UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.

Czego nie rozumiesz? Przejdz sie sam, robiąc zdjęcia, wieczorem, po centrum Katowic i przejdź sie sam robią zdjęcia centrum w Krakowie i mogę się założyć, że 10x czesciej wrocisz bez telefonu i na fioletowo, ze stolicy górnego śląska.
 
Czego nie rozumiesz? Przejdz sie sam, robiąc zdjęcia, wieczorem, po Katowicach i przejdź sie sam robią zdjęcia w Krakowie i mogę się założyć, że 10x czesciej wrocisz bez telefonu i na fioletowo, ze stolicy górnego śląska.
wiesz, bardziej mi nie pasuje to, ze uwazasz, ze sa ludzie, ktorzy chca zwiedzac gorny slask :D
 
wiesz, bardziej mi nie pasuje to, ze uwazasz, ze sa ludzie, ktorzy chca zwiedzac gorny slask :D
Są tacy, bo Katowice mają ciekawą (choć może nie "konwencjonalnie piekną") architekture modernistyczną czy też wręcz robotnicza jak np. osiedle na Nikiszowcu.
 
Tzn najlepsza w stylu nowojorskim. Przygotuj się na problemy z miejscem bo działa chyba tylko ogródek.
 
Odnośnie do Nowej Huty to nie jest tak źle, jak dużo osób pisze. Obecnie jest bezpieczniej niż dawniej, przyjęło się mówić że Nowa Huta jest niebezpieczna a teraz bardziej jest to mit. Jeśli chodzi o te kwestie a zwłaszcza o sprawy kibicowskie to gorzej jest na południu Krakowa - osiedla Kozłówek, Kurdwanów, Prokocim itp. gdzie sam mam przyjemność mieszkać :D Lecz i tak bardziej trzeba mieć pecha czy sprawiać negatywne wrażenie żeby kogos coś złego spotkało.
 
Odnośnie hoteli, to jest jeszcze jeden pod Wawelem, nazywa się Sheraton, drogo ale warunki zapewnie nie do podrobienia.
 
Duza szansa, ze UFC wlasnie tam sie zatrzyma. Sheraton doskonale znany i ceniony w Stanach, jest tez opcja Hilton Garden Inn, jesli beda chciec wiekszy "spokoj".
 
blisko Hali widze na mapie ogromne centrum handlowe ,czy bedzie mozna tam zaparkowac?? bez zadnych komplikacji?
czy zamawiac za 30zl parking pod hala??? jak radzicie
edit szybciej wydostane sie z parkingu podziemnego czy nadziemnego? na podziemny nie mozna wiechac samochodem z LPG
 
Last edited:
blisko Hali widze na mapie ogromne centrum handlowe ,czy bedzie mozna tam zaparkowac?? bez zadnych komplikacji?
czy zamawiac za 30zl parking pod hala??? jak radzicie
edit szybciej wydostane sie z parkingu podziemnego czy nadziemnego? na podziemny nie mozna wiechac samochodem z LPG
Na żaden podziemny nie można z lPg. Panowie pisali wcześniej ze jest jakieś ograniczenie czasowe na tym parkingu przy centrum handlowym.
 
Na żaden podziemny nie można z lPg.
zalezy gdzie ,
chyba wybiore ten z lpg ale przyjade samochodem bez lpg ,mysle ze szybciej sie wydostane z nadziemnego
edit
zamowione ,nawigacje ustawic na krakow arene i prosto na parking :)
 
Last edited:
@zychal każde centrum handlowe ma w dupie lpg. Ostrzeżenia o zakazie wjazdu są dla picu. Każde okoliczne centrum handlowe będzie chciało prawdopodobnie opłaty 30zl za wjazd...albo paragonu za zakupy w tymże centrum na taką kwotę. Myślę że zakupy spożywcze, alkoholowe czy nawet żarcia w barze w centrum na taką kwotę są bardziej opłacalne niż 30 zł za parking pod halą.
 
@zychal każde centrum handlowe ma w dupie lpg. Ostrzeżenia o zakazie wjazdu są dla picu. Każde okoliczne centrum handlowe będzie chciało prawdopodobnie opłaty 30zl za wjazd...albo paragonu za zakupy w tymże centrum na taką kwotę. Myślę że zakupy spożywcze, alkoholowe czy nawet żarcia w barze w centrum na taką kwotę są bardziej opłacalne niż 30 zł za parking pod halą.
moze i tak ale nie martwie sie o nic 3 kroki do wejscia na hale ,miejsce pewne , tylko ciekawe o ktorej juz bedzie mozna tam zostawic samochod ,bo bede pewnie ok 12 i chcialbym troche zwiedzic krakow
 
moze i tak ale nie martwie sie o nic 3 kroki do wejscia na hale ,miejsce pewne , tylko ciekawe o ktorej juz bedzie mozna tam zostawic samochod ,bo bede pewnie ok 12 i chcialbym troche zwiedzic krakow
Można zaparkować pod centrum hanlowym M1 Kraków, nie Plaza, ani Decathlon oni penwie będą pobierać za parking, a m1 wątpie, stamtąd macie 10 min do hali.
 
Można zaparkować pod centrum hanlowym M1 Kraków, nie Plaza, ani Decathlon oni penwie będą pobierać za parking, a m1 wątpie, stamtąd macie 10 min do hali.

Podczas KSW 29 parking przy M1 był płatny 50zl, chyba że pokazało się paragon za zakupy na kwotę 30zl wtedy był raczej za darmo. Na pewno podczas UFC przy M1, Plazie czy Decathlonie będą pobierać opłaty za parking.
 
Jak byłem na KSW 29 czy innej imprezie browar na hali był za 8zl czy 10zl, dokladnie nie pamietam :D
 
Podczas KSW 29 parking przy M1 był płatny 50zl, chyba że pokazało się paragon za zakupy na kwotę 30zl wtedy był raczej za darmo. Na pewno podczas UFC przy M1, Plazie czy Decathlonie będą pobierać opłaty za parking.
W takim razie proponuje pod Almą obok Castoramy, tylko stamtąd trochę dalej ok. 15-20min z buta.
Oki bilety zakupione na c13 :) 250 zł sztuka nie jest tak źle
 
Last edited:
Jeśli chodzi o bary to z nimi raczej nie ma problemu. Są po 2 bufety w niedalekiej od siebie odległości do danych sektorów i ogólnie jest ich w miare wystarczająca ilość. W przerwach są kolejki ale raczej to sprawnie idzie.
 
A wlaśnie co macie w eventimie w tej zakładce moje zamówienia: bo u mnie np. status: opłacone, a tam gdzie wyślij: w trakcie
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top