UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Załatwilem wstępnie bar (u Polek) Teraz kwestia dogadania się, czy w piątek przed ważeniem, czy w sobotę przed galą, ale to jeszcze czas, jak będą bilety. Chyba, że nie chcecie :D
 
Od kiedy bilety w sprzedazy?
Raczej nie pojda w ciagu gidziny wiec spokojnie mozna sie zgadac gdzie robimy sektor cohones.
 
W piątek i sobote :bayan:
Nie ma problemu, tylko ważenie pewnie koło 16, więc o 15.musielibyśmy wyjść z baru, czyli o 12, 13 dobrze by bylo tam być. Z Łodzi pojedziecie tak 8 godzin, więc o której wyjedziecie? :D
 
Dokładnie to samo pisałem kilka stron wcześniej.
Północna, wschodnia i południowa Polska dojeżdża do Łodzi a osoby z zachodniej czesci Polski zamieszkujące w rozsądnych odległościach od autostrady mogą zostać zabrane po drodze. Wszystko do uzgodnienia
Najważniejsze że brak rond na autostradzie :werdum:
Ja na razie nie wole nie planować, żeby nie zalepić. Jak coś kupie bilet przed samom galą i pojadę z wami znowu jako Short notice :kaczy:
 
Nie ma problemu, tylko ważenie pewnie koło 16, więc o 15.musielibyśmy wyjść z baru, czyli o 12, 13 dobrze by bylo tam być. Z Łodzi pojedziecie tak 8 godzin, więc o której wyjedziecie? :D
W czwartek wieczorem/w nocy.
 
Najważniejsze że brak rond na autostradzie :werdum:
Ja na razie nie wole nie planować, żeby nie zalepić. Jak coś kupie bilet przed samom galą i pojadę z wami znowu jako Short notice :kaczy:

Ja na razie wole nie planować, żeby nie zalepić. Jak coś kupie bilet przed samą galą i pojadę z wami znowu jako Short notice

ale błędy dałem :x
 
Nie ma problemu, tylko ważenie pewnie koło 16, więc o 15.musielibyśmy wyjść z baru, czyli o 12, 13 dobrze by bylo tam być. Z Łodzi pojedziecie tak 8 godzin, więc o której wyjedziecie? :D

Do Zagrzebia wyjechaliśmy jakoś tak 00:45. Byliśmy około 13:00 ale przy milionie postojów to musiało się tak skończyć :DC: Za to powrót do Katowic zajął mi 9 godzin.

Myślę, że i tym razem zbiórke zrobimy około północy, może 23. Zależy jak bedzie z dojazdem u pozostałych. Hotele raczej nie kwaterują tak wcześnie także nie ma się co tak spieszyć bo możemy dojechać wczesniej i czekać pod hotelem.
 
Do Zagrzebia wyjechaliśmy jakoś tak 00:45. Byliśmy około 13:00 ale przy milionie postojów to musiało się tak skończyć :DC: Za to powrót do Katowic zajął mi 9 godzin.

Myślę, że i tym razem zbiórke zrobimy około północy, może 23. Zależy jak bedzie z dojazdem u pozostałych. Hotele raczej nie kwaterują tak wcześnie także nie ma się co tak spieszyć bo możemy dojechać wczesniej i czekać pod hotelem.
Piwo pędzi, więc postoje nie dziwne :)
 
@VoRaNeK stworzę dzisiaj nową grupę na FB. Niech grupa Zagrzeb zostanie Zagrzebiem, Hamburg to już inni ludzie z tego co widzę, inna przygoda. Zadziałam wieczorem.

Cóż... Byłby to fajny prezent urodzinowy gdybym sprawiła sobie taki wyjazd :D ale ciężko podjąć decyzję kiedy nawet nazwisk nie podali... :/
Tu Ci powiem, że nieważne w nazwiska. Wielka przygoda to droga na galę, przebywanie przez te 3 dni z tymi ludźmi, historie, przygody itd. Ja na zeszłoroczny Kraków wahałem się trzy dni - gdyby nie wyjazd, nie byłbym w miejscu, w którym jestem. Nad Zagrzebiem... zastanawiałem się dobry tydzień. I wspominam to obecnie jako najlepsza wycieczka MMA którą miałem. Na kolejne jadę bez głębszych rozkmin.
 
@VoRaNeK stworzę dzisiaj nową grupę na FB. Niech grupa Zagrzeb zostanie Zagrzebiem, Hamburg to już inni ludzie z tego co widzę, inna przygoda. Zadziałam wieczorem.


Tu Ci powiem, że nieważne w nazwiska. Wielka przygoda to droga na galę, przebywanie przez te 3 dni z tymi ludźmi, historie, przygody itd. Ja na zeszłoroczny Kraków wahałem się trzy dni - gdyby nie wyjazd, nie byłbym w miejscu, w którym jestem. Nad Zagrzebiem... zastanawiałem się dobry tydzień. I wspominam to obecnie jako najlepsza wycieczka MMA którą miałem. Na kolejne jadę bez głębszych rozkmin.

Ojaaa no i teraz to juz w ogóle zrobiłeś mi dylemat życia :(
 
Teraz te wszystkie schapańce z tematu o nowej redaktorce przyjdą tutaj. :werdum:
PS: Spoko są te nowe emoty :bleed:
 
Na FB powstała nowa grupa odnośnie wyjazdu #UFCHamburg (cały czas piszę Zagrzeb). Tam oczywiście bliżej września będą omawiane ważniejsze kwestie dot. wyjazdu. Obecnie, kto jest pewny na 95% lub więcej, że jedzie, piszcie do mnie (na FB, bo nie wszystkich znam z nazwiska) i będę Was dodawał. Grupa = lepsza komunikacja i organizacja. Piona!
 
Back
Top