UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
W takim razie proponuje pod Almą obok Castoramy, tylko stamtąd trochę dalej ok. 15-20min z buta.
Oki bilety zakupione na c13 :) 250 zł sztuka nie jest tak źle

Świetny pomysł, bo wcale dużo bliżej nie ma zwykłych ulic na których można zaparkować.
 
Ja mam to samo, teraz tylko czekać na pocztę :)
to chyba nie znaczy, ze paczuszka idzie, bo ja "w trakcie" mam odkad zakupilem bilety
swoja droga zakupilem je tydzien temu i jeszcze nawet nie wyslali, troche to niepowazne

edit
a co do transportu to PKP IC ma fajne oferty, jak sie zamowi przez internet wczesniej to jest 20% taniej (dolicza sie to tez do znizek ustawowych z tego co widze)
 
pytanko do krakusów, jak najłatwiej będzie się dostać ze Zwierzynieckiej na gale ? komunikacją miejską da rade czy raczej tylko taxi ?
 
pytanko do krakusów, jak najłatwiej będzie się dostać ze Zwierzynieckiej na gale ? komunikacją miejską da rade czy raczej tylko taxi ?
1 (Jubilat) ew. tez 1 albo 14 jesli bedziesz blizej Filharmonii.
 
Ja będę jechał z ul. Dietla, teraz zobaczyłem, że to 4.3km, wiec kawałek jest..
 
Podczas KSW 29 parking przy M1 był płatny 50zl, chyba że pokazało się paragon za zakupy na kwotę 30zl wtedy był raczej za darmo. Na pewno podczas UFC przy M1, Plazie czy Decathlonie będą pobierać opłaty za parking.
Jak narazie Plaza nie pobiera opłat za parking lub okazania paragonu.Na Siatce,KSW,Gali Bokserskiej,Eurolidze Kobiet Wisły Can Pack nie pobierali opłat tam za parking.Opcja jest tez od drugiej strony parku i potem spacerkiem przez park przed i po.Reszta tak jak kolega napisał spalona.
Jak ktoś jedzie autem w kilka osób to myśle ze opcja parkingu pod halą za 30 zł nie jest jakimś mega wydatkiem.

p.s.Witam ;) to mój pierwszy post jak ktoś potrzebuje pomocy w kazdej tematyce KRK pisać postaram sie pomóc
 
Panowie przyjezdni: każdy z was ma smartfona, a w każdym smartfonie jest gps. Do tego na każdy system operacyjny (nawet windows phone) jest aplikacja JAKDOJADE w której wystarczy jako miejsce docelowe wpisać Arena Kraków a ona już sama ustali gdzie jesteście i poda wam najszybszy dojazd. Z tą aplikacją nigdzie się nie zgubicie, możecie łazić gdzie wam się podoba po Krakowie a w weekend dojazd zajmie wam max 30 min.
 
Panowie przyjezdni: każdy z was ma smartfona, a w każdym smartfonie jest gps. Do tego na każdy system operacyjny (nawet windows phone) jest aplikacja JAKDOJADE w której wystarczy jako miejsce docelowe wpisać Arena Kraków a ona już sama ustali gdzie jesteście i poda wam najszybszy dojazd. Z tą aplikacją nigdzie się nie zgubicie, możecie łazić gdzie wam się podoba po Krakowie a w weekend dojazd zajmie wam max 30 min.
dzieki Masu, ze uswiadomiles ludzi, bo juz mialem pisac o tym
jak mozna nie znac jakdojade? z ta apka w zadnym miescie ludzie sie nie zgubicie, gwarantuje
 
Panowie przyjezdni: każdy z was ma smartfona
ja nie mam :):o o:
dlatego biore nawigacje i prosto pod arene ,pozniej mam nadizeje ze poszlajam sie kolegami z forum ,jakies piwko :D
jedzie ktos autem z np.okolic ostrowi mazowieckiej ,biategostoku,tamtych okolic?
 
Last edited:
ja nie mam :):o o:
dlatego biore nawigacje i prosto pod arene ,pozniej mam nadizeje ze poszlajam sie kolegami z forum ,jakies piwko :D
jedzie ktos autem z np.okolic ostrowi mazowieckiej ,biategostoku,tamtych okolic?

Musisz być robotem :boystop:
 
Ja mam, ale to chyba trzeba mieć połączenie z netem do takich aplikacji? A u mnie to tak drogo kosztuję, że taniej chyba będzie taksówkę zamówić :D
 
Ja mam, ale to chyba trzeba mieć połączenie z netem do takich aplikacji? A u mnie to tak drogo kosztuję, że taniej chyba będzie taksówkę zamówić :D


to kup jakiś starter playa za 5 zł, czy jakiś inny i będziesz miał giga netu
 
Ja mam, ale to chyba trzeba mieć połączenie z netem do takich aplikacji? A u mnie to tak drogo kosztuję, że taniej chyba będzie taksówkę zamówić :D
Nie trzeba kombinowac ze starterami. W jakiej sieci masz? Karta czy abo? Jaka taryfa?
 
jedzie ktos autem z np.okolic ostrowi mazowieckiej ,biategostoku,tamtych okolic?

ja najprawdopodobniej będę jechał furką z Białegostoku, dokładnie jeszcze nie wiem, którego dnia, jak wszystko wypali to w czwartek 9.04
 
ja najprawdopodobniej będę jechał furką z Białegostoku, dokładnie jeszcze nie wiem, którego dnia, jak wszystko wypali to w czwartek 9.04


OOOO jesteś z Białego??? Ja też!!!!!! To jak będziesz miał miejsce daj znać, zabiorę się z Tobą :) albo daj mejla, to trzeba się poznać z ziomkiem ze stolicy Podlasia i wyskoczyć na browar!!!
 
Nie trzeba kombinowac ze starterami. W jakiej sieci masz? Karta czy abo? Jaka taryfa?

Mam MixPlus. Czyli coś jak karta, ładuję za 5 dyszek miesięcznie i mam darmowe minuty i smsy do wszystkich, ale za neta już muszę płacić, i to jakoś szybko mi zżera kasę z tego co pamiętam. Sorry za post pod postem, ale telefon szwankuję.
 
Internety , nawigację i inne bzdety ... Ludzie , przecież możecie się spytac przechodniów ! Jeden nie będzie wiedział , drugi też , ale już trzeci raczej na pewno wam pomoże i da wam jakieś wskazówki . Tak samo można się spytac tramwajarzy czy kierowców autobusów . :wink:
 
Ogólnie jeśli ktoś przyjeżdża samochodem to fajną opcją jest też Wieliczka. Dojazd do Areny to 20-25min, a ceny hoteli dużo mniejsze niż w KRK, a jak już będziecie w tym mieście to zwiedzanie kopalni obowiązkowe. Pokoje można wynając od 20 zł za dobę, wiec super ceny.
 
nawet jak nie macie możliwości używania jakdojade z telefonu, to przed wyjazdem można w necie sobie zobaczyć połączenia ;) W moim odczuciu komunikacja miejska w krk jest naprawdę dobra, z nocne też są okej ;)
 
OOOO jesteś z Białego??? Ja też!!!!!! To jak będziesz miał miejsce daj znać, zabiorę się z Tobą :) albo daj mejla, to trzeba się poznać z ziomkiem ze stolicy Podlasia i wyskoczyć na browar!!!
jak dobrze kojarze po nicku to mysle że sie nawet znamy z widzenia, 4LO? chyba nawet ten sam rocznik.. ja będę jechał z laską więc 2 miejscówki żeby za ciasno nie było są na bank, ewentualnie 3 ale na dłuższą podróż już nie za wygodnie;)
 
jak dobrze kojarze po nicku to mysle że sie nawet znamy z widzenia, 4LO? chyba nawet ten sam rocznik.. ja będę jechał z laską więc 2 miejscówki żeby za ciasno nie było są na bank, ewentualnie 3 ale na dłuższą podróż już nie za wygodnie;)

Hahaha tak! :D 4 LO :D dawaj mejla to się dogadamy :D to git, ja będę jechał sam, bo z ziomkiem dopiero w Krakowie się widzę. Albo jakoś na fejsie, trzeba się znaleźć :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top