UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Mogę przywitać chlebem i solą u siebie - pewnie będziecie lecieć przez Kołbaskowo - prawdopodobnie zabiorę się z Wami.
 
Mozna razem coś planować, co by taniej było. ;)
No jeżeli jedziemy busami, to planuję dojechać autem/pociągiem na miejsce zbiórki i wtedy z całą resztą, nie tak do końca prywatnie. Też miałbyś takie plany?
 
Jeśli chodzi o ceny noclegów to nie jest tak źle za 100-120 zł os. można zaleźć coś przyzwoitego na airbnb. Paliwo mogę rozliczyć na siebie, więc też wyjdzie trochę taniej :boss:
 
Paliwo mogę rozliczyć na siebie, więc też wyjdzie trochę taniej :boss:

Na coś takiego też? :lol:
Licząc z Łodzi to za 600zł w obie strony obskoczymy.
Około 70zł/os

kombi-bus.jpg



100-120 zł os

Jak na Hamburg to tanio
 
Wynajem busów w Łodzi
http://www.ckcorp.pl/pelna-oferta-pojazdow.html

Podobne warunki jak w Katowicach. Cena bez limitu kilometrów do uzgodnienia
Kaucja 1000zł

lub

http://www.janosikauto.pl/trafic-primaster-vivaro/
Tak samo, cena do negocjacji przy nielimitowanym przebiegu
Przy kaucji 1500zł


Nie wiem czy faktycznie bedzie to Łódź ale aby kazdy miał po równo km na dojazd to Łódź wydaje się najodpowiedniejszą z opcji.
Przykładowo jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem z Poznania czy innych miejscowości na trasie przejazdu to można tę osobę zabrać po drodze
 
Last edited:
Na coś takiego ten? :lol:
Licząc z Łodzi to za 600zł w obie strony obskoczymy.
Około 70zł/os

kombi-bus.jpg





Jak na Hamburg to tanio
Dolicz bramki z Konina na Wrzesnie (Tam chyba się płaci dwa razy, ale nie pamiętam już) i z Poznania do Świecka 36 zł. Na szczęście w Hamburgu nie ma jeszcze obowiązkowej nalepki na szybę i-można swobodnie jeździć każdym samochodem.
 
Jeśli chodzi o ceny noclegów to nie jest tak źle za 100-120 zł os. można zaleźć coś przyzwoitego na airbnb. Paliwo mogę rozliczyć na siebie, więc też wyjdzie trochę taniej :boss:
Za dwie noce w weekend? Coś mi się nie wydaje :) Lepiej jak wynajmiecieb sobie gdzieś na obrzeżach,bo pewnie będzie taniej i dojeżdżać sobie metrem 40 min i się nie pieprzyć z szukaniem miejsca parkingowego. W weekendy metro jeździ całą noc, przynajmniej moja linia, ale inne na pewno też. Metro 3,20 na dłuższą trasę, albo 7 e za cały dzień na wszystkie linie.
 
Dolicz bramki z Konina na Wrzesnie (Tam chyba się płaci dwa razy, ale nie pamiętam już) i z Poznania do Świecka 36 zł. Na szczęście w Hamburgu nie ma jeszcze obowiązkowej nalepki na szybę i-można swobodnie jeździć każdym samochodem.

Cena za bramki na wszystkie osoby w busie to grosze. Tym razem zrobimy zrzute na samym początku aby później nie było niedomówień. Uzgodnimy kwote i jedna osoba bedzie odpowiedzialna za płatności za paliwo i bramki.

W Zagrzebiu był troche problem z szybkim przemieszczaniem się. Jesli w Hamburgu jest faktycznie jest tak jak piszesz to kwaterke weźmiemy sobie z dala od centrum aby zaoszczędzić

Cohones przecież ma darmowe przejazdy komunikacją miejską wiec dobrze się składa :lol:
 
Za dwie noce w weekend? Coś mi się nie wydaje :) Lepiej jak wynajmiecieb sobie gdzieś na obrzeżach,bo pewnie będzie taniej i dojeżdżać sobie metrem 40 min i się nie pieprzyć z szukaniem miejsca parkingowego.

Chodziło mi o 1 noc, koszt autostrady to +- 160 PLN w obie strony.
 
Cena za bramki na wszystkie osoby w busie to grosze. Tym razem zrobimy zrzute na samym początku aby później nie było niedomówień. Uzgodnimy kwote i jedna osoba bedzie odpowiedzialna za płatności za paliwo i bramki.

W Zagrzebiu był troche problem z szybkim przemieszczaniem się. Jesli w Hamburgu jest faktycznie jest tak jak piszesz to kwaterke weźmiemy sobie z dala od centrum aby zaoszczędzić

Cohones przecież ma darmowe przejazdy komunikacją miejską wiec dobrze się składa :lol:
Przed zamówieniem noclegu warto spojrzeć sobie, czy jest w pobliżu jakaś linia metra, jeżeli tak, to prawdopodobnie pod samą arenę dojedziecie, albo z przesiadką na inne metro zależy od linii. Jak będę miał neta na kompie to usiądę i sprawdzę :)
 
Dobra panowie, róbmy liste bo pod koniec miesiąca rusza sprzedaż biletów. Tym razem proponuje aby jedna osoba zebrała od innych kase i kupiła, tak abyśmy mogli noemalnie siedzieć wszyscy razem. Bo rozumiem że wszystkim pasują te najtańsze?
 
Tak z ciekawości ile płaciliście za samochód do Chorwacji?

Wyszło 72zł za wynajem busa na osobe + 111 zł zwrotnej kaucji

Dobra panowie, róbmy liste bo pod koniec miesiąca rusza sprzedaż biletów. Tym razem proponuje aby jedna osoba zebrała od innych kase i kupiła, tak abyśmy mogli noemalnie siedzieć wszyscy razem. Bo rozumiem że wszystkim pasują te najtańsze?

Jo
@Matszo92
@midern
@mat01
@halibut
@Spike
@Vic3k
@Madman
@zoom ?
@Spamteam
@Efekt1906 + 1
@Wojtek123 ?
@Kakadu90 ?
@Achort ?

+

Przejazd we własnym zakresie

@kaczka41
@czarymaryhokus
@dobryskun

Jeśli kogoś pominąłem to wpisywać się.
 
Ja zapewne będę na miejscujaa jak nawet nie, to pojadę samochodem.
Jeszcze jedno. Proponuję trzymać się ograniczeń. Ograniczenie powyżej o 30 to zabranie prawka na miesiąc (tzn nalepiaja nalepke na dokument). Na autostradzie to jeszcze kieszeń tak boleć nie będzie, ale jak przekroczyłem o 23 na 30, to już bolało... No i mandat przyszedł do Polski ;)
 
Back
Top