UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Ktoś już sobie cyknął 3 bilety za 2.500 zł Pewnie Mroczki z żoną. Fanatycy mieszanych sztuk walki. A zapytałbyś się jednego czy drugiego o nazwisko Silva to byś usłyszał: "yyyyyyyy ... Silvia Saint?" (Aktorka taka jakby któryś nie znał)
 
Last edited:
Ja max bilet za 300, zważywszy że z kobietą jadę więc koszt x2, jak nie dostane takich biletów to najwyżej odnowię subskrypcję na fightpass
 
A może zrobić ktoś plan hali z poszczególnymi sektorami cenami za nie?

ktoś, coś? strasznie mnie ciekawi czy warto celować w te za 400zł czy wystarczą te za 250-300.. a coś wiadomo o tych jakiś vipach z niższej półki co ktoś na forum wspominał? czy jedynie ten full wypas za 2500zł?
 
Mapka mapką, ale pytanie, gdzie najlepiej na trybunie siedzieć. Może ktoś z osób, które były na KSW w Krk lub na Szpilka- Adamek coś podpowie?
 
Peer - poszukaj bo w kilku tematach zwiazanych z KSW, pamietam ze ktos dawal opinie o miejsach gdzie siedzial i o widocznosci.
 
Było już to gdzieś wałkowane. Ktoś pisał, że nawet w tych wyższych rzędach powyżej połowy trybuny bardzo dobrze widać stójke, parter z telebimu. Mój kolega był na KSW też siedział na dole C i też sobie chwalił że dobrze było widać.
 
Ktoś już sobie cyknął 3 bilety za 2.500 zł Pewnie Mroczki z żoną. Fanatycy mieszanych sztuk walki. A zapytałbyś się jednego czy drugiego o nazwisko Silva to byś usłyszał: "yyyyyyyy ... Silvia Saint?" (Aktorka taka jakby któryś nie znał)

troche cebula daje od Twojego wpisu, dlatego pomyslalem, ze przyda sie masc. Dlaczego boli Cie to, ze ktos kupil te bilety?
 
Ktoś już sobie cyknął 3 bilety za 2.500 zł Pewnie Mroczki z żoną. Fanatycy mieszanych sztuk walki. A zapytałbyś się jednego czy drugiego o nazwisko Silva to byś usłyszał: "yyyyyyyy ... Silvia Saint?" (Aktorka taka jakby któryś nie znał)
skad wiesz, ze juz sa wykupione jakies miejsca? jak masz dostep do mapki to sie podziel
 
Te loze za 800 zl moga byc ciekawe. Zobaczymy co z tego bedzie. Fakt, faktem ktos moglby sie podzielic mapka. Chyba se juz tak mocno swietuja zakup swoich biletow ze zapomnieli o swiecie hehe...
 
troche cebula daje od Twojego wpisu, dlatego pomyslalem, ze przyda sie masc. Dlaczego boli Cie to, ze ktos kupil te bilety?

Bardziej dziwi niż boli, bo czy przecięnty fan mma dałby 2500 zł za bilet na taką galę? Z reguły w tv np. na KSW widzi się w tych pierwszych rzędach poza samymi zawodnikami, Mroczków, Piróga, Herbuś, itd. Tak sobie po prostu głupio palnąłem.
 
ma ktos moze fotki jak jest z widokiem z trybun a15 a16 c18 c19 lub z drugiej strony?
wiem, ze byly wrzucane te po szerokosci hali, ale po dlugosci nikt nie wrzucal
 
skad wiesz, ze juz sa wykupione jakies miejsca? jak masz dostep do mapki to sie podziel
Tak jak napisał @midern. Ktoś rezerwował te miejsca bo się cyklicznie pojawiały jako wolne/zarezerwowane, później obok zarezerwowane koło sektoru A po prawej stronie. Teraz widzę są tylko dwa zarezerwowane.
 
Ultimate Fan Package
Pakiet zawiera:
- miejsce przy jednym z boków Oktagonu (pierwsze 3 rzędy, cena biletu PLN1500)
- wcześniejsze wejście na arenę (informacje o wejściu zostanie ogłoszona)
- zwiedzanie Oktagonu przed rozpoczęciem wydarzenia, możliwość zrobienie sobie zdjęć z pasem mistrzowskim
- szansa na spotaknie z UFC Guest Fighters
- dostęp do VIP Zuffa lounge (południowa restauracja na kondygnacji B)
- bezpłatny buffet
- Open Bar (piwo, wino oraz napoje bezalkoholowe)
- torba z prezentami (program, smycz VIP, bilet kolekcjonerski)
- rezerwacja miejsca na piątkową (10 kwietnia) ceremonie ważenia zawodników
- rezerwacja miejsca na piątkowy (10 kwietnia) wywiad z zawodnikami

To jest dobra opcja i już dostępna...od 2,5K
 
Bardziej dziwi niż boli, bo czy przecięnty fan mma dałby 2500 zł za bilet na taką galę? Z reguły w tv np. na KSW widzi się w tych pierwszych rzędach poza samymi zawodnikami, Mroczków, Piróga, Herbuś, itd. Tak sobie po prostu głupio palnąłem.
Widocznie jacys nieprzecietni fani kupili te bilety ;)
a takim Mroczkom to chyba tv kupuje te bilety zeby swiecili ryjami i promowali seriale/programy.
 
To na pewno nie jest to o czym mówił @Tidzej , bo tamta opcja jest pakietem dodatkowym, który można dokupić do każdego biletu jeśli dobrze zrozumiałem i na pewno nie będzie zawierać open baru :D
 
Widocznie jacys nieprzecietni fani kupili te bilety ;)

Fanatycy;)

29qtqoq1de1m.gif
 
Ja mam jeszcze pytanie do osób które kupiły bilet/mają dostęp m.in. do @SCStunner jaka jest różnica w cenie pomiędzy zwykłym biletem, a FANTICKETEM. Czy w ogóle można kupić te zwykłe bilety z trybuny w opcji FANTICKET? Czy FANTICKET dotyczy się tylko tych za 2.500 zł?


"FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów."
 
Może @Painkiller mapkę wrzuci, bo chyba jako jedyny jest członkiem klubu ufc. . . a jak nie, to jutro jak ktos sie wrzuci w newsletter, bedzie mial mozliwosc ogarnięcia i podzielenia się z resztą :)
 
@Painkiller ma konto Premium, a żeby dziś kupić bilet potrzeba Exclusive. Jutro o 11 będzie jasność, jeśli nikt kto ma tam dostęp nie poda faktów.
 
Najpierw Panowie (newsletterowicze UFC) to trzeba dostac maila od UFC z kodem :) Ktos juz dostal?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top