taki wariant jak podałes środek/okno to na pewno obok siebie. Oba przy oknie to będziecie siedzieć na przeciwko siebie, ale raczej żaden problem z kimś sie zamienić, chyba ze sie źle trafi :P
 
ok dzięki, jeszcze czeka mnie zakup na powrót ale jeszcze 2 dni muszę poczekać , bo musi być nie więcej niż 30 dni, w sumie te zniżki bardzo fajne za szybki zakup.
 
Ja chyba kupie od razu wyjazd i powrót. Ta zniżka jest przez ileś dni, czy tylko w jeden pierwszy dzień?
 
ok dzięki, jeszcze czeka mnie zakup na powrót ale jeszcze 2 dni muszę poczekać , bo musi być nie więcej niż 30 dni, w sumie te zniżki bardzo fajne za szybki zakup.
Zamów sobie w bezprzedzialowym, musisz tam wybrać rodzaj wagonu bez przedziału, o wiele wygodniej, dużo miejsca na nogi, gniazdko a cena taka sama :D
 
Dostałem dzisiaj długo oczekiwane info, potwierdzona wiadomość, bilety lecą do mnie ze stanów .
 
Pytanie mego znajomego z pracy;
Czy z sektora C12, rząd 47 widoczność będzie dobra?
Z góry dzięki za szybką odpowiedź, bo strasznie zawraca mi dupę tym pytaniem.
 
Pytanie mego znajomego z pracy;
Czy z sektora C12, rząd 47 widoczność będzie dobra?
Z góry dzięki za szybką odpowiedź, bo strasznie zawraca mi dupę tym pytaniem.
Byłem na pewnym wydarzeniu w Kraków Arenie z tym ze rząd 48 i sektor obok ale to róznicy zadnej nie bedzie.
I niestety muszę napisać ze ciężko sie to ogląda.W tych rzędach gdzie właśnie na wprost są najwyżej trybuny jest już dość spora odległość.Jak znajde zdjecia gdzieś na kompie to podeśle wiadomo zdjęcie nie odzwierciedla ale zawsze coś widać.Nie mam problemów ze wzrokiem a mimo to widać było wszystko takie małe mało tego octagon bedzie jeszcze mniejszy w porównaniu z boiskiem do kosza czy czegoś innego.Jeśli chodzi o górne trybuny w KA to tak maks do 5 rzędu licząc od balkonu można spokojnie siadać
 
Pytanie mego znajomego z pracy;
Czy z sektora C12, rząd 47 widoczność będzie dobra?

Zdjęcie z rzędu nr 51, sektor C1 na przeciwko C12. Zależy kto czego się spodziewa.

20141206_184029.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top